Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
06. Október , 2024, 14:23:39
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 69 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Československo hľadá Superstar  (Prečítané 231058 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #390 kedy: 02. November , 2009, 15:04:58 »

ty si kreten..

ty si zlodej vyjebany co sa tvari ze je nieco ine ako v skutocnosti je.. a co teraz?  Žmurk svoju reputaciu si si vystaval na vlastnej lzi a kradezi..  spomen si na to az budes kukat rano do zrkadla..inak kretenizmus (to je cudzie slovo) je choroba geneticky dana 
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #391 kedy: 02. November , 2009, 15:07:35 »

to my zvykneme.. lebo sa lubime..
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #392 kedy: 02. November , 2009, 15:35:32 »

musis

Inak aby si mohol mat nick Temudzina, tak musis vediet jazdit na malom koni, za jazdy trafit Kaolkove prave oko sipom a ustredny tajomni Cinskej komunistickej strany musi byt tvoj poddany.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #393 kedy: 02. November , 2009, 15:36:42 »

šak to čo dávate? človek určite nemusí byť kuchár, aby vedel či je to jedlo dobré. väčšina stravníkov má v p*či, či tam má cibulu posekanú na osemhrany, alebo na kocky hlavne, že mu to chutí. rovnako má aj poslucháč upiči, či hrá najebaný netechnický slash troma prstami, alebo petruči dáva obojročné arpeggia lavou nohou. osemhranná cibula a obojručné arpeggia lavou nohou sú veci ktoré môže oceniť už len človek znalý, ale to či je to jedlo dobré, alebo hudba počúvateľná dokáže oceniť aj dodo čo kanále kope.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #394 kedy: 02. November , 2009, 15:37:59 »

neviem preco ale posledne slovo som pakrat precital ako 'konope'  Bavím sa skvele
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #395 kedy: 02. November , 2009, 15:39:19 »

neviem preco ale posledne slovo som pakrat precital ako 'konope'  Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele buď ho* máš prebytok, alebo nedostatok, ťažko povedať  Bavím sa skvele

*konope
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #396 kedy: 02. November , 2009, 17:50:06 »

johnzo to bol tvoj asi(určite) najinteligentnejší príspevok na tomto(všetkých) fóre Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Zdravíčko

kerý?
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #397 kedy: 03. November , 2009, 11:26:26 »

ano

musis

jaka kokotina...kto sa skryva pod tymto nickom ?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #398 kedy: 03. November , 2009, 11:28:29 »

jaka kokotina...kto sa skryva pod tymto nickom ?

vsak to je jedno nie? vies kto sa skryva pod nickom kupim_lacnu_gitaru_do_100E?  nevies sak to je jedno v tom je ta krasa.. v tej anonymite
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #399 kedy: 03. November , 2009, 12:02:06 »

Inak Chodur nezaspieval ani omylom toho Bubleho a ani k Muse sa nepriblizil. Jeho najhorsi vykon. Smajda, tusim ten co radsej sa foti ako spieva, podladil celu skladbu ako Meshuggah a tam co Habera trepal, ze mu vysiel posledny ton... mozno hej, ale v inom vesmire a v inej oktave ako Raz. Tak by sa dalo kritizovat rad radom... paradoxne najviac som sa "pobavil", ked porota zdrbala Istvancovu, ktora bola v skutocnosti jednookym kralom, ze tam nie su city etc a o chvilu Adela povie, ze jej vcera babka zomrela...




k tomuto len tolko ze Muse je celosvetovy fenomen a Buble dlhorocny profi spevak tak neviem ako by sa k nim mohol priblizit 20rocny jozinek z pardubic.
ked som napisal ze chodur tam valcuje kolo po kole som chcel povedat ze ako jediny tam ma svojsky charakteristicky "smrad" a tie songy v jeho podani mu zerem do slova.nemusim porovnavat jeho vykon s vykonmi profi porotcov aby som povedal ze vie spievat.zase chodur vsetko co odspieva tak odspieva po svojom a to ze sa nepriblizil k originalu neznamena ze to je na picu.
lebo zbytok pola mi pride bud len lepsie alebo horsie karaoke. no Chodur na mna posobi ako spevak a to velmi dobry.
« Posledná zmena: 03. November , 2009, 12:03:42 od joey » Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #400 kedy: 03. November , 2009, 12:05:40 »

....a hlavne tazko posudit kvality spevaka na zaklade interpretacie "cudzej" skladby.Realita sa vzdy ukaze az na vlastnych skladbach, kde sa musi dat vlastna emocia a musi zapracovat vlastna osobnost a prejav.
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #401 kedy: 03. November , 2009, 12:08:32 »

k tomuto len tolko ze Muse je celosvetovy fenomen a Buble dlhorocny profi spevak tak neviem ako by sa k nim mohol priblizit 20rocny jozinek z pardubic. no Chodur na mna posobi ako spevak a to velmi dobry.

Ja som skor reagoval v tomto na to, ze to zaspieval lepsie ako original. V sutazi su profi alebo takmer profi Chodur, Stara a Psenkova. To ci to je worldprofi alebo csfrprofi je ina vec.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #402 kedy: 03. November , 2009, 12:09:17 »

ale pravdupovedac som si vypocul aj tu verziu od Bubleho a musim povedat ze ma viac bavi Chodur:


neni to vobec take sladke a to ma bavi, a nejaka "vlastna" tvorba tu od chodura uz bola a myslim si ze ten song je ppc
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #403 kedy: 03. November , 2009, 12:12:05 »

Ja som skor reagoval v tomto na to, ze to zaspieval lepsie ako original.

kebyze ja som spevak inak a niekto mi povie ze som to odspieval lepsie/horsie nez original tak by som sa normalne nasral  Bavím sa skvele
pre mna musi byt spevak samostatna jednotka ktora sa neporovnava s niekym inym ale ma vlastmy "fejs", az potom to nie je karaoke

« Posledná zmena: 03. November , 2009, 12:13:01 od joey » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #404 kedy: 03. November , 2009, 12:24:44 »

kebyze ja som spevak inak a niekto mi povie ze som to odspieval lepsie/horsie nez original tak by som sa normalne nasral  Bavím sa skvele
pre mna musi byt spevak samostatna jednotka ktora sa neporovnava s niekym inym ale ma vlastmy "fejs", az potom to nie je karaoke

Tak mi napis ako to zaspieval podla teba.

Pre mna je favorit, akurat tu pesnicku zmakol najslabsie zo vsetkych ostatnych, co spieval.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 69 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 23 otázok.