Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 20:08:35
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobniny BIG MUSIC  (Prečítané 21415 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Makarenko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« kedy: 02. August , 2009, 11:40:31 »

Uz tam niekto nakupoval? Objednal som si kombo na ich shope  Ja som čert..  tak som zvedavy kedy dojde  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 02. August , 2009, 11:41:19 od Makarenko » Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 02. August , 2009, 20:04:57 »

Makarenko, do novej temy treba dat zakladne info, ci je to kamenny shop, alebo iba internetovy. Aky maju web? Kde je? Co zaujimave tam maju? ...
Tvoj prispevok ziadnu takuto informaciu neobsahuje, tak to prosim dopln.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Makarenko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #2 kedy: 02. August , 2009, 21:41:23 »

Jaaaaaaaaaaj, no sorry, nejako ma nenapadlo dat sem info. Takze shop maju na www.bigmusic.sk - slusne, prehladne, odpovedali hned na moje maile, a mam pocit ze tomu dost rozumeju. Ved nakoniec pisu ze su profi muzikanti.  Som metlak Podla informacii na ich shope maju kamenny obchod v Banskej Bystrici. Pozeral som na to cez google, maju celkom dobry ohlas. Objednal som si Peavey Valveking, cena dobra a ze dodacia doba 2 dni tak preto som bol zvedavy co uz niekto nakupoval a ci dojde apec v termine... takze zajtra... podam spravu.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #3 kedy: 03. August , 2009, 12:00:41 »

....ja by som si z tejto stránky nekúpil asi nič, je to neprehľadná motanica, filtre sú nedostatočné, z informácií o produktoch neviem či ich majú skladom (ale možno, že som to prehliadol, alebo tie čo som pozeral nemajú skladom).... je to na  Bleee
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Makarenko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #4 kedy: 05. August , 2009, 19:28:50 »

Takze apec dosiel, vsetko v pohode. Konecne!!!!!  Som metlak Je to uplny masaker, este nejaky dobry nakopavac a bude zvucik ako lusk! Poradte co dokupit?  Popiskujem si No a co sa stranky tyka, "garde" mas absolutnu pravdu ten filter je na nic, je to hrozne, ale ze by bola cela stranka neprehladna, nemam pocit. Prave naopak, je celkom pekne urobena. Zrejme si to len preletel.  Jal by som uvital viac informacii o produktoch a fotky. Ale zase maju lepsie ceny ako v inych eshopoch kde som hladal. Akoze napriklad z tohoto som odpadol: http://www.bigmusic.sk/fender-squier-bullet-stratocaster2?ItemIdx=1&id=2176
Ja sice tuto gitaru nemusim ale jaka cena... Maju co vylepsovat ale ja som ZATIAL spokojny.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 05. August , 2009, 21:01:35 »

Takze apec dosiel, vsetko v pohode. Konecne!!!!!  Som metlak Je to uplny masaker, este nejaky dobry nakopavac a bude zvucik ako lusk! Poradte co dokupit? 
Nejak "nechapem". Kupiš amp,uplny masaker a už k nemu potrebuješ nakopavač ?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 05. August , 2009, 21:23:43 »

peavey valveking neni masaker a na metal potrebuje fakt trochen dokrmit niecim..  nie je to zly amp, ale napriklad pre metlakov podla mna uplne nevhodny.. tak a teraz schvalne ze ci je makarenko metlak  Bavím sa skvele inak ak mozem poradit tak k tomu ber nieco v style clean boost cez OD808 alebo nejaky tubescreamer
« Posledná zmena: 05. August , 2009, 21:25:26 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #7 kedy: 06. August , 2009, 07:52:12 »

ja si praveze myslim, ze valveking so zapnutym gain boostom ma plnu rit zbytocneho skreslenia aj na metal. so silnejsimi snimacmi to reze uz na gaine niekde okolo 1/3 drahy potaku..ono sa netreba bat aj udriet do tych strun... (a jasne rypaci, teraz to prekrutte, ze VK je naj amp na svete, co som vobec nepovedal Žmurk )
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #8 kedy: 06. August , 2009, 07:57:37 »

vsak kazdy ma inu predstavu o metale, pre niekoho je metal desmod, pre niekoho nieco uplne ine  :)

a tiez som zastanca myslienky, za aparat ma hrat sam o sebe, bez nakopavatiek, takze tej vete ze aparat super uz len niecim nakopnut celkom nerozumiem...
« Posledná zmena: 06. August , 2009, 07:58:59 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #9 kedy: 06. August , 2009, 11:01:58 »

Mozno vk samostatne nie je na pure metal (gainu ma habadej, ale zvuk skor taky rockovejsi), no da sa na nom vytocit vselico. Po vymene reprakov a elektroniek to moze hrat sialene.

tu som nasiel jedno video

Celestion V30 vs G12h


pretocte si na 2:50

neverim, co z toho komba lezie. S celestionom to ma taky konkretnejsi, zliaty a ostrejsi zvuk. S G12h to bude asi reprak od fabriky to ma basovejsi hutnejsi, az tak mierne rozhodeny zvuk

Menil tu niekto uz na tom kombe repra?
« Posledná zmena: 19. August , 2009, 11:38:48 od tarquin » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 06. August , 2009, 11:04:40 »

boze dalsi hluchan, co si nevie naladit gitaru...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #11 kedy: 06. August , 2009, 13:03:27 »

nerozumiem tym rieseniam ze kupim si aparat, potom v nom hned vymenim lampy, samozrejme tie spravne najdem az na Xty pokus, potom vymenim repra, nakoniec ten skvely aparat prepajkujem aby to hralo inac a nakoniec ho nakopnem pedalom. neexistuje na trhu aparat ktory hra tak ako si to hrac ziada hned?
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #12 kedy: 06. August , 2009, 13:08:52 »

potom v nom hned vymenim lampy
lampy su spotrebka a tie ruby tubes, co peavey osadza do VK vo vyrobe su fakt len take aby to vydrzalo predvadzanie v predajni a prevoz domov. ale mas pravdu. je to take ako kupit si staru skodovku a potom ju tunit na sportiak.
« Posledná zmena: 06. August , 2009, 13:10:04 od styrioci » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 06. August , 2009, 13:12:53 »

nerozumiem tym rieseniam ze kupim si aparat, potom v nom hned vymenim lampy

Lampy treba, uz len preto aby si z toho ampu vymakol co najviac.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #14 kedy: 06. August , 2009, 14:24:30 »

nerozumiem tym rieseniam ze kupim si aparat, potom v nom hned vymenim lampy, samozrejme tie spravne najdem az na Xty pokus, potom vymenim repra, nakoniec ten skvely aparat prepajkujem aby to hralo inac a nakoniec ho nakopnem pedalom. neexistuje na trhu aparat ktory hra tak ako si to hrac ziada hned?

o tom VK kombe sa to bezne traduje, ze origos reprak je lemrak, ze vymena je docela ziaduca...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.