Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 19:24:17
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bubenici a bicie  (Prečítané 87929 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 13. November , 2005, 04:17:17 »

dodo sosoka ma svoj zenit davno za sebou a nic s tym nerobi. videl som ho na jazzovych dnoch a okrem toho, ze do bicich mlatil ako pominuty a ak aj nieco hral, rincanim plechov to vsetko spolahlivo zakryl, mu nebolo cudzie ani vyrazne vybocovanie z tempa. spominat sosoku a valihoru v jednej teme, je imho dost scestne.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #46 kedy: 13. November , 2005, 11:10:13 »

Dodo Sosoka ja podla mna skorej saso-podivin-zberatel-exot-jazzmenska encyklopedia ako seriozny muzikant. Nikdy v zivote som ho nevidel naozaj hrat na bicie. Vzdy som ho videl robit divny rachot bud na klasicku biciu sadu alebo skorej na zmesku exotickych nastojoch z roznych kutov zeme. Akurat to nikdy nebola hra, to co robil. Foter mi rozpraval, ze Sosoka bol zjav odjakiva a nikdy s nim nikto nechcel hrat. Vraj bol v kapele strasne nedisciplinovany a vzdy strhaval na seba neprimeranu pozornost. Nemal problem zacat ""solovat"" kedykolvek pocas hocijakeho hrania, bezohladu na to, co bolo dohodnute. A ze ako bubenik nikdy za moc nestal. Ja ho poznam iba z telky, ale jaksi nemam problem tomu verit... Je mi inak divne, ako sa mu dari obcas sem vozit tych muzikantov zvonku. Asi vie dobre kalerabovat... :).
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #47 kedy: 13. November , 2005, 12:47:22 »

Ano, ten typek ma urcitu charizmu, ze posobi ako naky umelec... ale na tych jazzakoch, co davali vcera na STV s tym mal ocividne uspech... Mate pravdu, ze to bolo take divne bubnovanie... ale aspon bola show... :hm:
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #48 kedy: 13. November , 2005, 12:56:00 »

Mne sa to nahodou vcera pacilo, co hrali, celkovo dobre boli zohrati a nezdalo sa mi, ze by na seba strhaval prilis pozornost.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #49 kedy: 13. November , 2005, 12:57:01 »

nechcel som to povedat na plnu hubu ako rastis, ale presne to iste som pocul a presne to iste si myslim, akurat som sa tak nejak nadejal, ze v minulosti to bolo lepsie. ocividne nebolo.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
drumstar
nováčik
*
Príspevkov: 18



« Odpoveď #50 kedy: 13. November , 2005, 14:13:55 »

chalani Šošo Do oka je legenda !! tak ho neurazajte :D
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #51 kedy: 20. November , 2005, 21:32:31 »

Dodo ma isto nieco do seba,ale na jeho hudbu treba mat naladu a chut to pochopit.Su to vacsinou veeeeelke haluze,ale nieco tam je co dokaze uputat.Na ako dlho to uz je o inom:)
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #52 kedy: 20. November , 2005, 23:44:45 »

Chalani, sa divim, ze tu este neodznelo meno Nicko McBrain. To,co ten clovek dokaze na jednom kopaku je neuveritelne. Podla mna hra velmi napadito a ma aj GULE!! A drzo si dovolim sa divit, ako je mozne, ze tak casto sa tu spomina Lars Ulrich...nieje ani extremne presny, ani extremne rychly, ani extremne napadity. Tolko moj nazor na Ulricha, podla mna je dost precenovany.
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #53 kedy: 20. November , 2005, 23:48:21 »

Na Nickovi sa mi paci,ako naraba s Ride-kou.Lars je mozno precenovany,ale ked hra je hned jasne kde je prva:)
Zaznamenané

max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #54 kedy: 21. November , 2005, 16:44:53 »

Svata pravda Altostratus, a nielen on ale cela Metallica je znacne precenovana.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 21. November , 2005, 18:04:10 »

No..aby to tu nespalo... Spomenul som si na fakt fantastickeho bubenika, ktory sa vola AQUILES PRIESTER. Momentalne hra v kapele Angra. Odporucam vypocut hlavne album Temple Of Shadows a DVD Live In Sao Paulo. Super je aj album Rebirth. Ten clovek hra podla mna na urovni Portnoya. Je to jediny bubenik, u ktoreho som sa pocas bicieho sola nezacal nudit. Niesom sice bubenik, ale z tohto borca mi vazne padla sanka...
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #56 kedy: 21. November , 2005, 19:02:57 »

Angra je celkovo kapela zakladujuca si na instrumentalnych vykonoch.Bicie fakt super!
Zaznamenané

stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #57 kedy: 22. November , 2005, 00:04:29 »

Phil Collins rulezzz!!! To je tiez vynikajuci bubenik, aj ked ho vela ludi ako bubenika vobec nepozna
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #58 kedy: 22. November , 2005, 00:05:27 »

Veru, este kym hral v starych Genesis a v Brand X. Vzdy bol lepsi bubenik ako spevak. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #59 kedy: 22. November , 2005, 00:08:24 »

Phil Collins je vynikajúci bubeník aj spevák. Je to len slepá závisť tých, čo nevedia spievať, čo to tvrdia o ňom.
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.121 sekund, 22 otázok.