Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 11:30:25
Strán: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 69 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Československo hľadá Superstar  (Prečítané 221445 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #720 kedy: 15. December , 2009, 15:38:02 »

doplnim Karola:

...a chod si hrat AC/DC.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

animus
nováčik
*
Príspevkov: 19


« Odpoveď #721 kedy: 15. December , 2009, 16:01:45 »


Skor som narazal na to, ze Superstar nie je pre mna tak dolezita, ako sa na prvy pohlad moze zdat vzhladom k medializacii atd...zopar dobre odohratych festivalov s Metropolisom je pre mna daleko efektivnejsia zalezitost, pretoze tam je nasa cielova skupina a prezentujem svoju tvorbu, svoj styl atd....superstar je fajn....ale pre mna je to profesionalna zalezitost.

Jimi, podla mna Superstar kapela je vynikajuca a plne si zasluzite absolutorium, ktore neraz vyslovili nielen spevaci v Superstar, ale aj porota. BTW, jedine, co sa mne menej pacilo bolo paradoxne Smoke On The Water. Inak super. Zdravíčko  Myslim, ze ste  poniektorych spevakov "potiahli", lebo sa im s vami vyborne spievalo a bol to pre nich zazitok nielen preto, ze stali prve razy pred vacsim publikom, ale aj preto, ze mali za sebou zohratu kapelu profesonalov. Akurat ... teraz ste ich "namlsali" a v buducnosti mozno budu mat problem zostavit zivu kapelu na koncertovanie z takych hudobnikov ako ste vy.
Inak je super, ze ste zneli stali vyborne (dokonca aj v TV bedni!) bezohladu na zaner a aj aranzma. A aj vlastnee transkripcie/upravy skladieb, boli posobive.
Myslim, ze tohtorocna Superstar ma najsilnejsiu 12-ku finalistov a tak je to hudobne skutocne kultivovana zabava. Aj vystupovanie finalistov, de facto casto este deti, je velmi sympaticke a aspon navonok - skormnee a milee. Vid vcera napr. Dominika Stara a jej rozluckove slova.

A teraz ma mozu vsetci vysmiat, ale je mi to jedno. Je mi do plaču Uz mam roky na to, aby som sa nerozslzil. Žmurk

P.S.
Viem, ze niektori tu na fore maju Rene Lacka za karaoke-fake gitaristu. Ved preco si nekopnut, ze? Ja som ho videl prvykrat na Petrovom Guitarfeste a na mna zaposobil skvele. Malo to techniku, drajv a aj neobvyklu pracu tela Bavím sa skvele. Bolo vidiet, ze vie, ze ho to bavi a velmi to bavilo aj mna. Podla mna ani S.R.Vaughn, keby este zil, by sa rozhodne neurazil a kludne by si s nim zadzemoval.
« Posledná zmena: 15. December , 2009, 16:04:56 od animus » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #722 kedy: 15. December , 2009, 16:03:53 »

Co to ste za gitaristov, ked nepoznate take meno v slovenskom hudobnom ponati ako je Jimi Cimbala Huh!
Jimiho poznam niekolko rokov pred Superstar. Uz len napr. z toho sola, co nahral pre Elan.
Vseliake sracky (susedov, kamaratov a neviem ake gitarove geňa), hoc aj zahranicne - toto pozna kazdy z vas...  ?§!. ?§!.

A co ked je niekto rozhodnuty ignorovat nasu sucasnu scenu kompletne? Ked ma pocit, ze mu nic neprinasa?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #723 kedy: 15. December , 2009, 16:10:15 »

A co ked je niekto rozhodnuty ignorovat nasu sucasnu scenu kompletne? Ked ma pocit, ze mu nic neprinasa?
Tak potom to bude nejaky majster sveta.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #724 kedy: 15. December , 2009, 16:16:05 »

Tak potom to bude nejaky majster sveta.  Bavím sa skvele

Na to si ako dosiel?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #725 kedy: 15. December , 2009, 16:16:33 »

Jimi, podla mna Superstar kapela je vynikajuca a plne si zasluzite absolutorium, ktore neraz vyslovili nielen spevaci v Superstar, ale aj porota. BTW, jedine, co sa mne menej pacilo bolo paradoxne Smoke On The Water. Inak super. Zdravíčko  Myslim, ze ste  poniektorych spevakov "potiahli", lebo sa im s vami vyborne spievalo a bol to pre nich zazitok nielen preto, ze stali prve razy pred vacsim publikom, ale aj preto, ze mali za sebou zohratu kapelu profesonalov. Akurat ... teraz ste ich "namlsali" a v buducnosti mozno budu mat problem zostavit zivu kapelu na koncertovanie z takych hudobnikov ako ste vy.
Inak je super, ze ste zneli stali vyborne (dokonca aj v TV bedni!) bezohladu na zaner a aj aranzma. A aj vlastnee transkripcie/upravy skladieb, boli posobive.
Myslim, ze tohtorocna Superstar ma najsilnejsiu 12-ku finalistov a tak je to hudobne skutocne kultivovana zabava. Aj vystupovanie finalistov, de facto casto este deti, je velmi sympaticke a aspon navonok - skormnee a milee. Vid vcera napr. Dominika Stara a jej rozluckove slova.

A teraz ma mozu vsetci vysmiat, ale je mi to jedno. Je mi do plaču Uz mam roky na to, aby som sa nerozslzil. Žmurk

P.S.
Viem, ze niektori tu na fore maju Rene Lacka za karaoke-fake gitaristu. Ved preco si nekopnut, ze? Ja som ho videl prvykrat na Petrovom Guitarfeste a na mna zaposobil skvele. Malo to techniku, drajv a aj neobvyklu pracu tela Bavím sa skvele. Bolo vidiet, ze vie, ze ho to bavi a velmi to bavilo aj mna. Podla mna ani S.R.Vaughn, keby este zil, by sa rozhodne neurazil a kludne by si s nim zadzemoval.


toto je pekny prispevok
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #726 kedy: 15. December , 2009, 16:16:38 »

kaslem vas idem si pustit kapelu Stereo..to aspon za nieco stoji (vtip)
« Posledná zmena: 15. December , 2009, 16:17:57 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #727 kedy: 15. December , 2009, 16:20:01 »

Na to si ako dosiel?

na to nedosiel, to napisal zfleku :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #728 kedy: 15. December , 2009, 16:21:24 »

A co ked je niekto rozhodnuty ignorovat nasu sucasnu scenu kompletne? Ked ma pocit, ze mu nic neprinasa?
Progy,keby si sledoval superstar,tak toto by si určite nemohol napísat.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #729 kedy: 15. December , 2009, 16:24:17 »

Na to si ako dosiel?
Myslim si, ze aj na Slovensku je kopec kvalitnej muziky. Ak je niekto taky zaostaly primitiv, ze posudi slov. muziku z radii a TV, tak to uz je jeho vazny problem. :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #730 kedy: 15. December , 2009, 16:27:02 »

A co ked je niekto rozhodnuty ignorovat nasu sucasnu scenu kompletne? Ked ma pocit, ze mu nic neprinasa?

ale vsak na s2t si tancoval  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #731 kedy: 15. December , 2009, 16:27:27 »

Myslim si, ze aj na Slovensku je kopec kvalitnej muziky. Ak je niekto taky zaostaly primitiv, ze posudi slov. muziku z radii a TV, tak to uz je jeho vazny problem. :)

tvoj vazny problem su zase predsudky voci ludom Žmurk
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #732 kedy: 15. December , 2009, 16:30:02 »

ale vsak na s2t si tancoval  Bavím sa skvele


idem si to s2t konecne vypocut, zvedavost nepusti ..
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #733 kedy: 15. December , 2009, 16:31:05 »


idem si to s2t konecne vypocut, zvedavost nepusti ..

ser na to, to je pre mlade baby :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #734 kedy: 15. December , 2009, 16:32:05 »

tvoj vazny problem su zase predsudky voci ludom Žmurk
Nemam ten pocit. Myslim, ze to je skutocny stav.  Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 69 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.149 sekund, 22 otázok.