Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 07:22:56
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ukazky aparatov  (Prečítané 4095 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 08. September , 2009, 22:46:22 »

Neviem, kam to hodit, tak som vytvoril novu temu.

Co vy na tieto ukazky ?
http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=965182&content=music&songcount=37&offset=0&currentPage=1

Rozne aparaty, rozne snimania.
 Na zdravie!
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 09. September , 2009, 06:23:46 »

Takz bezne nahravka Soldano SLO sa mi naj pacilo.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #2 kedy: 09. September , 2009, 08:28:46 »

no dost minimalne rozdiely su v tych nahravkach, keby som sa mal podla toho rozhodovat tak berem ten najlacnejsi, heh
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 09. September , 2009, 08:30:45 »

no dost minimalne rozdiely su v tych nahravkach, keby som sa mal podla toho rozhodovat tak berem ten najlacnejsi, heh

No ved tieto hajgayny su vsetky ako klonovane v podstate.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #4 kedy: 09. September , 2009, 08:53:28 »

Neviem, kam to hodit, tak som vytvoril novu temu.

Co vy na tieto ukazky ?
http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=965182&content=music&songcount=37&offset=0&currentPage=1

Rozne aparaty, rozne snimania.
 Na zdravie!
super ukazky  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 09. September , 2009, 09:27:03 »

paradne ukazky!!! vdaka Brano!

s urcitostou viem povedat, ze najmenej z tychto sa mi paci: dual recto, tritone 100, bogner uberschall (to bolo ako granuly pre psa resp ako ked kakate take tie bobky ked jete malo vlakniny), knucklehead znie moc makko a juzansky na to ze je to vraj metalovy apec asi ani preto sa mi nepaci zvuk slipknotov, 

pacil sa mi Herbert, Marshall 71 Super Tremolo s telecastrom, mark V, vlastne vsetky marshally (kua nieco sa so mnou deje), 5150-neutralny pocit, ROCKER30! ppci, 5150III super, bogner alchemyst, SLO100!!!

zo vsetkych ukazok mam pocit, ze boli tocene na jeden box a ten isty majk, zneju mi velmi podobne..
« Posledná zmena: 09. September , 2009, 09:27:58 od kaolko » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 09. September , 2009, 09:28:42 »

U mna najhoršie / a s velkym odstupom od predposledneho  Žmurk/ Mesa B DR.  Na zdravie!  Inač skvelé ukažky.  Bravooo  Žmurk  P.S. Myslím,že moja FF zostava by sa tam "nestratila". Som frajer
« Posledná zmena: 09. September , 2009, 09:46:22 od udry » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 09. September , 2009, 09:51:50 »

hlavne je to cele uplne jedno, pretoze mozno prave ten granulak prelezie najlepsie v kapele.
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 09. September , 2009, 09:58:07 »

hlavne je to cele uplne jedno, pretoze mozno prave ten granulak prelezie najlepsie v kapele.

 aj to je mozne :) len vies ako.. co to znamena preliezt? najlepsie je, ked kapela zneje kompaktne a nikto vyslovene netrci.. a opat, verim,ze ak by sa v kapele vykytol tzv preliezajuci granulak, tak by zrazu bubenik a basak kupovali novy gear aby preliezli zas oni  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #9 kedy: 09. September , 2009, 10:00:07 »

mne sa to zda hlavne vsetko rovnake, a sere ma, ze tam keca na zaciatku, lebo ked preklikavam, tak kym to povie tak zabudnem...a hlavne nevidim rozdiel medzi 5051 a Rocker 30

a najlepsie tam zneju tie marshally  :)
« Posledná zmena: 09. September , 2009, 10:01:35 od mario bross » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #10 kedy: 09. September , 2009, 10:02:43 »

aj to je mozne :) len vies ako.. co to znamena preliezt? najlepsie je, ked kapela zneje kompaktne a nikto vyslovene netrci.. a opat, verim,ze ak by sa v kapele vykytol tzv preliezajuci granulak, tak by zrazu bubenik a basak kupovali novy gear aby preliezli zas oni  Bavím sa skvele

no nie preliezanie ze prereve vsetko ostatne. v tomto svete zije jedine progrocker s hergottom.
bolo to tak myslene ze obyvackovy turbo sound este nemusi zapadnut do kapely a naopak divny zvuk samotneho aparatu dokaze skvele zapadnut a stmelit. vela ludi zatracovalo napriklad ampeg ked si ho nasucho vyskusali, ze hruza zvuk atd a potom v kapele fungoval vyborne. juro griglak spominal napriklad ze si zamerne pridava vysky, ktore sa potom v hluku stratia, ale charakter je potom v kapele lepsi.
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 09. September , 2009, 10:04:24 »

mne sa to zda hlavne vsetko rovnake, a sere ma, ze tam keca na zaciatku, lebo ked preklikavam, tak kym to povie tak zabudnem...a hlavne nevidim rozdiel medzi 5051 a Rocker 30

a najlepsie tam zneju tie marshally  :)

5150 hra ovela temnejsie, nema tolko vysok a nekuse, skor je to taky nevyrazny aparat oproti rockerovi.. ale to mozno pocujem len preto, ze to mam na sluchatka, doma na repro by to mozno hralo rovnako uplne..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 09. September , 2009, 10:04:58 »

no nie preliezanie ze prereve vsetko ostatne. v tomto svete zije jedine progrocker s hergottom.
bolo to tak myslene ze obyvackovy turbo sound este nemusi zapadnut do kapely a naopak divny zvuk samotneho aparatu dokaze skvele zapadnut a stmelit. vela ludi zatracovalo napriklad ampeg ked si ho nasucho vyskusali, ze hruza zvuk atd a potom v kapele fungoval vyborne. juro griglak spominal napriklad ze si zamerne pridava vysky, ktore sa potom v hluku stratia, ale charakter je potom v kapele lepsi.

to dava zmysel :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 09. September , 2009, 10:13:52 »

no nie preliezanie ze prereve vsetko ostatne. v tomto svete zije jedine progrocker s hergottom.

To vravi ten pravy s iba 300W Ampongom.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #14 kedy: 09. September , 2009, 10:15:33 »

To vravi ten pravy s iba 300W Ampongom.  Bavím sa skvele

popri brdovom 400w Humbugu a 500w rozrobenych monstrach (s procakom) som len chudobny pribuzny.
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 09. September , 2009, 10:16:26 »

popri brdovom 400w Humbugu a 500w rozrobenych monstrach (s procakom) som len chudobny pribuzny.

Tak ja som potom az na tretom mieste.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #16 kedy: 09. September , 2009, 10:23:45 »

fajne ukazky... u mna vedu marshally, a potom este bogner extacy  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 09. September , 2009, 18:24:46 »

z tych ukazok zneju vsetky tie klony britskeho higain zvuku +/- na jedno kopyto
Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #18 kedy: 09. September , 2009, 19:19:52 »

ked hladate ukazky tak ich hodne najdete tu, je tam aj popisane ako sa to nahravalo, mozno niektory poznaju:

http://netmusicians.org/?section2=amp
« Posledná zmena: 09. September , 2009, 19:20:26 od bigbadbrad » Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 09. September , 2009, 19:25:29 »

Tak ja som potom az na tretom mieste.

semish aj igor keller maju 300wattove hlavy takze papierovo si na tom nic moc  Popiskujem si
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #20 kedy: 09. September , 2009, 21:06:46 »

mne sa to zda hlavne vsetko rovnake, a sere ma, ze tam keca na zaciatku, lebo ked preklikavam, tak kym to povie tak zabudnem...a hlavne nevidim rozdiel medzi 5051 a Rocker 30

a najlepsie tam zneju tie marshally  :)
presn Zdravíčko  všetko na jedno kopyto,ale to davno viem
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 09. September , 2009, 21:40:28 »

celkom pekne nahrate ukazky co som preklikol. ale moc nevidim vyznam v takychto pocuvaniach, respektive asi iba mna to nejak nebavi :)
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #22 kedy: 09. September , 2009, 22:00:20 »

celkom pekne nahrate ukazky co som preklikol. ale moc nevidim vyznam v takychto pocuvaniach, respektive asi iba mna to nejak nebavi :)
presne aj ten kto si mysli že ho to bavi v skutočnosti ho to nebavi Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #23 kedy: 09. September , 2009, 22:02:54 »

ja som si vcera v noci preklikol nejake aparaty, mal som po polnoci nejaku robotu, tak aby som pri nej nezaspal  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #24 kedy: 10. September , 2009, 08:03:44 »

semish aj igor keller maju 300wattove hlavy takze papierovo si na tom nic moc  Popiskujem si

Ja mam realne zhruba 180-200w, casom mozno este zdvojnasobim. :)

Maju lampove 300w gitarove hlavy? Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 22 otázok.