Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 02:29:57
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439969 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #45 kedy: 17. November , 2009, 11:38:03 »

ked tu uz mame takuto temu... dajte typy na najkrajsi jasenovy Tele top aky ste videli. natural, moreny, sunburst, atd...  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #46 kedy: 17. November , 2009, 11:45:14 »



Tieto holandske Haar handmade kopie starych Tele su zevraj velmi dobre.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #47 kedy: 17. November , 2009, 11:47:29 »

Zdovodni. Žmurk
Cit. Progy: "Prave Tele je najlepsia gitara na mlatenie, kvoli jej jednoduchosti"    -1, to akože LP Junior,Special,SG,Standard su "zložite" gitary ?   -2, tym mlatenim sa uplne zabil charakter a prednosti tej gitary   Na zdravie!
« Posledná zmena: 17. November , 2009, 11:48:21 od udry » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #48 kedy: 17. November , 2009, 11:48:35 »

  tym mlatenim sa uplne zabil charakter a prednosti tej gitary   Na zdravie!

Chces mi povedat, ze Tele nie je idealna gitara na surove hranie, najma riffov, ked ma vtedy prave ten paradny drncivy zvuk? Ved o to tam ide...  Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 17. November , 2009, 11:50:32 »

ked tu uz mame t
akuto temu... dajte typy na najkrajsi jasenovy Tele top aky ste videli. natural, moreny, sunburst, atd...  Na zdravie!

Sice to nie je original Telecaster, ale vo vseobecnosti sa mi lubi povrchovka u Framus Renegade.


Nirvana Black


Natural


Zelenu mas rad, nie?


Neporazitelna klasika.



Aj tieto nove USA Standardy maju kruty vyzor
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #50 kedy: 17. November , 2009, 11:52:11 »

Ja osobne mam najradsej jelsove s palisandrovym hmatnikom (60te roky), zneju tak chlpatejsie.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 17. November , 2009, 11:53:20 »

Chces mi povedat, ze Tele nie je idealna gitara na surove hranie, najma riffov, ked ma vtedy prave ten paradny drncivy zvuk? Ved o to tam ide...  Som frajer

Jasne, ze klasicke Tele je super aj na mlatenie. Staci si pozriet styl hry Bruce Springsteena. Pripadne Keith Richardsa.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
MMM
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 17. November , 2009, 11:53:28 »

Cit. Progy: "Prave Tele je najlepsia gitara na mlatenie, kvoli jej jednoduchosti"    -1, to akože LP Junior,Special,SG,Standard su "zložite" gitary ?   -2, tym mlatenim sa uplne zabil charakter a prednosti tej gitary   Na zdravie!



A ake pednosti sa zabili? A povedz mi este preco sa do Gibsonov moze mlatit a do tele nie???  ?§!.   Je to riadna p*čovina.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 17. November , 2009, 11:54:10 »

Chces mi povedat, ze Tele nie je idealna gitara na surove hranie, najma riffov, ked ma vtedy prave ten paradny drncivy zvuk? Ved o to tam ide...  Som frajer
 Tele je  nastroj hodiaci sa do rôznych žanrov. Nepovedal by som,že je len na surové hranie. A treba rozlišovat,čo je "attack pravej ruky" a čo už je "bezhlavé mlátenie". Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 17. November , 2009, 11:54:29 »

Ja osobne mam najradsej jelsove s palisandrovym hmatnikom (60te roky), zneju tak chlpatejsie.

Na Tele a Straty len javor, idealne z jedneho kusu. Palisander, eben a ine bléééééé, to néééééééééééééééééééééééééé.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #55 kedy: 17. November , 2009, 11:55:14 »

 Tele je  nastroj hodiaci sa do rôznych žanrov. Nepovedal by som,že je len na surové hranie. A treba rozlišovat,čo je "attack pravej ruky" a čo už je "bezhlavé mlátenie". Na zdravie!

Ved ja netvrdim, ze nie je na vela zanrov. Ale mlatenie mu svedci a na tu gitaru sa hodi urcite viac ako na hociaky Gibson podla mna (mozno s vynimkou Juniorov a Specialov s P90).
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MMM
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 17. November , 2009, 11:55:58 »

 Tele je  nastroj hodiaci sa do rôznych žanrov. Nepovedal by som,že je len na surové hranie. A treba rozlišovat,čo je "attack pravej ruky" a čo už je "bezhlavé mlátenie". Na zdravie!


A kde je ta hranica??? To su len skatulky, kazdy hra ako ma rad a na co ma rad.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #57 kedy: 17. November , 2009, 11:56:35 »

Na Tele a Straty len javor, idealne z jedneho kusu. Palisander, eben a ine bléééééé, to néééééééééééééééééééééééééé.

Hmmm  ?§!.

Kukni toto:

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #58 kedy: 17. November , 2009, 11:57:04 »



Aj tieto nove USA Standardy maju kruty vyzor
Majú krutý výzor ale len na fotke, čo som videl jeden tento natural standard v made tak to bolo dosť sklamanie pre mňa.
Zaznamenané

Rock it!
MMM
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 17. November , 2009, 11:59:03 »

Hmmm  ?§!.

Kukni toto:




Pekne tele. Tiez si myslim, ze palisander na fendre ma nieco do seba. Ja mam rad oba hmatniky.  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.