Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. September , 2024, 23:23:35
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 69 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Československo hľadá Superstar  (Prečítané 230887 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #60 kedy: 04. Október , 2009, 19:01:21 »

Zrejme ste ma nepochopili, ale to nic...
Rozumejte tomu, ako chcete. :)
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #61 kedy: 04. Október , 2009, 19:02:26 »

a este by ma zaujima ze kto by tam mal ako hrat, ked 60 % kapiel by sa rozsypali po druhej pesničke  :)
Mali by tam hrat ty co tam hraju, lebo su dobri a preto su tam, ono to co som napisal bola kritika na tu show nie na chalanov, ze tam hraju. Na zdravie!
« Posledná zmena: 04. Október , 2009, 19:02:52 od reeller_sk » Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #62 kedy: 04. Október , 2009, 19:14:04 »

Zrejme ste ma nepochopili, ale to nic...
Rozumejte tomu, ako chcete. :)

normalne, pre profika je job jak job  Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #63 kedy: 04. Október , 2009, 20:37:46 »

pozeram to momentalne iba kvoli tomu, ze postupila kolegyna z prace. ak budem sledovat finalove kola, tak ma bude tradicne viac zaujimat kapela, ako spevaci  Beeee

co sa tyka kapely, tak som rad, ze sa tam objavil znova jimi, prajem mu to. znova vnesie trochu rockoveho ducha do popovej show a zviditelni sa :)
« Posledná zmena: 04. Október , 2009, 20:40:35 od styrioci » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #64 kedy: 04. Október , 2009, 20:40:28 »

tie dve češky boli vyborne naše poslapšie Zdravíčko
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #65 kedy: 04. Október , 2009, 20:54:57 »

ta paulina sa velmi podoba na zuzku kanocz co je moja najoblubenejsia herecka(jebacka)..idem jej poslat hlas Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #66 kedy: 04. Október , 2009, 21:05:37 »

co je moja najoblubenejsia herecka(jebacka)
aj s nou trtkas, ci iba masturbujes nad jej fotkami?

btw anglictina tych spevacok je hrozna..

Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #67 kedy: 04. Október , 2009, 21:06:30 »

superstar je dobra, kukam to a je to prijemne na oddych. aj Juraj Tatar super hra  Na zdravie!
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #68 kedy: 04. Október , 2009, 21:13:40 »

aj s nou trtkas, ci iba masturbujes nad jej fotkami?

btw anglictina tych spevacok je hrozna..


boze tato s kosic je mrte zlaaa Je mi do plaču..ty by si mal otom nieco vedet ze? Beeee
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #69 kedy: 04. Október , 2009, 21:17:29 »

boze tato s kosic je mrte zlaaa Je mi do plaču..ty by si mal otom nieco vedet ze? Beeee
ma svojsky hlas, pesnicka jej nesadla... jo a je to ta kolegyna  Beeee
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 04. Október , 2009, 22:08:18 »

Tuto showku nekukam z jednoducheho dovodu. Po, povedzme, dobrom az mierne nadpriemernom vykone sa ide porota roztopit. Dnes to slo v telke ked som sedel na kave v podniku a Darinou tam lomcovali city nad sutaziacou. To by bolo vsetko v najlepsom poriadku, ale v takej situacii sa mi stale vynori zastup sutaziacich z minulych rocnikov ktori zapadli prachom, bez milosti. Ked som si pozeral zaznamy z prveho rocnika (ktory som mimochodom sledoval dost intenzivne, lebo clovek nepoznal klady a zapory) tak som zasol ake superlativy skladali porotcovia tym spevakom, na ktorych dnes clovek pozera ako sa zufalo brodia showbusinesom. Proste pride mi to take natieranie medu okolo ust, pokrytectvo, obcas tak silne, ze tym chudakom co tam spievaju zelam aby sa nikdy z toho sna neprebudili. Uz na tuto sutaz nesom stavany. No hanbím sa..
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #71 kedy: 04. Október , 2009, 22:26:06 »

nesledujem to.. aky je stav cesko vs slovensko? vedieme?
Zaznamenané

Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #72 kedy: 04. Október , 2009, 22:34:00 »

Češky dnes jednoznačne sfúkli nase pekne Slovenky...no čo už...spievali lepšie.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #73 kedy: 04. Október , 2009, 22:37:27 »

Ale jako tá 25ročna košičanka čo bola posledná... fúúúú  No hanbím sa.. Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #74 kedy: 05. Október , 2009, 00:24:56 »

Tuto showku nekukam z jednoducheho dovodu. Po, povedzme, dobrom az mierne nadpriemernom vykone sa ide porota roztopit. Dnes to slo v telke ked som sedel na kave v podniku a Darinou tam lomcovali city nad sutaziacou. To by bolo vsetko v najlepsom poriadku, ale v takej situacii sa mi stale vynori zastup sutaziacich z minulych rocnikov ktori zapadli prachom, bez milosti. Ked som si pozeral zaznamy z prveho rocnika (ktory som mimochodom sledoval dost intenzivne, lebo clovek nepoznal klady a zapory) tak som zasol ake superlativy skladali porotcovia tym spevakom, na ktorych dnes clovek pozera ako sa zufalo brodia showbusinesom. Proste pride mi to take natieranie medu okolo ust, pokrytectvo, obcas tak silne, ze tym chudakom co tam spievaju zelam aby sa nikdy z toho sna neprebudili. Uz na tuto sutaz nesom stavany. No hanbím sa..

habera s jeho spickovym cuchom na talenty objavil napr. Roba Miklu.  Mal by s nim natocit teraz CD a nie sa robit mudry  nad dalsimi buducimi skrachovancami :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 69 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.