Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 23:17:04
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ampeg Micro VR  (Prečítané 1641 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
radyus
nováčik
*
Príspevkov: 23


« kedy: 30. Júl , 2009, 14:36:04 »

Pri prezerani basovych zosilovacov som natrafil na toto:
http://kytary.cz/ampeg-micro-vr-head/104917/?SE3414:0:0:1:0
http://www.ampeg.com/products/classic/microvr/index.html

Celkom ma to zaujalo. Myslim, ze by to postacilo do skusobne aj do klubu na nejaky mensi koncert. Co vy na to??
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1 kedy: 30. Júl , 2009, 14:40:56 »

postacit to teoreticky moze. ale asi bude ten aparatik dost na konci so silami. to ze je to ampeg neznamena v tejto triede nic. ja by som do toho nesiel a za cenu tohto cuda by som si kupil nieco jazdene a silnejsie, ak sa ma debata ubrat smerom "ked nie toto, tak co ine". 200 w mi proste pride pri trandaku malo, nehovoriac o tej malej bednicke.
Zaznamenané

o-yep sro
radyus
nováčik
*
Príspevkov: 23


« Odpoveď #2 kedy: 30. Júl , 2009, 14:51:55 »

Ja to nechcem kupit, iba ma to zaujalo, tak som to sem hodil, lebo sa to tu este nespominalo..
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #3 kedy: 30. Júl , 2009, 15:26:32 »

.....tiež by som si to nekúpil, ale do skúšobne, klubu na menšie pódiá je to úplne postačujúce......je však zaujímavé, že tá 2x10" bedňa čo k tomu je má 8 ohmovú impedanciu a výkon zosíka je 200W/4ohmov......mohlo to mať aj lampový preamp.....
« Posledná zmena: 30. Júl , 2009, 15:27:10 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #4 kedy: 30. Júl , 2009, 15:42:05 »

.....tiež by som si to nekúpil, ale do skúšobne, klubu na menšie pódiá je to úplne postačujúce......je však zaujímavé, že tá 2x10" bedňa čo k tomu je má 8 ohmovú impedanciu a výkon zosíka je 200W/4ohmov......mohlo to mať aj lampový preamp.....

nemohlo, pretoze potom by to nestalo 7 tisic ceskych  :) toto je uplny low end.
200 w a este k tomu 8 ohm bedna...mne to ako postacujuce nepride - ale zalezi od muziky a zvuku, aky hrac preferuje.
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 30. Júl , 2009, 15:45:33 »

je však zaujímavé, že tá 2x10" bedňa čo k tomu je má 8 ohmovú impedanciu a výkon zosíka je 200W/4ohmov......mohlo to mať aj lampový preamp.....
ako si z toho vydedukoval, ze by to mohlo mat lampovy preamp?
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #6 kedy: 31. Júl , 2009, 09:06:53 »

nemohlo, pretoze potom by to nestalo 7 tisic ceskych  :) toto je uplny low end.
200 w a este k tomu 8 ohm bedna...mne to ako postacujuce nepride - ale zalezi od muziky a zvuku, aky hrac preferuje.

.....úplný lowend lebo cena  Huh!  ?§!. .....myslím si že je to minimálne použiteľné, a myslím si že to dokazuje aj ten mosfetový koniec, to že to v ČR ponúkajú za toľko je jedna vec a cena veľa chváleného Thomanu http://www.thomann.de/de/ampeg_svt_micro_head.htm  Bavím sa skvele zase druhá.....

.....ďalej je jasné, že to netreba stavať na jedno pódium s dvomi gitarovými fullstackmi, ale pri gitarových kombách do cca 80W môže byť veľmi príjemným spoločníkom aj tento miniAmpeg......

Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 31. Júl , 2009, 09:29:03 »

co este menej moze byt? ved to nieje nic extra - obycajny maly a slaby zosilovac a netreba si robit iluzie ze kvoli napisu ampeg to bude bomba. nebude, lebo potom by bola cena ina. ziadna z tychto firiem nevyraba magicke stroje za 5 korun, s tym sa proste treba zmierit.
ja som nepovedal ze to nie je nepouzitelne. aj behri je pouzitelny. ide iba o to, ze aky zvuk chces, naco ten aparat chces a kolko za to chces dat. toto je jednoducho srandovne nadizajnovany slaby zosilovac od ampegu za par korun. jasny obraz smerovania znacky ampeg, ktorej materska firma LOUD je na pokraji krachu ak uz nekrachla.
Zaznamenané

o-yep sro
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 31. Júl , 2009, 12:13:04 »

Btw. Ampeg najnovsie presuval vyrobu do Juznej Koreji, konecne sa umudrili, len ci nie je neskoro. Tu Cinu a Vietnam spolu s komplet vyhodenim inzinierov predtym mohol vymysliet len uplny koko*t ("sikovny" a "dravy" mlady menezment, ktory z toho mal vytrieskat co najviac penazi bez, toho aby o celej brandzi mali aspon nejake potuchy)
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #9 kedy: 31. Júl , 2009, 12:37:23 »

co este menej moze byt? ved to nieje nic extra - obycajny maly a slaby zosilovac a netreba si robit iluzie ze kvoli napisu ampeg to bude bomba. nebude, lebo potom by bola cena ina. ziadna z tychto firiem nevyraba magicke stroje za 5 korun, s tym sa proste treba zmierit.
ja som nepovedal ze to nie je nepouzitelne. aj behri je pouzitelny. ide iba o to, ze aky zvuk chces, naco ten aparat chces a kolko za to chces dat. toto je jednoducho srandovne nadizajnovany slaby zosilovac od ampegu za par korun. jasny obraz smerovania znacky ampeg, ktorej materska firma LOUD je na pokraji krachu ak uz nekrachla.

....dal si ma dole ako keby som to bol nejak extra chválil.....čo sa týka ekonomických vecí, načo to sem pliesť....ak sa naráža na kvalitu výroby tak to je na mieste a určite by som mal pochýb.....

vytrieskat co najviac penazi bez, toho aby o celej brandzi mali aspon nejake potuchy

.....toto sedí aj na situáciu SR, akurát že tým nedodrbú aparáty, ale všetkých tých čo prispievajú do soc. fondu....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #10 kedy: 31. Júl , 2009, 12:39:27 »

dlho som uz nepocul nejak relevantne ze co sa s nimi deje, LOUD to poslal pekne do sraciek. nesledoval som ako sa darilo znackam typu Crate ci Mackie ked boli pod nimi, ale Ampeg siel slusne dolu vodou.

garde: nedal som ta dole, o to mi vobec neslo  :) Na zdravie! ospravedlnujem sa  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #11 kedy: 31. Júl , 2009, 12:47:29 »

.....pohodička.....  Na zdravie! ......za to určite nepôjdem teraz plakať niekam do kúta  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.