Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 03:33:27
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439976 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #285 kedy: 07. Február , 2010, 15:38:34 »

Rozmýšľam, ako sa na tom zlatom tele palm-mutuje   Bavím sa skvele

Ratam po odmontovani krytu kobylky uplne normalne.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #286 kedy: 07. Február , 2010, 17:25:00 »

Ratam po odmontovani krytu kobylky uplne normalne.

hlupa otazka asi pre niekoho no uz dlhsie ma to zaujima a treba dbat na to ze som tele amater. na co sa pouziva/l ten kryt kobylky?za akym ucelom?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #287 kedy: 07. Február , 2010, 17:30:35 »

na ozdobu, bol aj na povodnom Stratacasteri. v zaciatku 50tych rokoch gitaristi techniku tlmenia strun bezne nepouzivali.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #288 kedy: 07. Február , 2010, 21:01:29 »

U uja Skacela 565 EUR za Tele HW1, moze buc

http://www.skacel.sk/59-sk/tele-modely.php?mnu=26
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #289 kedy: 07. Február , 2010, 23:53:36 »

spyros, paci sa ti tato gitara? to co je na nej take drahe? meno toho gitaristu mi nist nehovori... Popiskujem si

http://www.skacel.sk/610-sk/esp-stephen-carpenter-stef-t7-bk-esp-stephen-carpenter-signature.php?mnu=0
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #290 kedy: 08. Február , 2010, 00:04:03 »

spyros, paci sa ti tato gitara? to co je na nej take drahe? meno toho gitaristu mi nist nehovori... Popiskujem si

http://www.skacel.sk/610-sk/esp-stephen-carpenter-stef-t7-bk-esp-stephen-carpenter-signature.php?mnu=0

na cene sa asi podiela fakt, ze sa predava u nas, takze musi byt :) a fakt, ze je to ESP.
Carpenter je tusim z Deftones ak sa nemylim, ma viac sign u ESP
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
GHS
Hosť
« Odpoveď #291 kedy: 08. Február , 2010, 00:48:42 »

spyros, paci sa ti tato gitara? to co je na nej take drahe? meno toho gitaristu mi nist nehovori... Popiskujem si

http://www.skacel.sk/610-sk/esp-stephen-carpenter-stef-t7-bk-esp-stephen-carpenter-signature.php?mnu=0

 Keby ta gitara bola za 700 euro nekupil by som to ... aj v japan su esp predrazene jak svina .... a cena vobec nezodpoveda kvalite ... v poslednej dobe , musim uznat ze aj lacne gitary cca 500 - 700 ecek splnaju svoj zvuk,funkciu ... a to co ocava bezny posluchac od nastroja.A teraz jebat na nazory ze len ´´70s´´ a podobne kokotiny su spica ... mal som niekolko starsich nastrojov v ruke a mozem bez okolkov napisat ze skoro vsetky stali za velku picu ... ja viem,par ludi tu uznava len ´´old school guitar´´ ale ... radsej nenapisem co si o tomto myslim ...
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #292 kedy: 08. Február , 2010, 00:51:56 »

je to sice signature gitara, ok..ale neni to nejaky extra znamy gitarista, signature modely znamejsich gitaristov stoja menej a este je aj skareda  :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
GHS
Hosť
« Odpoveď #293 kedy: 08. Február , 2010, 00:54:29 »

Apropo ... naucme sa hrat na 6 strunovych ...
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #294 kedy: 08. Február , 2010, 08:10:21 »

spyros, paci sa ti tato gitara? to co je na nej take drahe? meno toho gitaristu mi nist nehovori... Popiskujem si

Videl som aj krajsie a kacirsky poviem aj 7-strunky. Deftones mam rad. Jeden z najoriginalnejsich metal bandov napr.

Inak to je uz zombie a podla mna by Ti ju nezohnali, lebo uz ju nevyrabaju. Draha je preto lebo je to ESP a signature a aj tak ta cena je vysponovana az na Custom Shop...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #295 kedy: 08. Február , 2010, 09:42:13 »

mal som niekolko starsich nastrojov v ruke a mozem bez okolkov napisat ze skoro vsetky stali za velku picu ... ja viem,par ludi tu uznava len ´´old school guitar´´ ale ... radsej nenapisem co si o tomto myslim ...

A co si mal? Stare Jolany?  :)
« Posledná zmena: 08. Február , 2010, 09:42:32 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
zakky
Hosť
« Odpoveď #296 kedy: 08. Február , 2010, 09:47:12 »

Keby ta gitara bola za 700 euro nekupil by som to ... aj v japan su esp predrazene jak svina .... a cena vobec nezodpoveda kvalite ... v poslednej dobe , musim uznat ze aj lacne gitary cca 500 - 700 ecek splnaju svoj zvuk,funkciu ... a to co ocava bezny posluchac od nastroja.A teraz jebat na nazory ze len ´´70s´´ a podobne kokotiny su spica ... mal som niekolko starsich nastrojov v ruke a mozem bez okolkov napisat ze skoro vsetky stali za velku picu ... ja viem,par ludi tu uznava len ´´old school guitar´´ ale ... radsej nenapisem co si o tomto myslim ...

fuha tak ja som hral na par esp a praveze spracovanim aj celkovo sa mi zdali ako jedny z najlepsich gitar na ake som hral, ak sa teda bavime naozaj o ESP a nie LTD.
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #297 kedy: 08. Február , 2010, 14:39:14 »

A co si mal? Stare Jolany?  :)

 Ano jolany ...  Zdravíčko  Zdravíčko  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #298 kedy: 08. Február , 2010, 16:12:56 »

Ano jolany ...  Zdravíčko  Zdravíčko  Zdravíčko

ta to potom hej, Jolany boli vzdy zle  Na zdravie!
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #299 kedy: 08. Február , 2010, 19:15:30 »

lubim Vas  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 23 otázok.