Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 02:44:21
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ravenhill  (Prečítané 551 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« kedy: 17. August , 2009, 16:34:13 »

V sobotu som sa nahodou dostal na koncert skupinky Ravenhill v bratislavskom Randale. Tvrdili, ze je to ich prvy koncert, tak reku poinformujem aj ostatnu verejnost, lebo sa mi to teda velice pacilo. Stylovo - prevzate veci boli Nightwish, Within temptation, Cruachan, vlastne veci v podobnom style.
Obsadenie - spev, dve elektricke jedna akusticka gitara, basa, bicie, klavesy, flauta, spolu osem ludi. Ledva sa zmestili na podium. Sprvoti ma prekvapilo, ze tolko nastrojov sa vobec da rozumne nazvucit, ale kupodivu to celkom slo, aj flautu potom po upozorneni zacalo byt pocut. Druhotne ma prekvapilo, ze to aj celkom znelo, hlavne som sa desil spevu ked som pocul ze bude aj nejaky Nightwish, ale vcelku to zvladali. Gitary celkom slapali, aj nejaka show bola, fajn akcoska.

Vlastne veci tiez mali relativne hlavu a patu, aj to bolo pomerne napadite, uvidime, ci napady vydrzia aj dlhsiu dobu.

Aby to nebolo iba chvalenie, flauta a klavesy by asi mali trochu pocvicit s metronomom, obcas to bolo dost pocut ze hrali kus mimo rytmus, ale na prvom koncerte sa to snad da prepacit. Kazdopadne ak sa posnazia, mohla by z nich byt celkom pocuvatelna kapelka.

Ak niekde stretnete, pripadne ste boli, skuste prihodit ako sa Vam pozdavalo. Ja odporucam, stoji to za posluch, aj ked bolo pocut, ze sa este musia zohrat a podaktori pocvicit metronom. Kiez by sme my vedeli taky koncert odohrat ...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.026 sekund, 22 otázok.