Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
06. Október , 2024, 20:27:01
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 69 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Československo hľadá Superstar  (Prečítané 231168 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #480 kedy: 13. November , 2009, 11:36:23 »

Aj z nadmerného užívanie alkoholických nápojov ti je na vracanie a predsa ich užívaš, toto je veľmi slabá výhovorka.  Bavím sa skvele
z napojov je mi dobre ...inač toho šmajdu ked vidim  s tou parochnou...tak sa mi pivo otvara a vypina televizor
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #481 kedy: 13. November , 2009, 11:40:07 »

yes.. vypadne smajda.. a to uz len preto, ze si vybral odrhovacku najvacsieho zrna  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #482 kedy: 13. November , 2009, 11:47:01 »

Rockove kolo - zvyraznil som rockove vypalovacky, na ktore sa isto tesite. Podla mna tam rock zaspieva akurat Smajda.

Jan Bendig - Queen - Don’t stop me now
Ben Cristovao - Lenny Kravitz – American Woman
Martin Chodúr - Aerosmith – Crazy
Denis Lacho - Bon Jovi – Always

Miroslav Šmajda - Deep Purple – Smoke on the water
Dominika Stará - Sinéad O’Connor – Nothing Compares
Monika Bagárová - Katy Perry – Hot’n’Cold


PS: A este jedna punkerska skladba od Superstaristu http://www.topky.sk/cl/15/606337/AUDIO-Martin-Konrad-bude-online-S-touto-skladbou-ide-do-Eurovizie-

Co ja viem, tazko povedat co je rock, pravda je, ze keby som to pozeral urcite by som si nenechal uniknut Katy Perry a cez Deep purple by som asi isiel na fajciarsku pauzu  :) Podla mna hento je klasicky rock za zenitom, to, ze to je rockove kolo je sice len poza, ako vravis, ale povedzme si narovinu, ze to trapi iba jesitnych starych rockerov  Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #483 kedy: 13. November , 2009, 11:48:35 »

ten chlapec je strasne nesympaticky slizky geno. a isto je aj gay
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #484 kedy: 13. November , 2009, 12:01:29 »

yes.. vypadne smajda.. a to uz len preto, ze si vybral odrhovacku najvacsieho zrna  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Gro ludi, co pozera Superstar netusi o Smoke on The Water nic a Deep Purple povazuju za vonavku Michaela Jacskona.

Bonus:

2Ktrko: Smajda je metrosexual a nie gay = manicky odhana vidlami narozdiel od umasteneho dlhovlaseho metalistu a pozera sa do zrkadla rovnako ako dlho ako tie manicky.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #485 kedy: 13. November , 2009, 12:07:09 »

ale Spyrosi - vsak to tak neprezivaj  Na zdravie!

v nedelu to nezastihnem, ale tesim sa na pondelok  Som frajer mohol by vypadnut Chodur.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #486 kedy: 13. November , 2009, 12:20:23 »

alebo Rolincova
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #487 kedy: 13. November , 2009, 12:44:32 »

alebo Rolincova

dobry napad  Bavím sa skvele ale ak by som mal vyhodit z finalistov tak bendig... ja neviem co na nom vidia, spieva podla mna strasne afektovane a neisto...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #488 kedy: 13. November , 2009, 12:47:12 »

lacrosse aj ja mam ten pocit, ze su tam tak vybrati ludia, aby hlasovalo cim viac ludi, aby si kazdy nasiel toho svojho, bude tam pekne dievca, daky romale, daky buzerant potom daky mlady saso ako konrad, jeden starsi seriozne posobiaci, este tu daco chyba?

inac dost presna predpoved  Bavím sa skvele pekne dievca - stara, romale - cristovao, saso - bendig, buzerant- smajda, starsi seriozny - chodur  Bavím sa skvele
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #489 kedy: 13. November , 2009, 12:49:22 »

inac dost presna predpoved  Bavím sa skvele pekne dievca - stara, romale - cristovao, saso - bendig, buzerant- smajda, starsi seriozny - chodur  Bavím sa skvele
Už to poznáme ako to chodí na slovensku, ale v podstate všade na svete.  Som za vodou kámo
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #490 kedy: 13. November , 2009, 12:56:12 »

ale Spyrosi - vsak to tak neprezivaj  Na zdravie!

Mate vy zabavu kurnik. Roboty vam treba pridat, co je toto za neludsky kapitalizmus.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #491 kedy: 13. November , 2009, 12:58:06 »

Mate vy zabavu kurnik. Roboty vam treba pridat, co je toto za neludsky kapitalizmus.  Bavím sa skvele

veru tak... ale nastastie uz coskoro tu bude tretia svetova ked zahnivajuci imperializmus padne na hubu a potom nastanu zlate casy svetlych a radioaktivnych komunistickych zajtrajskov  Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #492 kedy: 13. November , 2009, 12:59:45 »

Mate vy zabavu kurnik. Roboty vam treba pridat, co je toto za neludsky kapitalizmus.  Bavím sa skvele
Robota je pre chudobnych,my "bohatí foristi" zarabame peniaze. Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #493 kedy: 13. November , 2009, 13:02:12 »

Robota je pre chudobnych,my "bohatí foristi" zarabame peniaze. Bavím sa skvele

zachvilu nejaky superstarista dostane prasaciu chripku aby medialne bol zaujimavejsi
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #494 kedy: 13. November , 2009, 13:02:45 »

zachvilu nejaky superstarista dostane prasaciu chripku aby medialne bol zaujimavejsi

Alebo nejaka gay afera by sa mala konat.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 69 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 23 otázok.