Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Marec , 2024, 11:10:26
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cubo - plexi monster  (Prečítané 16096 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #30 kedy: 16. November , 2009, 17:59:16 »

da sa aj takyto zvuk z toho dostat, vsetko doprava a ides. Akurat ze bez attenuatoru by ti to odtrhlo hlavu
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #31 kedy: 18. November , 2009, 12:41:09 »

Da sa z toho aj nieco take ?

Je to ten model, co mas aj Ty, ze ?

Ono z toho sa da dostat kopa zvukov a podla mna vsetko zavisi len od bedne do ktorej to davas... skusal som to na roznych bedniach a vsade to malo iny zvuk... ono ta bedna je dolezita  Na zdravie! vidim ze ten chlap tam ma marshall napis  Bavím sa skvele inac aj to sa da ze im povies ze nechces ceriatone logo a potom si tam nalepis vlastny marshall  Bavím sa skvele ale ja som pysny na to ze mam Ceriatone  Na zdravie! inac je to ten isty model iba ten jeho nema Master Volume a ide este cez hotplate attenuator... Zdravíčko
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #32 kedy: 25. September , 2016, 19:08:46 »

po dlhom case mam zasa amp co ma doslova posadil na rit - Vox AC10. Ma 10 wattov a 10 palcovy reprak, ktory vsak aj vdaka vacsej bedni hra velmi plno. Kombo je prekvapivo hlasne, a vdaka malemu repraku aj lahko prenosne. A este aj pekne vyzera  Na zdravie! zaciatkom oktobra ho prevetram nazivo.


* IMG_0019.JPG (1997.55 KB, 3264x2448 - prehliadnuté 333 krát.)
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #33 kedy: 25. September , 2016, 21:50:08 »

Na Ceriatone plexi nedam dopustit, mam ju uz deviaty rok a este som nic lepsie nenasiel. Zatial prestala vsetky marshalle, jedine co mi ozaj sedelo bolo jtm45, ktora sice nie je taka silna, ale plexi s mastrom je ozaj velmi prakticka. Uhladene vysky, ziadne upistane rezave jak na 2203 a podobne. Super crunch, kranse dynamicke, kopa gainu aj na 80s veci. Tlacim to do G12H30 a skvele si to sedi. Branko, urcite to vyskusaj, neolutujes.
Prave mam na ceste Ceriatone 18w tmb ef86, na to som velmi zvedavy v porovnani s plexi Je to frajer
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #34 kedy: 25. September , 2016, 22:45:52 »

Po 7 rokoch myslim, ze uz to skusil niekde :D
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #35 kedy: 26. September , 2016, 08:37:06 »

Na Ceriatone plexi nedam dopustit, mam ju uz deviaty rok a este som nic lepsie nenasiel. Zatial prestala vsetky marshalle, jedine co mi ozaj sedelo bolo jtm45, ktora sice nie je taka silna, ale plexi s mastrom je ozaj velmi prakticka. Uhladene vysky, ziadne upistane rezave jak na 2203 a podobne. Super crunch, kranse dynamicke, kopa gainu aj na 80s veci. Tlacim to do G12H30 a skvele si to sedi. Branko, urcite to vyskusaj, neolutujes.
Prave mam na ceste Ceriatone 18w tmb ef86, na to som velmi zvedavy v porovnani s plexi Je to frajer

Ten 18 watt si si objednal cely aj s kabinetom?
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.