Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 10:32:17
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: basove novinky/zaujimavosti  (Prečítané 108769 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #30 kedy: 04. December , 2009, 17:11:22 »

kasli na lacnu vysielacku a aj zigulaka. zvyknes si, usetris a bude na jazz  Na zdravie!

....niekedy okolo 15teho by som sa mal dostať do džermeny, tak dúfam, že sa k tomu dostanem a vyskúšam to.....uvidí sa.....  Žmurk .....a žiga je fajn vec musí sa stať fakt brutálna vec aby Ťa to nechalo na ceste.....zlatá mechanická hranolka ani nemusíš byť mcgayver aby si to spojazdnil kúskom drotu a kombinačkami Bavím sa skvele a ako si písal, že by som ušetril na spotrebe možno aj na nové.....spotrebu to má celkom fajn mám tam bezdotykové zapalovanie cez nejaký tranzistor alebo čo zo všem šudy to šetrí 0,6l....pri normálne jazde 6,3/100km ak mu prišlapím cez 8l nejde  :)
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #31 kedy: 04. December , 2009, 18:55:11 »

....niekedy okolo 15teho by som sa mal dostať do džermeny, tak dúfam, že sa k tomu dostanem a vyskúšam to.....uvidí sa.....  Žmurk .....a žiga je fajn vec musí sa stať fakt brutálna vec aby Ťa to nechalo na ceste.....zlatá mechanická hranolka ani nemusíš byť mcgayver aby si to spojazdnil kúskom drotu a kombinačkami Bavím sa skvele a ako si písal, že by som ušetril na spotrebe možno aj na nové.....spotrebu to má celkom fajn mám tam bezdotykové zapalovanie cez nejaký tranzistor alebo čo zo všem šudy to šetrí 0,6l....pri normálne jazde 6,3/100km ak mu prišlapím cez 8l nejde  :)

 Huh! šak sergej žere 8 keď ho tlačíš a nie keď ho prišliapneš, alebo nebodaj naštartuješ  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #32 kedy: 14. December , 2009, 17:26:21 »

....niekedy okolo 15teho by som sa mal dostať do džermeny, tak dúfam, že sa k tomu dostanem a vyskúšam to.....uvidí sa.....  Žmurk .....a žiga je fajn vec musí sa stať fakt brutálna vec aby Ťa to nechalo na ceste.....zlatá mechanická hranolka ani nemusíš byť mcgayver aby si to spojazdnil kúskom drotu a kombinačkami Bavím sa skvele a ako si písal, že by som ušetril na spotrebe možno aj na nové.....spotrebu to má celkom fajn mám tam bezdotykové zapalovanie cez nejaký tranzistor alebo čo zo všem šudy to šetrí 0,6l....pri normálne jazde 6,3/100km ak mu prišlapím cez 8l nejde  :)

http://3.bp.blogspot.com/_5Ftf11Dxpeo/R8hEbGr8iZI/AAAAAAAAB8Q/sncKOeiCIyg/s400/macgyver2rs.png
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #33 kedy: 14. December , 2009, 17:36:29 »


.....srandičky, srandičky  Huh! .......  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #34 kedy: 14. December , 2009, 17:39:12 »

ja nic ja muzikant
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #35 kedy: 15. December , 2009, 14:53:22 »

....chalani cez víkend som videl na stv koncert Fermáty.....Frešo tam hral na Ricka cez basovú Mesinu....neviete čo je to zač ten aparát Huh!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #36 kedy: 15. December , 2009, 17:24:50 »

....chalani cez víkend som videl na stv koncert Fermáty.....Frešo tam hral na Ricka cez basovú Mesinu....neviete čo je to zač ten aparát Huh!

dnes som z toho kusok videl a zvuk jak prasa aj cez telku. ale to mal Freso vzdy krizom cez barsjake aparaty / basy .... :)
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #37 kedy: 16. December , 2009, 08:46:24 »

....keď som si všimol ten gear, okamžite som zapínal domáce kino....a som z toho   ?§!. ešte stále a fest....doteraz čo som mal možnosť počul lampové hlavy na basu, orange, laney, peavey, ampeg ma nepresvedčili o tom, že na basu je potrebná lampa......ale pri tej Mesine už doma z gauču som nemal v hlave nič iné len ten zvuk......na cenu a ostatné veci som úplne zabudol.....len ten zvuk a len chcem.....chcem......chcem......  Popiskujem si
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #38 kedy: 16. December , 2009, 08:50:07 »

a bola to lampa? model 400/400+ ?
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #39 kedy: 16. December , 2009, 08:59:27 »

....neviem pozeral som aktuálne modely na stránke Mesy.....a na nič sa mi to nepodobalo.....možno "rastis" pomôže viac, hladal som či to video nie je niekde upnuté no ani to som nenašiel.....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #40 kedy: 16. December , 2009, 10:39:03 »

priznam sa, ze som az tak nesleedoval aparaty na podiu. Freso mava vzdy live hetnaky uderny konkretny ton, aj na platniach, takze jedine co som si pomylsel, ze jak to tak dobre nazvucili do telky a potom som skorej riesil, co ma Griglak za zlty Stratocaster bez loga :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #41 kedy: 16. December , 2009, 10:40:55 »

hm, posledne co som si ja odniesol z dvoch ci troch predstaveni fermaty bolo akurat tak ze freso ma hnusny gumovy ton nech nech hra na hocico. tak mu to tam nejako plandalo. nieje niekde kusok toho koncertu na jutube alebo tak?
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #42 kedy: 16. December , 2009, 10:41:35 »

a bola to lampa? model 400/400+ ?

vyzeralo to, ako tento samostatny zosik + box zvlast, ale nie som si isty prilis

[img width= height=]http://www.gbase.com/files/store_images/gear/2210900/p2_uwyovbzqp_so.jpg[/img]
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 16. December , 2009, 10:51:48 »

hm, posledne co som si ja odniesol z dvoch ci troch predstaveni fermaty bolo akurat tak ze freso ma hnusny gumovy ton nech nech hra na hocico. tak mu to tam nejako plandalo. nieje niekde kusok toho koncertu na jutube alebo tak?
   Bavím sa skvele  vtipy si šetri na Silvestra   Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #44 kedy: 16. December , 2009, 10:53:09 »

   Bavím sa skvele  vtipy si šetri na Silvestra   Bavím sa skvele

neboj nic, to pridem za tebou  Cmuk chlapci
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 1.779 sekund, 22 otázok.