Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 15:42:00
Strán: 1 ... 42 43 [44] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Je počet poslucháčov merítkom kvality  (Prečítané 84755 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #645 kedy: 19. September , 2009, 20:58:14 »

jezis, to je dlhe  Nechajte ma vydýchať rovno povedz - je ci nie je ? :)
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #646 kedy: 19. September , 2009, 21:02:03 »

Velmi zaojimave citanie a si myslim,  ze nie je pocet posluchacov meritkom kavality.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
yeah
Hosť
« Odpoveď #647 kedy: 20. September , 2009, 01:13:14 »

Je merítko kvality podmienené počtom poslucháčov?   To co bolo? červená-von
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #648 kedy: 20. September , 2009, 13:25:12 »

Umberto teda nemal v hlave nasrane  Na zdravie!
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Slayertplsko
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 142


« Odpoveď #649 kedy: 20. September , 2009, 22:49:09 »

UFF,tazka debata...ale vydrzal som citat 44 stran!Inac,doma si spravim lepsi hamburger ako v Macku,ale nepodarilo sa mi zatial predat ani jeden-asi nemam ten spravny look :(Ak je pocet predanych nosicov meritkom kvality,tak trebars najkvalitnejsou slovenskou kapelou je Senzus...

Ako moze byt lepsi, ked si ani jeden nepredal?!?! Beeee Na zdravie!
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #650 kedy: 22. September , 2009, 20:35:38 »

citam jak puk. ani neviem ci sa da co to vyvratit , reagovat na to , suhlasit z niecim, alebo to do konca citat. su fakty ktore nepustia. napriklad ze mam cervenu gitaru s prasknutym lakom ,ohnutym krkom ,hrdzavymi strunami a nefuncnym snimacom. kazdemu je jasne ze sa na nej neda kvalitne hrat. a mozem ich mat aj 20 a cuduj sa svete ,ze si na nich kvalitne nezahram. a co tak 200 kusov ,nic nepojde to. z tochto jednoducheho prikladu je jasne ze kvantita a kvalita niesu prepojene priamov umerov. takze vy co vas nikto nepocuva a ani nikto mozno nebude ,nezufajte moze to byt kvalitne a vy co vas pocuva az privela ludi tiez nebudte namysleny ,lebo nejde len o "kvalitu" umelca ,ale aj o "kvalitu" posluchaca. inak kvantita ma priamejsiu umeru s penezim. ale to my kvalitny muzikanti nechceme ,lebo by sa zo dna na den z kvality stala komercia. nasi stali posluchaci ,cize strikujuca mama a nadrbany foter pred futbalom by sa nan nas vybodli ,lebo maju radi cistotu umenia....
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #651 kedy: 06. Október , 2009, 08:30:09 »

Ja som za kvantum kvality.  Na zdravie!
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Strán: 1 ... 42 43 [44] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 23 otázok.