Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 20:29:32
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobniny BIG MUSIC  (Prečítané 21416 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Makarenko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #15 kedy: 06. August , 2009, 19:22:07 »

No myslel som ze je tu na tomto fore menej "m_udrych - m_udrakov ci inych O_kolo iducich", ale asi je to normalne. No nakopavac chcem preto ze chcem do sola viac stavy. Nie je to hadam az take nepochopitelne. Je tazko debatovat s ludmi co uz od zakladu chcu buzerovat.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #16 kedy: 06. August , 2009, 19:58:51 »

No myslel som ze je tu na tomto fore menej "m_udrych - m_udrakov ci inych O_kolo iducich", ale asi je to normalne. No nakopavac chcem preto ze chcem do sola viac stavy. Nie je to hadam az take nepochopitelne. Je tazko debatovat s ludmi co uz od zakladu chcu buzerovat.
presne, vsetci tu cakaju na nejakeho chudaka, ktoreho budu dojebavat. sme radi, ze si sem prisiel a mame dalsieho fackovacieho panaka  Na zdravie!
Zaznamenané
Makarenko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #17 kedy: 06. August , 2009, 20:54:30 »

Styrioci, nebudem sa vyjadrovat k tvojej inteligentnej odpovedi. Dal som otazku - potreboval som poradit, ale na "vasom" fore to asi nebude mozne.  Dik.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #18 kedy: 06. August , 2009, 21:25:04 »

nakopavacov je plna prdel, kup si nieco na inzerat, vyskusaj, ak sa nebude pacit predaj/vymen za nieco ine. misofg davnejsie predaval mxr microamp, mozno to este ma, mozes s tym zacat napr..
Zaznamenané
Makarenko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #19 kedy: 06. August , 2009, 21:41:24 »

Dik za tip. A co hovoris na MXR Zakk Wylde? Ide to do kopy aj s VK? Poskusam co sa da samozrejme.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 06. August , 2009, 21:45:36 »

Dik za tip. A co hovoris na MXR Zakk Wylde? Ide to do kopy aj s VK? Poskusam co sa da samozrejme.
Pozor na rozdiel medzi BOOST pedalom a DRIVE pedalom.
Ja som preskusal takmer 50 OD/DIST a prisiel som na to, ze potrebujem BOOST. Co robi uplne inu funkciu ako Drive pedaly typu OD/DIST.

Boost akoby nakopol snimace, celkovo doda šťavu, dynamiku a vyborne artikuluje na cistom zvuku. Vcera som skusal celkom styri. Od Fulltone, po MXR.

Drive pedal prida skreslenie, ALE nezosili vysledny zvuk.  Na zdravie!
Zaznamenané

Makarenko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #21 kedy: 06. August , 2009, 21:59:28 »

No ako pozeram je to naozaj tony... Mam co robit, ale asi bude naozaj vyskusat vsetko co je dostupne a najst si to svoje. Kazdy ma ine ucho a inak pocuje.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #22 kedy: 06. August , 2009, 22:02:59 »

No ako pozeram je to naozaj tony... Mam co robit, ale asi bude naozaj vyskusat vsetko co je dostupne a najst si to svoje. Kazdy ma ine ucho a inak pocuje.
JJ, to urcite. Treba skusat.
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 06. August , 2009, 22:06:29 »

No ako pozeram je to naozaj tony... Mam co robit, ale asi bude naozaj vyskusat vsetko co je dostupne a najst si to svoje. Kazdy ma ine ucho a inak pocuje.

Tak to je. A dalsia vec je, ze na kazdom aparate hra jedna krabick inak, preto je to vzdy najlepsie skusat, nejaky cas pohrat a ked sa nepaci, tak strelit. A z toho dovodu ti bude najlepise kupovat bazarovky, nebudes prerabat.  Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 06. August , 2009, 23:16:46 »

No myslel som ze je tu na tomto fore menej "m_udrych - m_udrakov ci inych O_kolo iducich", ale asi je to normalne. No nakopavac chcem preto ze chcem do sola viac stavy. Nie je to hadam az take nepochopitelne. Je tazko debatovat s ludmi co uz od zakladu chcu buzerovat.
No,neviem,čo bolo na mojom prispevku buzerujuce,ked si reagoval tym,že si do svojho príspevku zakomponoval môj nick,no ale neva.  Ano,je tažko debatovat s ludmi,čo si nevedia vybrat nakopavač k svojmu ampu a miesto toho,aby posurfovali po neta a ziskali prehlad,pripadne si išli niečo vyskušat,tak sa radšej vypytuju a dostanu xy odpovedí a nakoniec si budu musiet vybrat sami to,čo im najviac vyhovuje. . Na zdravie!
« Posledná zmena: 06. August , 2009, 23:32:21 od udry » Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #25 kedy: 07. August , 2009, 16:14:35 »

tak ale tu mu este par ludi aj dobre poradi snad.. tiez by som najskor tu hladal ako na inych forach.. ale ja nastastie vsetko viem :-) hihihihihi

makarenko skus nieco ako ibanez tube screamer.. pouzili sme to aj v studiu.. krasne to nazhavi signal a doda mu stredy ktore ta viacej cez kapelu vysunu..
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #26 kedy: 07. August , 2009, 16:19:52 »

inak naaspat k teme..

ten obchod patri Atilovi z Druziny a Ferovi Gaspatikovi z Metalindy..
oboch som ich stretol na musikmesse.. o nastrojoch a aparatoch toho vedia dost :-)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 07. August , 2009, 16:26:04 »

. No nakopavac chcem preto ze chcem do sola viac stavy. Nie je to hadam az take nepochopitelne. .

ja by som to riesil ekvalizerom v slucke - do sola pridat stredy a hlasitost. ze si zvysis do sola trochu skreslenie sice ucitis pod rukami, ale vysledok smerom von to mozno az tak neovplyvni. aspon si myslim.

inak tiez razim teoriu, ze aparat ma hrat bez nakopavaca.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 07. August , 2009, 21:01:27 »

tak ale tu mu este par ludi aj dobre poradi snad.. tiez by som najskor tu hladal ako na inych forach..
..no,poradí.... ale každy niečo iné... :)  ... je lepšie raz počut,ako 10x o tom čítat... Na zdravie! 
Zaznamenané
Makarenko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #29 kedy: 10. August , 2009, 20:01:55 »

Kolegovci, dik za kazdu radu, je jasne ze pocut je najviac, ale mozno mala rada dopredu nikdy nezaskodi. Preto dik. Vyskusal som toto: http://www.bigmusic.sk/mxr-zw44?ItemIdx=0&id=657 a hned aj rovno objednal. Neodolal som, Zakk je kral. Uvidime, mozno to za par tyzdnov predam...  Beeee
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.