Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 09:56:41
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bubenici a bicie  (Prečítané 87739 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #105 kedy: 16. Január , 2008, 12:36:05 »

co poviete na toto?
mike terrana..strasne husto dava solo 7 minut..ale nejak ma to po 3. prestalo bavit  Fuuha zíram

Terranu som mal zaskatulkovaneho ako dalsieho nudneho metaloveho bubenika s namakanou technikou..... az kym som neobjavil jeho album Man of the world - bol som velmi prijemne prekvapeny, ze vie aj nieco ine... velmi prijemny progressive/jazzrock ODPORUCAM
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #106 kedy: 06. Február , 2008, 08:09:03 »

Terry Bozzio-Jeho megasada , moc sa na nej nepredviedol , ale tie zvukove moznosti su zaujimave: 
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #107 kedy: 06. Február , 2008, 09:20:11 »

u mna je to jednoznacne Keith Moon (povodny bubenik z The Who, bohuzial uz mrtvy  Je mi do plaču )...to ako dokazal do toho mlatit ma vzdy dostalo:



samozrejme Joey Castillo (Queens of the stone age):
http://www.drummerworld.com/drummers/Joey_Castillo.html

a zo slovenskych urcite Marcel Buntaj...
« Posledná zmena: 06. Február , 2008, 13:51:43 od joey » Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #108 kedy: 11. Február , 2008, 10:13:01 »

Jojo Mayer / kratka ukazka DnB na bicie : http://youtube.com/watch?v=ObQSKwk0ouQ&feature=related
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
waldo42
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 273



« Odpoveď #109 kedy: 11. Február , 2008, 11:03:15 »

Dost som zral Princovu bubenicku Sheilu E. http://www.drummerworld.com/drummers/Sheila_E.html ma jednu pesnicku z dosky Lovesexy,tusim Dance on sa vola.tam akoby solovala celu piesen.a dobre vyzeraaa Zdravíčko
Zaznamenané

mozes si vybrat z dvoch ciest: "sex, drogy a rock ´n roll" alebo "masturbacia, antidepresiva a hip hop"
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #110 kedy: 14. Február , 2008, 23:20:22 »

u mna naj bicman Mino Cinelu spolu s bicmanom Borlaiom len neviem krstne... hra v Kaltenecker trio...  Na zdravie!
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #111 kedy: 21. Marec , 2008, 13:02:29 »

ja by som rad pripomenul americkych gospelovych bubenikov, ako napr. Aaron Spears, ktory vystupuje s Usherom... paci sa mi je ho groove a zafarbenie hry na bicich( breaky)

dalsie video je zo "shed sessionz"  - duet Tony royster jr. a thomas pridgen (bubenik zo skupiny mars volta)... je to asi viac o rytmickych vychytavkach, ako o muzike, ale kazdopadne je to zaujimave, vidiet takyto nadhlad nad rytmom...
« Posledná zmena: 21. Marec , 2008, 15:28:41 od stagemaster » Zaznamenané

Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #112 kedy: 29. Marec , 2008, 16:25:42 »

uz som sa zlakol ze tu neuvidim Terranu..tak ale aj Ulrich bol dobry hlavne v rokoch And Justice....a koncerty s toho obdobia....taky Seatle je dobra makacka
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #113 kedy: 29. Marec , 2008, 22:25:34 »

a inak chlapec zo Slipknotu tiez dava v pohode:

  Popiskujem si
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #114 kedy: 29. Marec , 2008, 22:42:09 »

myslim ze tento typek nahrava tie bicie na mprjke...cize mikrace do mixu a z toho do mp3...celkom slusne podla mna na to ze rasto howoril ze vysledok nestoji za vela 
« Posledná zmena: 29. Marec , 2008, 22:44:13 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #115 kedy: 29. Marec , 2008, 22:48:26 »

ja by som rad pripomenul americkych gospelovych bubenikov, ako napr. Aaron Spears, ktory vystupuje s Usherom... paci sa mi je ho groove a zafarbenie hry na bicich( breaky)

dalsie video je zo "shed sessionz"  - duet Tony royster jr. a thomas pridgen (bubenik zo skupiny mars volta)... je to asi viac o rytmickych vychytavkach, ako o muzike, ale kazdopadne je to zaujimave, vidiet takyto nadhlad nad rytmom...

Vseci cernosi vedia hrat basketbal a na bicie. Ja som rasista. Ulrich a ten Slipknot su oproti tymto nasmiech, z pohladu remesla :)
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #116 kedy: 29. Marec , 2008, 22:52:10 »

Vseci cernosi vedia hrat basketbal a na bicie. Ja som rasista. Ulrich a ten Slipknot su oproti tymto nasmiech, z pohladu remesla :)

ale cernosi sa netocia na plosine pri bubnovani ako slipknotak...  Beeee
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #117 kedy: 29. Marec , 2008, 22:53:10 »

(...) ...celkom slusne podla mna na to ze rasto howoril ze vysledok nestoji za vela  (...)
Najskor sa zamysli nad tym, kolko treba pokusov, aby si takto vyladil zvuk bicich, aby zneli dobre. No a potom si predstav, ze ked aj zneju super samotne bicie a potom tam nahras gitary a basy, zrazu napr. nebude pocut prechody. Co potom? Bud uberies nieco tym gitaram a budu zle, alebo znova nahras tie bicie a skusis tie prechody spravit inak a budu pre zmenu prilis. A potom su tu dalsie veci, ako uprava dynamiky ci priestoru, skratka nechcel by som :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #118 kedy: 30. Marec , 2008, 10:55:24 »

...na to ze rasto howoril ze vysledok nestoji za vela  ...

hovoril som uplne nieco ine. tam kde som to pisal si to najdi a precitaj poriadne este raz  :)
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #119 kedy: 17. Máj , 2008, 15:16:38 »

myslim ze tento typek nahrava tie bicie na mprjke...cize mikrace do mixu a z toho do mp3...celkom slusne podla mna na to ze rasto howoril ze vysledok nestoji za vela 

Dobrý anglický prízvuk  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.059 sekund, 23 otázok.