Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 13:33:40
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439896 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #75 kedy: 17. November , 2009, 14:08:09 »

podla mna uz ked si kupovat skaredu gitaru tak radsej LP Bavím sa skvele

Pre teba by Telecaster bolo skoda.  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #76 kedy: 19. November , 2009, 14:31:38 »

tak na tomto by som si zahral, nech konecne viem, ci to hra aspon trochu lepsie nez sucasne reissue alebo ci je to len obycajny snobsky hype  :) :

http://cgi.ebay.com/1967-ORIG-FENDER-VINTAGE-TELECASTER-BLOND-TELE_W0QQitemZ350268179955QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item518d9c45f3

Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #77 kedy: 19. November , 2009, 14:57:59 »

tak na tomto by som si zahral, nech konecne viem, ci to hra aspon trochu lepsie nez sucasne reissue alebo ci je to len obycajny snobsky hype  :) :

http://cgi.ebay.com/1967-ORIG-FENDER-VINTAGE-TELECASTER-BLOND-TELE_W0QQitemZ350268179955QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item518d9c45f3



Ked som bol v Londyne, tak som bol aj v jednom shope na Denmark Street...mali tam iba vintage veci.... stravil som tam asi dve hodiny a hral som tam na vsetkom co tam bolo.. stare strata/tele/LP cez staru orig plexinu a nejakeho plesniveho fendra  ... a vsetko hralo vyborne...ale podla mna to hralo vyborne len preto ze to boli vyborne kusy a nie preto ze mali 60rokov........ta cena je cisto zberatelska.... nevztahuje sa na narast kvality zvuku  Na zdravie!


« Posledná zmena: 19. November , 2009, 14:59:40 od Jurinko » Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #78 kedy: 19. November , 2009, 15:06:51 »

.....a vsetko hralo vyborne...ale podla mna to hralo vyborne len preto ze to boli vyborne kusy a nie preto ze mali 60rokov....

covjece, jaka nahoda, ze ze sa im tam stretli iba vyborne kusy, kedze hrali vsetky vyborne :)
Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #79 kedy: 19. November , 2009, 15:10:36 »

covjece, jaka nahoda, ze ze sa im tam stretli iba vyborne kusy, kedze hrali vsetky vyborne :)

zla gitara nevydrzi 60 rokov... dovtedy ju niekdo rozdrbe, spali alebo hodi za psom.
60 rokov preziju iba najsilnejsie kusy  Na zdravie!
ale pripustam ze 60 rokov aktivneho hrania sa na gitarovom zvuku urcite podpise pozitivne..... len to nieje adekvatne tej cene kolko sa za vintage pyta... to uz je ciste zzberatelstvo
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #80 kedy: 19. November , 2009, 15:12:33 »

samozrejme je to zberatelstvo, nikto netvrdi nic ine.

Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #81 kedy: 19. November , 2009, 15:14:21 »

 covjece a že sa vintage ročne kúsky len tak povaluju v dakom obchode na nejakej Street,hocikto to ochytava rukami zamastenymi od sendviču,hranolkov...... To ich nikto nechce ?  :)  Edit. Aky je to paradox.Tu sa nad obrázkami vintage gitar slinta,píšu sa ódy a tam sa to povaluje v obchodoch.
« Posledná zmena: 19. November , 2009, 15:32:40 od udry » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #82 kedy: 19. November , 2009, 15:42:40 »

covjece a že sa vintage ročne kúsky len tak povaluju v dakom obchode na nejakej Street,hocikto to ochytava rukami zamastenymi od sendviču,hranolkov...... To ich nikto nechce ?  :)  Edit. Aky je to paradox.Tu sa nad obrázkami vintage gitar slinta,píšu sa ódy a tam sa to povaluje v obchodoch.

Aj Maybachy u nas kupuje malo ludi. Su myslis zle?  ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #83 kedy: 19. November , 2009, 15:48:07 »


 Na zdravie!
nieje to sice fender ale aj tak velmi netradicny tele
« Posledná zmena: 19. November , 2009, 15:54:42 od Jurinko » Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
udry
Hosť
« Odpoveď #84 kedy: 19. November , 2009, 16:04:05 »

Aj Maybachy u nas kupuje malo ludi. Su myslis zle?  ?§!.
Keby sa u nas predaval Ford Mustang 1966 a Ford Mustang 2006 za rovnaku cenu ccr. 20 tis. euro,čo by ludia kupovali viac? ?§!.
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #85 kedy: 19. November , 2009, 16:06:01 »

Keby sa u nas predaval Ford Mustang 1966 a Ford Mustang 2006 za rovnaku cenu ccr. 20 tis. euro,čo by ludia kupovali viac? ?§!.
Ja by som bral ten starý, ale zas ja mám úchylku na tie staré mustangy. Na zdravie!
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #86 kedy: 19. November , 2009, 16:08:21 »

mne sa najviac paci klasika 52 telecaster... ale na fakt dobrom telkaci som nehral ale musi to byt maso... mne sa velmi paci zvuk telkaca na poslednom albume Cosmosquad - Acid Test  Na zdravie! Jeff Kollman je u mna tele a celkovo fender kral  Zdravíčko
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #87 kedy: 19. November , 2009, 16:16:23 »

Keby sa u nas predaval Ford Mustang 1966 a Ford Mustang 2006 za rovnaku cenu ccr. 20 tis. euro,čo by ludia kupovali viac? ?§!.

mne sa ten stary paci velmi ale porovnavas dve dost ine veci, kedze technicky su to uplne ine vozidla a taktiez je nieco ine mat 40 rocnu suciastku v aute a na gitare. keby mi niekto postavil ten stary a dal za tu cenu tak ho beriem, ale to je osobna preferencia.
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #88 kedy: 19. November , 2009, 16:19:02 »

mne sa ten stary paci velmi ale porovnavas dve dost ine veci, kedze technicky su to uplne ine vozidla a taktiez je nieco ine mat 40 rocnu suciastku v aute a na gitare. keby mi niekto postavil ten stary a dal za tu cenu tak ho beriem, ale to je osobna preferencia.
To bola reakcia na Progyho Maybachy. Ten prešiel od gitary k autám. :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #89 kedy: 19. November , 2009, 16:25:27 »

Keby sa u nas predaval Ford Mustang 1966 a Ford Mustang 2006 za rovnaku cenu ccr. 20 tis. euro,čo by ludia kupovali viac? ?§!.

To je scestne. To akoby si porovnaval vykony stihaciek z roku 1917 a dnesne. Vyskusaj par starych gitar a pochopis. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.