Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Apríl , 2024, 11:10:53
Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 69 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Československo hľadá Superstar  (Prečítané 222064 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #690 kedy: 15. December , 2009, 12:52:51 »

a to je kam? lebo tiez nebyt tohto fora tak neviem ani to malo co viem. takze co vlastne dosiahol? a to sa pytam uplne normalne

http://www.renelacko.com/band.php to bz sa mi lubila taka kariera

ale co ma najviac prekvapilo je ze hral v BIG BANG - The Jolly Jocker a to bol moj velmi hrany album u nas doma a dakde som ich zhliadol ako predskokanov tublatanke...
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #691 kedy: 15. December , 2009, 12:55:47 »

a to je kam? lebo tiez nebyt tohto fora tak neviem ani to malo co viem. takze co vlastne dosiahol? a to sa pytam uplne normalne

vyhral celosvetovu sutaz v interpretacii Hendrixovych skladieb v USA.napr.To je podla mna dost velky uspech....aj ked teraz citam na jeho webe info rozdielne od mojho....kazdopadne Rene je uplne na poraaaadku a UMI.
« Posledná zmena: 15. December , 2009, 13:00:59 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #692 kedy: 15. December , 2009, 12:59:28 »

a to je kam? lebo tiez nebyt tohto fora tak neviem ani to malo co viem. takze co vlastne dosiahol? a to sa pytam uplne normalne

jakze kam, daleko vsak tu je najvacsi king ten co ho ukazali 2x v telke z toho bol raz na playback v drislaku a hra par ukradnutych hardrockovych tahov, co viac tu treba ku slave
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #693 kedy: 15. December , 2009, 13:00:12 »

vyhral celosvetovu sutaz v interpretacii Hendrixovych skladieb v USA.napr.To je podla mna dost velky uspech.

takychto uspesnych ludi je na slovensku velmi vela. ale radsej sa vsade vytrcaju studenkova s razom. ja som nepoznal ani jimi teba po kym nebola superstar a ked skonci bohvie ci ,ta este dakde zocim. inak videl som aj perfektny koncertik petra luhu tusim astrosongorchestra a kto o nom vie?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #694 kedy: 15. December , 2009, 13:01:11 »


 Október 1996
1996 RL sa zúčastnil v Severnej Karolíne sútaže v interpretácii skladieb Jimiho Hendrixa, ktorú vyhlasuje každý rok Hendrixova rodina. skončil v jednom zo semifinálových kôl ako najlepší Európan na 2. mieste


prvy na svete druhy v okrese
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #695 kedy: 15. December , 2009, 13:03:09 »

takychto uspesnych ludi je na slovensku velmi vela. ale radsej sa vsade vytrcaju studenkova s razom. ja som nepoznal ani jimi teba po kym nebola superstar a ked skonci bohvie ci ,ta este dakde zocim. inak videl som aj perfektny koncertik petra luhu tusim astrosongorchestra a kto o nom vie?

To je len Tvoj maly prehlad.pre mna je superstar hlavne prilezitost k nabratiu potrebnych kontaktov a ziadny bod na ktorom stoji moj hud zivot.Hudbou som sa zivil pred superstar a budem sa aj po nej:-)
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #696 kedy: 15. December , 2009, 13:03:55 »

 Október 1996
1996 RL sa zúčastnil v Severnej Karolíne sútaže v interpretácii skladieb Jimiho Hendrixa, ktorú vyhlasuje každý rok Hendrixova rodina. skončil v jednom zo semifinálových kôl ako najlepší Európan na 2. mieste


prvy na svete druhy v okrese

Uz som svoj prispevok doplnil.
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #697 kedy: 15. December , 2009, 13:10:30 »

 Október 1996
1996 RL sa zúčastnil v Severnej Karolíne sútaže v interpretácii skladieb Jimiho Hendrixa, ktorú vyhlasuje každý rok Hendrixova rodina. skončil v jednom zo semifinálových kôl ako najlepší Európan na 2. mieste


prvy na svete druhy v okrese
no jedno zo semifinalovych kol v S Karoline nieje najlepši v USA a bohvie ako to bolo či tam neboli dvaja Europania...
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #698 kedy: 15. December , 2009, 13:12:13 »

Vôbec nie je pre gitaristu zlé hrať covery. Klasickí gitaristi tak v podstate hrajú celý život. Je to inštrumentalista a hrá. Ak je niekto aj skladateľ a robí vlastné veci, je to len plus. Ale v podstate odlišná vec.

Ak sa môžu speváci ako Cocker presadiť hlavne covermi, nikomu to nevadí. Podobne Tom Jones.
« Posledná zmena: 15. December , 2009, 13:12:34 od Pitu » Zaznamenané

marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #699 kedy: 15. December , 2009, 13:13:20 »

To je len Tvoj maly prehlad.pre mna je superstar hlavne prilezitost k nabratiu potrebnych kontaktov a ziadny bod na ktorom stoji moj hud zivot.Hudbou som sa zivil pred superstar a budem sa aj po nej:-)

 aky taky prehlad o tebe mam , registrujem ta uz davnejsie. pisem o tom ze koli superstar ta poznaju na celom slovensku a ze sa v telke a na radiu premiela strasne malo ludi a v kuse ty isty. vid slovensky moderatory- adela banasova mi vylezie zachvilu doma z hrnca, co zas neznamena ze je zla moderatorka. akurat som sa jej uz nabazil. o tom ze sa ti v hudbe dari a uzivis sa s nou nepochybujem...
« Posledná zmena: 15. December , 2009, 13:15:32 od marosisko » Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #700 kedy: 15. December , 2009, 13:14:40 »

Ineterpretacia je jedna vec a kreativita, alebo invencia druha.....niekto vynika v jednom a iny zasa v druhom....a niekto ani v jednom.
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #701 kedy: 15. December , 2009, 13:17:39 »

aky taky prehlad o tebe mam , registrujem ta uz davnejsie. pisem o tom ze koli superstar ta poznaju na celom slovensku a ze sa v telke a na radiu premiela strasne malo ludi a v kuse ty isty. vid slovensky moderatory- adela banasova mi vylezie zachvilu doma z hrnca, co zas neznamena ze je zla moderatorka. akurat som sa jej uz nabazil. o tom ze sa ti v hudbe dary a uzivis sa s nou nepochybujem...


Skor som narazal na to, ze Superstar nie je pre mna tak dolezita, ako sa na prvy pohlad moze zdat vzhladom k medializacii atd...zopar dobre odohratych festivalov s Metropolisom je pre mna daleko efektivnejsia zalezitost, pretoze tam je nasa cielova skupina a prezentujem svoju tvorbu, svoj styl atd....superstar je fajn....ale pre mna je to profesionalna zalezitost.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #702 kedy: 15. December , 2009, 13:23:45 »

Co to ste za gitaristov, ked nepoznate take meno v slovenskom hudobnom ponati ako je Jimi Cimbala Huh!
Jimiho poznam niekolko rokov pred Superstar. Uz len napr. z toho sola, co nahral pre Elan.
Vseliake sracky (susedov, kamaratov a neviem ake gitarove geňa), hoc aj zahranicne - toto pozna kazdy z vas...  ?§!. ?§!.
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #703 kedy: 15. December , 2009, 13:26:10 »

inak jimiho som zaregistroval poprvé, keď bol s metropolisom dakde v TV v nejakej hitparáde a tam sa spomínalo, že nahral solo do vody, prezentovali tam album atď. a to som ešte jednotky v škole dostával  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #704 kedy: 15. December , 2009, 13:31:04 »

a kto pozna Makar Cudru a vyborneho rockoveho spevaka Ota Weitera? A kto nepozna take meno ako je Peter Vyzvaryi z kapely Rectal Silence nema pravo zit a mla by predat vsetok svoj neplesnivy gear, ja uz predavam..
« Posledná zmena: 15. December , 2009, 15:01:15 od kaolko » Zaznamenané

Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 69 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.