Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Apríl , 2024, 23:13:48
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: AMPEG SVT 4 PRO US/EU verzia  (Prečítané 873 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« kedy: 29. Júl , 2009, 10:56:26 »

nazdar
rozmyslal som ze si cez ebay necham doviest svt 4 ale nenasiel som vela ohladne toho aky napajaci trafak tam je. u SVT 3 PRO sa VRAJ robili dve serie domaca a export. domaca vraj mala iba 110V primarne vinutie a nic ine a export sa dal prekablovat za 2 min bud na 100V 230V a 240V ked som videl schemu od svt 3 tak tam bol pouzity ten univerzalny trafak. o tej domacej serie som schemu nikdy nevidel tak neviem co je pravdy na tom ze sa vyraba. na svt 4 je univerzal trafak na 100 120 230 a 240 V (podla schemy). skuste sa trochu vijadrit k tomu co je pravdy na tej domacej verzii lebo sa mi to nezda. aby som to uviedol na spravnu mieru tak tie info o dvoch verziach mam zo zahranicnych for a asi 3 uzivatelia pisali ze ked si ten zosik dali prerobit na 230 V napajanie tak im ich technik povedal ze maju stastie ze tam bol univerzalny trafak keby tam bol domaci tak by museli kupovat novy co su peniaze navyse. je mi to divne ze by robili tie dva trafaky hlavne ked sa na univerzali da prepnut na 100 alebo 120V lebo ma velmi nelaka pradstava ze budem so sebou vlacit este aj menic zo 230 na 110.
« Posledná zmena: 29. Júl , 2009, 11:49:37 od vylo » Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1 kedy: 29. Júl , 2009, 12:00:14 »

mam svt3 pro, brdo mi za par minut to trafo prekabloval na nasu siet, lebo je univerzalne. jo a je to este made in USA. nove by to mali mat tiez, jedine kde by som trochu vahal by bol nejaky starsi kusok, tak to mohlo byt ozaj rozdielne pre US a zvysok sveta, ale to len tak dumam. az kym som neriesil to SVT3 pro, tak som bol v tom ze je to US a zvysok sveta, ale ocividne nie je.
Zaznamenané

o-yep sro
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #2 kedy: 29. Júl , 2009, 12:54:20 »

nema niekto svt4 z fora?
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #3 kedy: 29. Júl , 2009, 13:12:57 »

nieje to len silnejsia verzia. opat si treba trosku nacitat  :)

vylo - skus skontaktovat Misa_Kola, jeho bratranec si to teraz tusim kupil ak sa dobre pametam.
« Posledná zmena: 29. Júl , 2009, 13:13:45 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.