Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 00:14:13
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: M-Audio FireWire Solo  (Prečítané 2297 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Jopo00
nováčik
*
Príspevkov: 10


meliško


« kedy: 05. November , 2009, 19:32:00 »

Chcel by som sa spytat ci je tu niekto kto ma tuto kartu a vedel by mi poradit ako a cim ju prepojit aby som ju mohol pouzivat (pripadne nastavenia pc). Zapojil som ju podla navodu cez 6pin/6pin kabel instaloval ovladace podla navodu. Ked zapojim gitaru a pozrem control panel mi indikuje signal z gitary v pc ale nic nie je pocut. Ani ked z predu napojim sluchatka tak mi nic nehra Smútim. Treba zvlast napojit reproduktory na tuto externu zvukovku (ak ano, tak ake, lebo na tych co mam doma nepasuju koncovky do M-Audio)? Dakujem
« Posledná zmena: 05. November , 2009, 19:33:20 od Jopo00 » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 05. November , 2009, 23:50:33 »

budem hadat? mas 5.1 repraky a nemas ich ako zapojit co?
Zaznamenané

Jopo00
nováčik
*
Príspevkov: 10


meliško


« Odpoveď #2 kedy: 06. November , 2009, 09:00:55 »

Ano. Ale mam este starsie stereo repraky a tie tam tiez nepasuju. Ale ani cez sluchatka mi to neslo.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 06. November , 2009, 09:08:04 »

To ma nejaky vlastny sound mixer? Odfot, posli.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 06. November , 2009, 13:27:22 »

Chcel by som sa spytat ci je tu niekto kto ma tuto kartu a vedel by mi poradit ako a cim ju prepojit aby som ju mohol pouzivat (pripadne nastavenia pc). Zapojil som ju podla navodu cez 6pin/6pin kabel instaloval ovladace podla navodu. Ked zapojim gitaru a pozrem control panel mi indikuje signal z gitary v pc ale nic nie je pocut. Ani ked z predu napojim sluchatka tak mi nic nehra Smútim. Treba zvlast napojit reproduktory na tuto externu zvukovku (ak ano, tak ake, lebo na tych co mam doma nepasuju koncovky do M-Audio)? Dakujem

zapojis gitaru, vidis ju indikovanu na vstupe a nehra ? a zapol si nejaky SW, ktory bude simulovat gitarovy zosik ? ci co vlastne chces ? aby si pocul z repracikov hole suche brnkanie po strunach ?
Zaznamenané
Jopo00
nováčik
*
Príspevkov: 10


meliško


« Odpoveď #5 kedy: 06. November , 2009, 16:59:30 »

Uz som to vyriesil. Ale aj tak dik. No mal som problem ze som nepocul zvuk ked som prehraval hudbu.
Zaznamenané
Jopo00
nováčik
*
Príspevkov: 10


meliško


« Odpoveď #6 kedy: 11. November , 2009, 12:59:43 »

Este mam taky problem, ze ked nahravam gitary tak mi ide signal len cez pravy kanal, lavy je uplne hluchy a neviem to nadstavit.
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #7 kedy: 17. November , 2009, 16:17:22 »

Este mam taky problem, ze ked nahravam gitary tak mi ide signal len cez pravy kanal, lavy je uplne hluchy a neviem to nadstavit.
50:50 alebo publikum si skusal?...co tak priatel na telefone?



Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 22 otázok.