Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 12:12:06
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: basy - miss.flamboyant  (Prečítané 1921 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
miss.flamboyant
nováčik
*
Príspevkov: 15


... cool as Kim Deal ...


« kedy: 05. August , 2009, 11:00:25 »

Squier vintage modified a bezpražcová SX - prerobená z pražcovej


aj s gitarami:
Zaznamenané

"It is a very fine line between insanity and genius, for sure. I'm sure there's a lot of peole that already think I am totally insane. Not yet, not yet ..." NR
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #1 kedy: 05. August , 2009, 11:55:43 »

taky isty squier mam, super basa!   Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 05. August , 2009, 13:14:19 »

ta vintage seria ma celkom zaujala, boli na nu celkom kladne recenzie na pomer cena/vykon.
Zaznamenané

o-yep sro
miss.flamboyant
nováčik
*
Príspevkov: 15


... cool as Kim Deal ...


« Odpoveď #3 kedy: 05. August , 2009, 13:58:12 »

hej je to podarená bassa, z mojej strany zatiaľ maximálna spokojnosť ... za tie peniaze čo ma stála, som asi nič lepšie dostať nemohla
SXka je tiež celkom v pohode ... koncom augusta plánujem kúpiť nové snímače do Squiera a tie Duncan Designed pôjdu do SXky, tak dúfam, že to trocha vylepší jej sound
Zaznamenané

"It is a very fine line between insanity and genius, for sure. I'm sure there's a lot of peole that already think I am totally insane. Not yet, not yet ..." NR
miss.flamboyant
nováčik
*
Príspevkov: 15


... cool as Kim Deal ...


« Odpoveď #4 kedy: 05. August , 2009, 22:23:46 »

Pekne...ten fretless by sa mi hodil Popiskujem si len ten plech na kobilke mi bol vždy ohavný Na zdravie!
mne sa ten plech práveže strašne páči a navyše je to veľmi praktické ... na bezpražci si často brnkám palcom, niečo na spôsob Stingovej hry a o ten plech si opieram ruku
Zaznamenané

"It is a very fine line between insanity and genius, for sure. I'm sure there's a lot of peole that already think I am totally insane. Not yet, not yet ..." NR
schnicla
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #5 kedy: 06. August , 2009, 22:49:46 »

ja som tiez vlastnik squieru a taktiez som maxmalne spokojny... za tie peniaze super... skusal som ju porovnavat s mexicom a bol som milo prekvapeny a kamos(vlastnik) nadaval ze dal skoro 20 litrov za nu a moj squier hra "lepsie".... ten mexicanec bol taky o nieco akoby lenivejsi a krotkejsi... squier vrci ako blazon s rychlim atakon... javor je javor... len tie snimadla su trochu slabsie dokopy naplno je to super ale ten kobylkac je taky sladsi basy ma az moc vzadu a je taky moc kovovy vyskovy... ale krkac ma pevne basy konkretne stredy a su tam aj vysky takze spolocne sa frekvencne teda zvukovo doplnaju
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.108 sekund, 22 otázok.