Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 08:29:34
Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Podvod-krádež  (Prečítané 35141 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #120 kedy: 07. Február , 2010, 14:20:59 »

Tak gitaru nám nedaju ale odovzdaju tomu komu ju zobrali a na koho Dejvo policiu zavolal.Ja som k trestnému podaniu dal dodatok že veci boli Rišove aby ho trestne nestíhali.Ale jasne som vysvetlil že bol podvedený aj číslo tel.na toho človeka dal.Vraj o ničom nevedia-o nejakom človeku ktorý ho oklamal a pritom si to zapisoval.Seriem aj taký pravný štát.Prekrutia si všetko ako sa im hodí.Vlastne nakoniec vyhlasia že som vinný a budem trestaný ja.A možno už niekto s fotákom fotí a iní sa tešia aparátom a gitaram.A JEMku aj ked bez kufra-tu asi predali lebo sedlakovi sa skôr hodí-tak tu dostane dajaký odkundes a ja ju budem a ostatné splácať.Aj som mu dokázal že je to náš majetok a nikto to nepredal ale bol oklamaný.Ved aj tu som dal aj ja aj Rišo kopu fotiek aj s výrobným číslom.Už o tom nechcem počut.Asi maju k sebe bližšie a Rišo ked sa debo angažovať nechce-lebo sa bojí-bolo mu vyhrážané-a to som mu tiež povedal ako jeho zakonitý zástupca-nezájem.Nech da trestné on a pak sa necha zabiť-asi tak to je.Už nebudem otravovať-to posledné info odo mna.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #121 kedy: 07. Február , 2010, 14:43:29 »

neuraz sa, ale z tych informacii, co tu takto obcas nechavas mi to vychadza tak, ze preco by Ti tu gitaru vlastne mali dat ? respektive naozaj podla prava (nie podla Tvojho vnutorneho zmyslu pre spravodlivost) by Ti ju mali dat ? tak nechaj o tom rozhodnut sud.
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #122 kedy: 07. Február , 2010, 14:48:33 »

Jednoduchšie ju bolo kúpiť za tých 100 evri ,lebo práva sa na Svk človek taj ľahko nedovolá.Jebať 100 evri ale gitara mohla byť doma  Fuuha zíram Fuuha zíram
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #123 kedy: 07. Február , 2010, 16:05:15 »

Rasto máš pravdu.Prečo aj.Splácať ju môžem este dlho.Do smrti.Toho akože môjho syna ojebal sviniar a on naletel.Mali by ma potrestať že som vôbec splodil a mám takú zrúdu doma a chcel jej dobre.A možno sa taky ten dotyčný pozná s tým kto to mal riešit.Jasne som uviedol že syn sa ho bojí lebo sa mu vyhraža ale to ich neserie.Tak ju dajú tomu sedlákovi ktorý ju kúpil za 20 € v krčme.Tak na čo ma volali aby som potvrdil že je to ta ktorú som kúpil v made a potvrdilo to-papier,predajca a ale nič.Jebte na to.Nechcem už o tom počut a ani sa nič najst nemalo.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #124 kedy: 07. Február , 2010, 16:09:09 »

Toho akože môjho syna ojebal sviniar a on naletel.
este stale veris tej bachorke?
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #125 kedy: 07. Február , 2010, 16:34:45 »

Jednoduchšie ju bolo kúpiť za tých 100 evri ,lebo práva sa na Svk človek taj ľahko nedovolá.Jebať 100 evri ale gitara mohla byť doma  Fuuha zíram Fuuha zíram


Presne tak, mala sa kupit za par korun a chlapovi rozbit za rohom papulu, tak ako sa to u nas casto aj robi  :)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #126 kedy: 07. Február , 2010, 16:45:12 »

Presne tak, mala sa kupit za par korun a chlapovi rozbit za rohom papulu, tak ako sa to u nas casto aj robi  :)

preco by si chlapcovi mal rozbijat papulu ? nikde z tu napisaneho mi nevyplynulo, ze ktosi, co ju doniesol do Mady ju ukradol alebo co... vsak Radomir pisal, ze ju "sedlak" kupil za 20€ v krcme...
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #127 kedy: 07. Február , 2010, 16:58:09 »

Jednoduchšie ju bolo kúpiť za tých 100 evri ,lebo práva sa na Svk človek taj ľahko nedovolá.Jebať 100 evri ale gitara mohla byť doma  Fuuha zíram Fuuha zíram



Tak, tak, asi sme curakom mali dat par evri ako chceli a poslat ich do pice, lebo takto je z toho holy koko*t.
« Posledná zmena: 07. Február , 2010, 17:03:41 od MMM » Zaznamenané
Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #128 kedy: 07. Február , 2010, 17:17:12 »

Tak keby som ja toto spravil môjmu otcovi, tak on si zavolá kamaráta so zváračkou a bez milosti ma privarí reťazou o zárubňu a nechá ma zhniť vo dverách mojej izby.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #129 kedy: 07. Február , 2010, 17:22:04 »

Tak keby som ja toto spravil môjmu otcovi, tak on si zavolá kamaráta so zváračkou a bez milosti ma privarí reťazou o zárubňu a nechá ma zhniť vo dverách mojej izby.

podobne
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #130 kedy: 07. Február , 2010, 17:42:51 »

preco by si chlapcovi mal rozbijat papulu ? nikde z tu napisaneho mi nevyplynulo, ze ktosi, co ju doniesol do Mady ju ukradol alebo co... vsak Radomir pisal, ze ju "sedlak" kupil za 20€ v krcme...

niekde na zaciatku sa tusim pisalo, ze ju akesi pofiderne do tmava ladene individum donieslo do Mady a chcelo lacno a rychlo predat. Pochopil som to tak, ze sa jednalo o "zlodeja". Preco by ju tipek kupoval v krcme za drobak, ked ju chcel odbratom ruky za drobak predat. Nechce sa mi verit, ze by si "sedlak" dal tu namahu, kupit a potom lietat po hlavnom meste a skusat predat gitaru o ktorej evidentne nema ponatia. Nezainteresovany by sa na to vy** a clovek vo veci by ju za par E nepredaval.

Ak to nebol zlodej, tak potom beriem spat. Podstata ostava nezmenena.
« Posledná zmena: 07. Február , 2010, 17:43:25 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #131 kedy: 07. Február , 2010, 17:47:20 »

...
...Podstata ostava nezmenena.

podstata nam vsetkym co to tu citame je znacne hmlista  Na zdravie!
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #132 kedy: 07. Február , 2010, 17:57:24 »

myslim ze tema je vycerpana a kazdy si svoj obraz uz urobil preto sa to tu moze zamknut
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 23 otázok.