Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 23:36:05
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Obchody a sekace v USA  (Prečítané 1914 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« kedy: 01. September , 2009, 16:20:25 »

Tak som dostal funny idea, ze letenky do USA su za prijatelne ceny, tak by som si urobil vylet do New Yorku na par dni v priebehu buduceho roka. Nejake tipy na shopy a sekace a lacne ubytko by neboli? Pripadne nejake konkretne skusenosti s objednanim cez ebay alebo eshop a dodanim na adresu hostelu?  Je to frajer
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1 kedy: 01. September , 2009, 23:23:57 »

kedze tu nieje velky predpoklad, ze clenovia fora boli v NY v obchodoch a na vyletoch, tak skus radsej zahranicne forum, tam Ti skor "newyorkcania" poradia  :)
Zaznamenané

Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #2 kedy: 03. September , 2009, 11:37:21 »

Na Manhattane je jeden fantasticky bazar. Mali tam mrte gitar a aparatov, hlavne vintage. Stravil som tam skoro cely den a brnkal som si cez povodny Marshall Bluesbreaker na gitarkach z 50-60-70 rokov. Dali sa najst aj fantasticke gitarky za par sto dolarov...... no proste take male nebo pre nadesenca. Sefuje tomu taky stary hipik.

Neviem kde sa to presne nachadzalo ale bolo to v oblasti Ave A, Ave B, First Ave, Second Ave, v East Village, Mozno na severe Soho.
Bol to pre mna neskutocny zazitok
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 03. September , 2009, 11:51:16 »

Ak by si si spomenul na presnu adresu, tak by som sa potesil :). Chystam sa tam opat v novembri, tak by som pozrel nejake obchody.
Dik moc.

Obcas sa da dobre nakupit aj v sieti Guitar center, ten je snad v kazdom vacsom meste. Dobre obchody maju v Seattle (Westlake ave) a v Las Vegas (teraz su prestahovani pri letisku McCarran, v takom novom nakupnom centre, nepamatam ako sa to vola). Ostatne co som videl za vela nestali.
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #4 kedy: 03. September , 2009, 14:04:38 »

MATT UMANOV GUITARS, je to na Manhattane, bol som tam strasne davno, este v roku 1991, ale zda sa ze obchod stale funguje  :)

http://www.mapquest.com/maps/map.adp?countrycode=250&country=US&address=273+Bleecker&city=New+York&state=NY&zipcode=10014

Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.