Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 05:38:16
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobniny BIG MUSIC  (Prečítané 21418 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Makarenko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #60 kedy: 12. November , 2009, 22:18:43 »

dik ...chalani a co vsetko ste drzali v rukach vy?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #61 kedy: 12. November , 2009, 22:22:08 »

dik ...chalani a co vsetko ste drzali v rukach vy?
To bude velmi zaujimava odpoved. Jeden toho drzal v rukach velmi vela (myslim v dobrom).  Žmurk
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #62 kedy: 12. November , 2009, 22:22:26 »

dik ...chalani a co vsetko ste drzali v rukach vy?

v akej oblasti  Som frajer


Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #63 kedy: 12. November , 2009, 22:59:40 »

Makarenko..naposledy som skoro odpadol, keď som hral na Henryho 1973 LP CUSTOME, čo má tuná od Miloša1, tak som dal preč gitary a kúpil si 1974 LP CUSTOM, aby som mohol odpadávať doma do postele a gitare sa nič nestalo, miestami mám dosť ešte aj zo svojho LP PREMIA...a dostali ma dva PRS u feriho, TOP 5 Private stock, ale to nie je moj typ gitary...a to sme ešte neboli u Progiho...hrával som aj na STUDIA, v časoch keď som sníval o sunburst Standarde..Studiá sú fajn gitary...aj keď mám radšej ročníky 1990-956, než tieto nové. Vtedy malo STUDIO ešte ebenový hmatník a v bielom prevedení to bol taký "chudobný" CUSTOM... Na zdravie!
« Posledná zmena: 12. November , 2009, 23:01:49 od RobG » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #64 kedy: 13. November , 2009, 00:27:59 »

... no ja aby som odpadnul z dakeho Gibsona,tak to by ma ním museli tresnút po hlave... Bavím sa skvele 
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #65 kedy: 13. November , 2009, 07:28:52 »

... no ja aby som odpadnul z dakeho Gibsona,tak to by ma ním museli tresnút po hlave... Bavím sa skvele 
a aby si sa z neho dosral, musel by si ho zjest?  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané
stary
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #66 kedy: 13. November , 2009, 07:52:42 »

a aby si sa z neho dosral, musel by si ho zjest?  Bavím sa skvele Na zdravie!
najprv by sa ale doblul
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #67 kedy: 13. November , 2009, 08:34:32 »

a aby si sa z neho dosral, musel by si ho zjest?  Bavím sa skvele Na zdravie!
... to je otazka pre tych,ktorí sú z dakej gitary dosratí... ha ha ha  S gitarami je to jak s babami- vidíš/spoznaš daku peknú,vyborne vyzerajucu, s "hi-fi parametrami" a hovoríš si:  joooj,tu by som chcel,tú by som poradne ........al,s tou to musí byt fantastické,        ...no a ked ju potom  .......š,tak si povieš: šak ,bolo to fajn, ale žiaden zázrak sa nekonal... Bavím sa skvele   
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #68 kedy: 13. November , 2009, 10:38:20 »

Studiá sú fajn gitary...aj keď mám radšej ročníky 1990-956, než tieto nové. Vtedy malo STUDIO ešte ebenový hmatník a v bielom prevedení to bol taký "chudobný" CUSTOM... Na zdravie!

Ano, tie su dobre. Tie boli celomahagonove aj casto.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #69 kedy: 13. November , 2009, 10:38:51 »

dik ...chalani a co vsetko ste drzali v rukach vy?

 Bavím sa skvele Bravooo
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mathek89
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 13. Február , 2011, 20:19:45 »

ako stranka nic moc ale kamenny je uplne fantasticky, maximalna ochota fajny vyber ked zhanate gitarku alebo klaves maximalna spokojnost co sa tyka kamenneho co sa tyka online nakupu na to tu je skacel a muziker  Žmurk
Zaznamenané
sacho
nováčik
*
Príspevkov: 46


« Odpoveď #71 kedy: 14. Február , 2011, 11:50:54 »

Musim len chvalit. Boli velmi ochotni a promptni.
Objednaval som v ich e-shope. Hned mi volali ohladom upresnenia nejakych detailov a o dva dni to bolo u mna.
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #72 kedy: 20. Apríl , 2012, 14:11:23 »

Tiez teraz riesim s Big music jednu objednavku. Btw prvy krat v zivote som si objednal gitarku cez net Neviem. Taktiez som bol kupovat v kamenaku a mozem povedat, ze som spoko. S pristupu mam pocit, ze chcu veci vybavit co najpromptnejsie. Este uvidime ako zostelovana pride gitarka a ci dam 5 hviezdiciek z 5 tich. Zdravíčko
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #73 kedy: 21. Apríl , 2012, 10:41:16 »

A čo si objednal?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #74 kedy: 21. Apríl , 2012, 10:44:43 »

Tiez teraz riesim s Big music jednu objednavku. Btw prvy krat v zivote som si objednal gitarku cez net Neviem. Taktiez som bol kupovat v kamenaku a mozem povedat, ze som spoko. S pristupu mam pocit, ze chcu veci vybavit co najpromptnejsie. Este uvidime ako zostelovana pride gitarka a ci dam 5 hviezdiciek z 5 tich. Zdravíčko


inak ocakavat ze gitara bude zostelovana po neviem akej dlhej ceste v krabici je uplne zcestne..
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.