Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 23:21:01
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: čo hovorite na tragediu na POHODE???  (Prečítané 18417 krát)
0 užívateľov a 13 Hostí prehliada túto tému.
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #45 kedy: 21. Júl , 2009, 18:51:24 »

Mna zaujal tento prispevok, citujem z blogu na www.sme.sk:

Vážený pán Hríb. Súhlasím s Vami, že to čo sa stalo na Pohode je pripomenutím niečoho, čo je veľmi dôležité. Ľudský život je veľkou hodnotou a je naozaj smutné, že festival sa skončil takouto tragédiou. Škoda však, že skôr než sa vyšetria príčiny tragédie, vy už viete, že váš kamarát za ňu nenesie zodpovednosť. Pretože opak je pravdou. Pohoda nie je o hudbe, v tom máte pravdu. Pohoda bola o prevracaní hodnôt. O neuveriteľnej ľudskej pýche. O biede ľudskej hlúposti. O pocite, že nič zlé sa nemôže stať. Pritom stačilo tak málo, sledovať vývoj počasia a včas Pohodu prerušiť. Celkom prerušiť a odísť do bezpečia. Každý priemerne inteligentný človek sa uteká pred búrkou skryť, na Pohodu však prichádzali ďalší ľudia s pocitom, že všetko je v pohode. Ale človek zasa raz precenil svoje človečenstvo. Od čias Babylonskej veže je to človek a jeho pýcha, ktorá spôsobuje tragédie, nie prírodné živly. Pohoda bola zábava bez Boha a proti Bohu, o tom niet pochýb, preto ju Boh spláchol tak, ako to urobil už mnohokrát pred tým. Boh sa nenechá vysmievať donekonečna. Je veľmi pravdepodobné, že váš kamarát by si mal ísť posedieť niekam (najlepšie do väzenia), kde bude mať dosť času zamyslieť sa nad tým, o čo mu týmto podujatím šlo, v čom spočíva jeho morálne zlyhanie a čo mu Prozreteľnosť asi chcela naznačiť. Možno potom, keď prestane hľadať vinníkov všade okolo, a uvedomí si, čo svojou pýchou spôsobil, bude mať opäť morálne právo podobný festival zorganizovať.


totalne ale totalne bullshity ..doobeda este bolo pekne a ked sa pocasie zacalo zhorsovat tak Pohodu prerusili ..akurat v hentom stane bol uz pol koncertu odohrateho tak to asi chceli nechat ...  ten stan mal vydrzat aj silnejsie vetry ..chyba jednoznace toho kdo to staval ale mozno to bolo aj dobre postavene len zasiahla priroda
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #46 kedy: 21. Júl , 2009, 18:58:04 »

  Pohoda 2010 bude uz ma na to zalozenu novu firmu  http://orsk.sk/vypis.asp?ID=156189&SID=2&P=1   

Hej ale dátum zápisu je 11.06 to tam dal aby mu neukradli meno (tipujem) , ktovie ako to bude nakoniec.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 21. Júl , 2009, 19:01:35 »

  Pohoda 2010 bude uz ma na to zalozenu novu firmu  http://orsk.sk/vypis.asp?ID=156189&SID=2&P=1   

To si ako vystrachal? To potom vyzera, ze kazdy rok zalozi novu sro a staru necha utopit s dlhmi  ?§!.

http://orsk.sk/vypis.asp?ID=141634&SID=2&P=0 , keby organizoval marketingove kurzy, mozno by som sa prihlasil.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #48 kedy: 21. Júl , 2009, 19:07:27 »

podla mna uz Pohoda nebude ..mozno nejaky mensi spomienkovy koncert ,ale urcite nie take velke
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #49 kedy: 21. Júl , 2009, 19:17:30 »

   je toto umenie Huh!  lebo ja sa tomu nejak nerozumiem
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #50 kedy: 21. Júl , 2009, 19:24:36 »

   je toto umenie Huh!  lebo ja sa tomu nejak nerozumiem

mne to pride celkom dobre ..pripomina mi to knihu 1984
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #51 kedy: 21. Júl , 2009, 19:29:05 »

výborné  Si píš!!!
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #52 kedy: 21. Júl , 2009, 19:38:51 »

   je toto umenie Huh!  lebo ja sa tomu nejak nerozumiem
je to skvela muzika... a ked sa Ti to nepaci, tak je to tvoja vec. Bacha na vec kamo!

K tomu progacovmu citatu z blogu: chcem vidiet ako tam bolo 30 000 neveriacich, resp. ako sa kazdy veriaci po prichode z Pohody domov (nielen z tejto poslednej) ide z toho vyspovedat.  ?§!.

K tomu vsetkemu ... je to veľmi smutné.  Je mi do plaču
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #53 kedy: 21. Júl , 2009, 20:44:55 »

   je toto umenie Huh!  lebo ja sa tomu nejak nerozumiem
tak tto je absolutna bomba...skus si to niekedy pustit opity...alebo to druhe a uvidis Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #54 kedy: 21. Júl , 2009, 21:35:32 »

Smutné..je mi ľúto pozostalých, držím palce zraneným aby sa z toho dostali a cítim z organizátormi, lebo toto sa môže prihodiť na každom koncerte... Smútim Na zdravie!
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #55 kedy: 21. Júl , 2009, 21:40:34 »

inak, na tom videu nieje s tým trianglom Rybníček? (byvaly majitel STV) Bavím sa skvele

//Edit, je to on, prave som sa dočítal v gúgli... Ja skapem, strašna podoba  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 21. Júl , 2009, 21:42:43 od pelko » Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #56 kedy: 21. Júl , 2009, 21:42:33 »

inak, na tom videu nieje s tým trianglom Rybníček? (byvaly majitel STV) Bavím sa skvele

jasne ze je sak on tam buchal na bicie
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #57 kedy: 21. Júl , 2009, 21:44:03 »

inak, na tom videu nieje s tým trianglom Rybníček? (byvaly majitel STV) Bavím sa skvele

//Edit, je to on, prave som sa dočítal v gúgli... Ja skapem, strašna podoba  Bavím sa skvele

je to on - ale nie majitel ale riaditel  :)
Zaznamenané

o-yep sro
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #58 kedy: 21. Júl , 2009, 21:44:28 »

Som netušil  :)

/tak tak, už sa mi križia oču  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 21. Júl , 2009, 21:44:47 od pelko » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #59 kedy: 21. Júl , 2009, 21:58:33 »

prepacte, ale co je an tom disharmonickom diele dobre ? celemu bez ladu a skladu nechapem. to fakt radsej ten jazz.
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 23 otázok.