Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 08:24:05
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439995 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #345 kedy: 19. Február , 2010, 14:16:36 »

Spyros .. a hral si uz na tom tele vobec ?  :)

Naposledy pred 2 hodinami.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #346 kedy: 19. Február , 2010, 14:19:32 »

Naposledy pred 2 hodinami.
inac sa ti cudujem, ze ta bavi sa doma pozerat na tolko skaredych gitar  Bavím sa skvele
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #347 kedy: 19. Február , 2010, 14:23:06 »

Toto ma zaujalo, hlavne "charakterny" zvuk :).  Cize zavrhujes aj Stratocaster zvuk, a aj zvuk toho hnusneho Jaguara (ak to vobec nejako hra, lebo to je tak hnusne ze to ani hrat nemoze :) )?

Semishko ma pravdu. Treba byt trosku tolerantnejsi.

PS: Tele je samozrejme najvhodnejsi nastroj na sixties aj metal. Ako by Rytmus zarapoval. Vsetky ruky horeeeeeeeeeeee, vsetky baby doleeeeee.

2StyriOci: Tak jednu skaredu s hovnovou farbou som mal nedavno, tak teraz musim detoxikovat. Inak teraz mam krasavice v praci, lebo doma nie je cas.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #348 kedy: 19. Február , 2010, 14:26:23 »

2StyriOci: Tak jednu skaredu s hovnovou farbou som mal nedavno, tak teraz musim detoxikovat. Inak teraz mam krasavice v praci, lebo doma nie je cas.
mal by si si konecne zaobstarat nejaku peknu zaobstarat, zatial to boli same serednosti  Beeee Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #349 kedy: 19. Február , 2010, 14:30:48 »

Toto ma zaujalo, hlavne "charakterny" zvuk :).  Cize zavrhujes aj Stratocaster zvuk, a aj zvuk toho hnusneho Jaguara (ak to vobec nejako hra, lebo to je tak hnusne ze to ani hrat nemoze :) )?

nechapem, preco o tom pochybujes. Ty nevies ze neexistuju nazory ale na vsetko je iba jedna svata pravda a palii ma ten dar ze pozna tie pravdy?
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #350 kedy: 19. Február , 2010, 14:33:54 »

nechapem, preco o tom pochybujes. Ty nevies ze neexistuju nazory ale na vsetko je iba jedna svata pravda a palii ma ten dar ze pozna tie pravdy?

Ja nepochybujem o tejto absolutnej pravde, len som sa chcel uistit ze naozaj zavrhuje vsetko ostatne a uznava len ten jediny a pravy ultimate holy grail zvuk Telecastera (a nech je z akehokolvek dreva, snimacov, farby, strun, blabla :)  ).
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #351 kedy: 19. Február , 2010, 14:35:57 »

mal by si si konecne zaobstarat nejaku peknu zaobstarat, zatial to boli same serednosti  Beeee Na zdravie!

No ved dojdi jak sme dohodnuti a uvidis ake sprostosti trepes. Inak mozes doniest od Jankaa ten jeho booster + co zozenies v Bazmek City, nech poskusame, co si rozumie s mojim Kingdom of Doom.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #352 kedy: 19. Február , 2010, 14:38:23 »

hlavne vsetci predsa vieme ze najvaaaacej hraju vzdy gitaristove prsty, takze navrhujem pomlet napriklad tie cimbalove (sry Jimmi to je udel znamych ludi) a spravit z toho file gitarove telo..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #353 kedy: 19. Február , 2010, 14:39:04 »

dobre, tema je vycerpana, mozme zmazat ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #354 kedy: 19. Február , 2010, 14:40:34 »

dobre, tema je vycerpana, mozme zmazat ?

Srandista. Tato tema je nevycerpatelna, len skoda, ze tu chodi par zaskodnikov  Ja som čert..
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #355 kedy: 19. Február , 2010, 15:00:36 »

No ved dojdi jak sme dohodnuti a uvidis ake sprostosti trepes. Inak mozes doniest od Jankaa ten jeho booster + co zozenies v Bazmek City, nech poskusame, co si rozumie s mojim Kingdom of Doom.
pokial do toho budes hrat s tele, tak si s tym neporozumie nic  Beeee Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #356 kedy: 20. Február , 2010, 08:24:41 »

PS: Tele je samozrejme najvhodnejsi nastroj na sixties aj metal.

Si Ty veru dobry recesista. Bavím sa skvele Rozmyslam, kto na nom znamy v 60s okrem Jeff Becka v Yardbirds a Pagea na prvom albume LZ hral. V 60s leteli skor SGcka a predierali sa na scenu Tebou nenavidene lespooly, ktore to v 70s uplne zvalcovali.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 20. Február , 2010, 08:25:44 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #357 kedy: 20. Február , 2010, 08:26:55 »

Srandista. Tato tema je nevycerpatelna, len skoda, ze tu chodi par zaskodnikov  Ja som čert..

No fandovia Tele ste tu dokopy max. 4 a to sa za neho inak povazujem a zaratal som sa aj ja. Lespoolistov je tu inak ovela viac, takze neviem.  Beeee Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #358 kedy: 20. Február , 2010, 10:30:04 »

Nemozem reagovat rad radom na vsetky namety od zatial bezvercov. Tak len na temu historia. Boli nejake pokusy s elktrikou uz pred vojnou, ale prva SKUTOCNA elektricka gitara zu-grunt bol Fender Esquire (replika sa da stale kupit via Fender Custom Shop) nasledovany Fender Broadcaster, co uz bol vlastne Telecaster, akurat sa mu menilo meno z komercnych dovodov. Uz ten Esquire je ciste Tele s jednym snimacom pri kobylke.

Opat ked pouzijem primer, tak predtym to bolo par Vikingov, ktory omylom pristali na New Foundlande a ani nevedeli co ako preco... kazdy vie, ze Krzstof Kolumbus objavil Ameriku.

TOTO SU FAKTY! Da sa meditovat, ci je Les Paul lepsi ako SG alebo 7-strunovy Ibanez, ale nad tym vsetkym je hore Telecaster, ktory sa na nas dole jeho nehodnych pozera. Takze mu treba prejavit uctu! A tesit sa z kazdej jeho pritomnosti a moznosti si zahrat na nom!
no Tele sa mi páči, ale nad Gibson by som ho nepasoval  Žmurk
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #359 kedy: 20. Február , 2010, 14:41:38 »

Si Ty veru dobry recesista. Bavím sa skvele Rozmyslam, kto na nom znamy v 60s okrem Jeff Becka v Yardbirds a Pagea na prvom albume LZ hral. V 60s leteli skor SGcka a predierali sa na scenu Tebou nenavidene lespooly, ktore to v 70s uplne zvalcovali.  Na zdravie!

Namatkou

alebo slavny posledny koncert Beatles na streche



a ked uz sme pri Beatles a bavili sme sa aj o Esquire Tele, tak na tomto Esquire hra McCartney realne uz vyse 50 rokov...

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 23 otázok.