Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 19:03:41
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Výber medzi Marshallom  (Prečítané 18877 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MMM
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 20. August , 2009, 00:18:32 »

DS1 nie je nejaka spica skreslovadlo a ak to budes pichat do cisteho zvuku, tak necakaj nic extra, je to pouzitelne pri overdrivovom zvuku, kedy ho pouzijes ako nakopavac, prida ti gain a kompresiu, no ak kupis vhodny aparat, tak nebudes boss potrebovat vobec. Prides na to ked si na nejake aparaty zahras, uvidis.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #16 kedy: 20. August , 2009, 00:30:33 »

nie nie nechcem kopirovat Kurta... ale paci sa mi ten zvuk co mali.... mam DS-1 ale aparatutu mame hroznu... chcem teraz nieco co da poradny zvuk, na cenu nepozeram... vazne ta krabicka BOSS DS-1 pokazi ten zvuk cez lampovu hlavu?? zase je to trosku legenda ta krabicka... berem vsetky nazory akceptujem kazdu radu chcem pomoct
urcite ta krabicka je menej legendarna ako JCM 800, ale tak kup si JVM, tam si natocis co len chces, clean, OD aky chces a krabicku kludne mozes predat/darovat/zahodit alebo hocico ine
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 20. August , 2009, 07:01:15 »

Hlavne si kup poriadnu bednu.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 20. August , 2009, 07:04:34 »

aj Golonka je legenda a je napicu.. cize asi tolko z mojej strany
Zaznamenané

Kiko
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #19 kedy: 20. August , 2009, 11:59:40 »

nechcem kopirovat len chcem ziskat nejake informacie a rady od niekoho kto ma v tychto veciach skusenosti.... pretoze vazne potrebujeme nieco a ked uz tak chcem poriadne... uvidim ako bude ta krabicka hrat na niecom lepsom.... ale neviem sa rozhodnut.. nechcem kupit a potom zistim ze to bola zla volba.... dik
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 20. August , 2009, 12:01:58 »

Prave preto musis zdvihnut zadok a ist skusat. Rady su take vselijake, niekomu sedi to a inemu zas nieco uplne ine.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #21 kedy: 20. August , 2009, 21:48:11 »

Prave preto musis zdvihnut zadok a ist skusat. Rady su take vselijake, niekomu sedi to a inemu zas nieco uplne ine.
svata pravda Zdravíčko vsak ako sa hovori, za vyskusanie nic nedas  Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #22 kedy: 21. August , 2009, 15:50:24 »

Zdravim, neviem sa rozhodnut ktoru gitarovu lampovu hlavu od Marshalla mam zobrat....
Hrame styl podbny Nirvane a chceli by sme docielit podobny alebo poriadny zvuk.. Niekto mi hovori ze mam zobrat JVM410H ale co citam komentare na strankach muzikeru, vraj najlepsia volba je starsie JCM800 .... vazne neviem...

Este podotknem, ze distortion chcem tahat z krabicky BOSS DS-1 ... nepokazi to zvuk? ak nie tak v tom pripade neviem na co by mi bola 4 kanalova JVM410...

dakujem za rady
cau,tak jvm-ko 410h mam a urcite na tom natocis aj 800-ku + ma krasny cisty skoro jak fender[je to podobne]a nic zlozite to neni len to tak vyzera,lebo je tam vela tocitiek ale su rovnake na kazdy kanal,ma dva mastre a ten stvrty kanal na emg89 je fakt maso,odporucam ti si to vypocut.bye
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #23 kedy: 21. August , 2009, 15:55:09 »

nie nie nechcem kopirovat Kurta... ale paci sa mi ten zvuk co mali.... mam DS-1 ale aparatutu mame hroznu... chcem teraz nieco co da poradny zvuk, na cenu nepozeram... vazne ta krabicka BOSS DS-1 pokazi ten zvuk cez lampovu hlavu?? zase je to trosku legenda ta krabicka... berem vsetky nazory akceptujem kazdu radu chcem pomoct
a este by som ti poradil ak ti nevadi pouzity zosik marshall 6100 anniversary trojkanal celolampa mal som ho a super zvuk niekto ho predava na muzikerackom bazare, super treba pocut
« Posledná zmena: 21. August , 2009, 15:58:50 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #24 kedy: 21. August , 2009, 16:02:20 »

Mal som 6100 - je to najlepší Marshall  Zdravíčko
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #25 kedy: 21. August , 2009, 16:05:16 »

Mal som 6100 - je to najlepší Marshall  Zdravíčko

to prepinanie vykonu a trioda-pentoda je super a ta 800-ka a 900 nema chybu a ma to 5881 lampy a na tych 25watt sa da hrat aj v panelaku ale jvm je podla mna uplne inde[lepsie]
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 21. August , 2009, 16:07:12 »

Mal som 6100 - je to najlepší Marshall  Zdravíčko


poznam X ludi, co to "mali" , ale nikoho, co to "ma" :) mne sa to teda vobec nepacilo a ani ohlas to taky nevzbudilo, na to ze to bol jubilejny model...
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #27 kedy: 21. August , 2009, 16:11:37 »

poznam X ludi, co to "mali" , ale nikoho, co to "ma" :) mne sa to teda vobec nepacilo a ani ohlas to taky nevzbudilo, na to ze to bol jubilejny model...
nebol to prvy trojkanal od marshalla?neviem pytam sa
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 21. August , 2009, 16:16:25 »

nebol to prvy trojkanal od marshalla?neviem pytam sa

dost mozne, ze hej...
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #29 kedy: 21. August , 2009, 16:24:18 »

dost mozne, ze hej...
len prave asi ta anniversaritnost toho modelu bola v tom,ze kazdy ten kanal mal 3 ci 4-ry mody tych akoze naj marshallou jtm,800,900,tusim aj plexi udajne to menilo pri prepinani zapojenie lamp ale hralo to dobre taky predchodca hi -gain
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.