Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Apríl , 2024, 08:39:45
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 440136 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MMM
Hosť
« Odpoveď #60 kedy: 17. November , 2009, 11:59:33 »

Majú krutý výzor ale len na fotke, čo som videl jeden tento natural standard v made tak to bolo dosť sklamanie pre mňa.


V com?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #61 kedy: 17. November , 2009, 12:00:37 »


Pekne tele. Tiez si myslim, ze palisander na fendre ma nieco do seba. Ja mam rad oba hmatniky.  Na zdravie!

Ono aj s tou jelsou to pekne zapada, ma to taky stredovejsi skriplavejsi ton, trochu iny ako jasny ostry a cisty jasen.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MMM
Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 17. November , 2009, 12:03:44 »

Ono aj s tou jelsou to pekne zapada, ma to taky stredovejsi skriplavejsi ton, trochu iny ako jasny ostry a cisty jasen.



Jasne, kazde drevo hra inac, aj na strate je to rozdiel, ja hram na jelsovy a teraz sa mi paci viac, no mozno o rok sa mi bude pacit zase jasen. Ide aj o to do coho je to pichnute a ake su v gitare snimace.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #63 kedy: 17. November , 2009, 12:05:16 »

Hmmm  ?§!.

Ale ´sak jasne. Akurat u teba by som cakal vacsie pochopenie, ked ty si kvoli jednej srubke alebo dutinke alebo jednodnovej odchylke v datume zavrhnut hocijaky Les Paul  Zdravíčko

Btw pravidlo potvrdyuje vynimku, najlepsi strat, co som drzal v ruke a bol som schopny posudit jeho zvukove vlastnosti svojim zaostalymi sluchovodmi, tak mal palisandrovy hmatnik.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #64 kedy: 17. November , 2009, 12:09:22 »

Tele je nadherna gitara s nadhernym zvukom...
Co sa tyka to javora alebo palisandra...hral som hned vedla seba na dva totozne stratocastre...jeden mal javor hmatnik a druhy palisander a zvukovo mi viac sedel palisander.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #65 kedy: 17. November , 2009, 12:09:51 »


V com?
Kresba dreva nebola vôbec taká kontrastná ako na fotke a ono to má na vrchu normálny hrubý lesklý lak, myslel som že to je taký ten tenký matný. Pôsobilo to dosť tak mdlo.
Zaznamenané

Rock it!
MMM
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 17. November , 2009, 12:10:33 »

Kresba dreva nebola vôbec taká kontrastná ako na fotke a ono to má na vrchu normálny hrubý lesklý lak, myslel som že to je taký ten tenký matný. Pôsobilo to dosť tak mdlo.


A ako to hralo? Aky bol krk?
Zaznamenané
Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #67 kedy: 17. November , 2009, 12:12:37 »


A ako to hralo? Aky bol krk?
Čo ja viem? Pozrel som a išiel som preč  Bavím sa skvele A v marrise to bolo, možno tam ešte je...
« Posledná zmena: 17. November , 2009, 12:15:17 od Mlha » Zaznamenané

Rock it!
MMM
Hosť
« Odpoveď #68 kedy: 17. November , 2009, 12:13:17 »

Čo ja viem? Pozrel som a išiel som preč  Bavím sa skvele


 ?§!. Bavím sa skvele
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #69 kedy: 17. November , 2009, 12:16:10 »

Ono aj s tou jelsou to pekne zapada, ma to taky stredovejsi skriplavejsi ton, trochu iny ako jasny ostry a cisty jasen.

...here we go again  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #70 kedy: 17. November , 2009, 12:38:42 »

a ono to má na vrchu normálny hrubý lesklý lak, myslel som že to je taký ten tenký matný. Pôsobilo to dosť tak mdlo.

Nuz americke standardy maju hnusny hruby polyuretan alebo polyester. Ziadne nitrolaky. Aj preto zneju tak ako zneju.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MMM
Hosť
« Odpoveď #71 kedy: 17. November , 2009, 12:41:35 »

Nuz americke standardy maju hnusny hruby polyuretan alebo polyester. Ziadne nitrolaky. Aj preto zneju tak ako zneju.


Opalis a je to  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #72 kedy: 17. November , 2009, 13:38:30 »

ja tym telkacom neviem prist na chut. to skor poriadneho Jaguara  Bacha na vec kamo!

Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 17. November , 2009, 13:42:58 »

Ja neviem ci je telecaster na vsetko... ale rozhodne by som ju pouzil na vacsinu veci  :)
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #74 kedy: 17. November , 2009, 13:49:13 »

podla mna uz ked si kupovat skaredu gitaru tak radsej LP Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 23 otázok.