Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 20:40:58
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: skusenosti s nakupom gitar cez ebay z USA  (Prečítané 15272 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #90 kedy: 08. Október , 2009, 09:09:56 »

comu davas mesiac alebo dva?

nechame sa prekvapit  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #91 kedy: 08. Október , 2009, 09:14:06 »

nechame sa prekvapit  Bavím sa skvele

pista to mi nerob toto Smútim aj som kukal a typek ma na ebayi 100% feedback od 150 userov.. snad to bude v poho
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 08. Október , 2009, 09:34:01 »

kludne to moze byt ok, v europe nieje az tak trendy ojebavat ako u nas  Popiskujem si
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #93 kedy: 08. Október , 2009, 09:38:15 »

pista to mi nerob toto Smútim aj som kukal a typek ma na ebayi 100% feedback od 150 userov.. snad to bude v poho

ja som narazal na to kedy sa budes snazit tu drahu gitaru so (pre slovaka) zvlastnym menom predat  Bavím sa skvele
prist to pride urcite, dnes som bol na colnici pre pedalboard a najprv otvorili zasielku kde boli nejake dosky a sadrokarton, tak skoro infarkt, ale druha uz bola spravna. ojebov by som sa nebal, to nema vyznam riesit - to sa skor pojebe na ceste ako keby teba typek okaslal.
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #94 kedy: 08. Október , 2009, 09:45:27 »

ja som narazal na to kedy sa budes snazit tu drahu gitaru so (pre slovaka) zvlastnym menom predat  Bavím sa skvele
prist to pride urcite, dnes som bol na colnici pre pedalboard a najprv otvorili zasielku kde boli nejake dosky a sadrokarton, tak skoro infarkt, ale druha uz bola spravna. ojebov by som sa nebal, to nema vyznam riesit - to sa skor pojebe na ceste ako keby teba typek okaslal.

jaj tak.. :) ale pohoda. myslim, ze to bude dobre.. chcem si opat k niecomu vytvorit vztah a toto je spravny adept na oblubenu gitar, kedze tu, ktoru som mal rad som ja kkt predal  :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #95 kedy: 08. Október , 2009, 09:46:06 »

kedze tu, ktoru som mal rad som ja kkt predal  :)

To aj ja robim casto podobne chujoviny. Asi to je nejaka forma masochizmu. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #96 kedy: 08. Október , 2009, 09:46:45 »

rozmyslam inak, ze ho typka poprosim nech to nahodi na ebay, nech to mozem aj nejak oficialne 'buy now' alebo co.. vedeli by ste mi potom niekto pomoct s tym zaplatenim toho celeho? (iba useri ktorych poznam.. novo vytvorene accounty dnes s 1 prispevkom poprosim nepisat  Bavím sa skvele )
« Posledná zmena: 08. Október , 2009, 09:47:48 od kaolko » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #97 kedy: 08. Október , 2009, 09:49:10 »

rozmyslam inak, ze ho typka poprosim nech to nahodi na ebay, nech to mozem aj nejak oficialne 'buy now' alebo co..

kasli na to. len budes za pocukaneho kupca a rozmysli si to - ajked tusim su teraz aukcie zadarmo alebo smiesny poplatok. z americkeho talkbass nakupujem a je tam aj feedback rating, ale proste maju pici. zaplatim poslu. s ojebom som sa tam este nestretol, vsetci maju 100 %. a ked na tom fore funguje tak mozes verejne napisat ze je kok ked to nepride. tie love sa vytlkaju ajtak zle. ked ta bude chciet ojebat tak ta ojebe a mozes mu aj peniaze domov doniest.
« Posledná zmena: 08. Október , 2009, 09:50:44 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #98 kedy: 08. Október , 2009, 11:41:36 »

Praveže ja by som mu ten ebay navrhol. Bežne sa to tak robí. Si potom zčasti krytý ako paypalom, tak aj ebayom. A o ojeb sa bať nemusíš. Tu sa jedná len oto či to týpek poriadne zabalí, aby to prežilo transport. Ale keďže to je z talianska, tak to nezažije útoky zo strán lietadlových/lodných nakladačov  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.