Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 23:15:20
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: "Punkove efekty"  (Prečítané 12405 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #45 kedy: 29. September , 2009, 14:00:35 »

kto sa tu preboha pytal na zacinajuce pankove kapely? pokial viem otazka bola na americke neopankove kapely a nie na to ako si ty hral na zaciatku cez nejaku picovinu a myslis si ze to na to staci

a sme doma...
pocuj... poradil som mu podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia... ja kebyze hram punk tak ho vazne hram na tom co som spomenul... Na zdravie!

Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #46 kedy: 29. September , 2009, 14:02:47 »

bodaj by toto bola vysada len tych adolescentov co vyvolavaju po nociach kurta. zial zvukovych pruserov na zlepencoch uz bolo a bude este kopec od metalu az po satrianiho klony. a najvacsi pruser na tom je to, ze mnoho tych co su nad vecou a kopnu si radi do panku zneju napicu aj na drahsich aparatoch.

vidim ze nosis pank v srdiecku... to sa ceni  Zdravíčko este sup sup poriadny pankovy aparat zohnat a mas vymalovane  Na zdravie!
« Posledná zmena: 29. September , 2009, 16:02:39 od cubo » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #47 kedy: 29. September , 2009, 14:05:56 »

vidim ze nosis pankl v srdiecku... to sa ceni  Zdravíčko este sup sup poriadny pankovy aparat zohnat a mas vymalovane  Na zdravie!

v srdiecku si nosim svoju mamu a tatu.
akurat sa musim vzdy smiat na tych elitaroch co sa povysuju. ale teda co si mam kupit na toto?
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #48 kedy: 29. September , 2009, 14:12:30 »

punk je moj zivot.. aj jeho http://www.mkmb.sk/slavkokundrat/  Cmuk chlapci 
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #49 kedy: 29. September , 2009, 14:13:26 »

v srdiecku si nosim svoju mamu a tatu.
akurat sa musim vzdy smiat na tych elitaroch co sa povysuju. ale teda co si mam kupit na toto?

kde sa povysujem?  Žmurk
ja mam niektory pank velmi rad... paci sa mi napriklad oldschool 70s punk hlavne teda crucifux ci jak sa to pise...  Na zdravie!
ale cela tato tema mi pride uplne na hlavu padnuta a pripomina mi www.forum.buziker.sk ... sak je jedno aky efekt ma, punk nieje o jednom bustri... punk je o celej kapele aby znela ako punk... a ak vie kapela hrat punk, mozu hrat premna zamna na com chcu vzdy to bude punk  Zdravíčko
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #50 kedy: 29. September , 2009, 14:14:22 »

punk je moj zivot.. aj jeho http://www.mkmb.sk/slavkokundrat/  Cmuk chlapci 

 Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #51 kedy: 29. September , 2009, 14:20:50 »

stare Pistolsi boli normalne Marshalle s normalnym zvukom,

Oni hrali na Fendre praveze, ziadne Marshally, preto mali tak otrasny zvuk.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 29. September , 2009, 14:21:07 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #52 kedy: 29. September , 2009, 14:22:15 »

Oni hrali na Fendre praveze, ziadne Marshally, preto mali tak otrasny zvuk.  Bavím sa skvele

teraz si si ktore obdobie odfiltroval? lebo ja som ich videl aj s marshallmi.
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #53 kedy: 29. September , 2009, 14:24:17 »

teraz si si ktore obdobie odfiltroval? lebo ja som ich videl aj s marshallmi.

za hradbou vypnutych marshallov stoji vzdy nejaky fender, na to nezabudni  Bavím sa skvele pripadne bogner
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #54 kedy: 29. September , 2009, 14:25:45 »

Oni hrali na Fendre praveze, ziadne Marshally, preto mali tak otrasny zvuk.  Bavím sa skvele

ked mali ten otrasny zvuk, tak vtedy hrali praveze na Hiwatty  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #55 kedy: 29. September , 2009, 14:26:28 »

za hradbou vypnutych marshallov stoji vzdy nejaky fender, na to nezabudni  Bavím sa skvele pripadne bogner
Ano, ano, ano Si píš!!!
Marshall boxy su tak dobre na maskovanie inych ampov.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #56 kedy: 29. September , 2009, 14:37:38 »

ano lenze spomedzi tych zacinajucich kapiel sa ten gear hodi len tym pankovym... proste taky gear na pank staci, a podla mna je nan aj najvhodnejsi... ono ak si vezmes aj nirvanu In Utero tak tam kurt naschval znizil otacky na paskach aby dosiahol srotnejsi zvuk... a myslim ze na srotny zvuk som mu odporucil aparaturu s ktorou moze nahravat rovno do profi zvukovky a zvuk bude furt nakokot  Bavím sa skvele
in utero je podla mna jedna z najkvalitnejsich nahravok zvukovo vobec. steve albini produkoval, on fakt umi, neviem ci si nasiel s tvojou teslou ten poradny sound :)
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #57 kedy: 29. September , 2009, 14:55:59 »

in utero je podla mna jedna z najkvalitnejsich nahravok zvukovo vobec. steve albini produkoval, on fakt umi, neviem ci si nasiel s tvojou teslou ten poradny sound :)

aj mne sa paci zvuk in utero... je to vlastne jediny album od nirvany ktory este ako tak znesiem aj po hudobnej stranke...  :) neviem ci prave na tomto albume nenahraval kurt gitaru priamo z bustra do mixu  Na zdravie!
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #58 kedy: 29. September , 2009, 15:54:59 »

aj mne sa paci zvuk in utero... je to vlastne jediny album od nirvany ktory este ako tak znesiem aj po hudobnej stranke...  :) neviem ci prave na tomto albume nenahraval kurt gitaru priamo z bustra do mixu  Na zdravie!
ee, sak si precitaj ked ta zaujima. rovno do mixu len pesnicku na neverminde, a naozaj to presne tak aj znie, to sa neda s nicim pomylit ked robis taku chujovinu..
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #59 kedy: 29. September , 2009, 15:56:42 »

to je to co mal akzoe pouzit boss DS-1 na to?
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.