Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 01:53:40
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sesionette 75  (Prečítané 12849 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 01. Október , 2017, 20:52:39 »

Veď to nie je problém. Dá sa tam dať hocjaký koncák, ale bude to stáť peniaze...
Neviem odkiaľ sa berie, že keď je niečo jednoduché, že oprava bude lacná. Ja viem, že vymeniť napríklad jeden odpor za 0,20euro sa zdá byť ľahké, ale skús prísť na to, ktorý to je. Skús si naštudovať schému, ak ju zoženieš, skús si kúpiť meráky, aby si vedel aspoň niečo odmerať.... potom uvidíš tú jednoduchosť a lacnotu.

Ten koncáčik - stavebnica stojí tuším 10 euro, ale poskladať ho bude trvať možno dve hodiny, potom dve hodiny oživiť, možno niečo nastaviť. Potom treba spraviť mechaniku - prispôsobiť to tomu Tvojmu aparátu. A hneď je deň za Tebou. Keď len 5 euro na hodinu, tak je to možno 40 euro dokopy.

Prestaň kupovať pokazené veci so zámerom, že veď to niekto polepí za pivo a budeš mať pokoj. Ver mi, uľaví sa Ti:-) 
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #31 kedy: 03. Október , 2017, 13:52:15 »

Bol som ochotný do toho investovať 100ku, takže keby mi to niekto spravil za 50 má u mňa ešte fľašu vína. Ale nikto sa nenašiel aspoň nie tu u nás na okolí . V živote som kúpil len dva pokazené aparáty , tento (lebo JE to legenda a chcel som si na nej zahrať. A musí mám ktorý mi znami opravil za 5e lebo tam bola len prkotina. Skúsil som nevidalo a pán s čiech sa už naň veľmi teší už mal sessionnet a vie si to opraviť tak vie do čoho ide. Na margo toho amp ak aj tak hra ako je precízne spravený tak ppci


ved keď to je legenda ,
počkaj... daj si to opraviť a  možeš si to doma hladkať že máš fajný aparát :) 
ja keby mám čas išiel bz som do toho , ale počkaj nájdi si človeka čo ti tam dačo namontuje a  máš pokoj ,
schému máš , podla mňa to je dobrá cesta ,
Zaznamenané

mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #32 kedy: 04. Október , 2017, 06:38:33 »

navyše nemám rád veci v nepovodnom  stave  Na zdravie!

Stevo, kolko si ochotny dat za funkcny Sessionette 75 ?
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 22 otázok.