Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 20:52:57
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439936 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #390 kedy: 22. Február , 2010, 01:40:34 »

to Van Halen mal ake nie?
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #391 kedy: 22. Február , 2010, 01:59:50 »

OK. Opat nieco zaujimave.

- 50 az 60 sekunda. To ste uz videlu taku "packu". Pouzival to niekto? Kde sa to da zohnat?

PS: Samozrejme majstrova hlavna gitara je Telecaster. To s tym lacnuckym Zoomom uz ani nekomentujem. Berie z toho delaye a reverb a je s tym zjavne spokojny....

Klasicky Dtuner, presne som chcel hodit ako priklad Richieho. Inak pekny rundown rigu, vzdy si to video rad pozriem
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #392 kedy: 22. Február , 2010, 07:32:10 »

nechapem len aky ma zmysel d-tuna pri gitarach s floydom a pevnych zamkoch.. sak to musi uplne rozhasit ladenie nastroja
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #393 kedy: 22. Február , 2010, 07:50:31 »

nechapem len aky ma zmysel d-tuna pri gitarach s floydom a pevnych zamkoch.. sak to musi uplne rozhasit ladenie nastroja

na ZR tremolo ibanez to funguje dobre  Som metlak
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #394 kedy: 22. Február , 2010, 11:55:55 »

nechapem len aky ma zmysel d-tuna pri gitarach s floydom a pevnych zamkoch.. sak to musi uplne rozhasit ladenie nastroja


davalo sa to vacsinou na jednozvratne tremola...a tam sa to nerozladi...btw keby to das na 2 zvratne jak chces pakovat - zavadzalo by to..
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #395 kedy: 22. Február , 2010, 12:00:08 »


davalo sa to vacsinou na jednozvratne tremola...a tam sa to nerozladi...btw keby to das na 2 zvratne jak chces pakovat - zavadzalo by to..

ja som myslel skor ten system na ladiacu mechaniku co sa dava taky ten sklapaci co mal aj kotzen..
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #396 kedy: 22. Február , 2010, 16:39:09 »

Same dobre  Žmurk

Kua, vsak sa nehanbi a popis daco o tych Mexicanoch.  Ja som čert.. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #397 kedy: 22. Február , 2010, 18:31:56 »

Kua, vsak sa nehanbi a popis daco o tych Mexicanoch.  Ja som čert.. :)

Ked bude nalada, fotak a mesiac v descente, tak pridam do svojej temy.

Ale aby som nebol zly, tak tu mam svoj novy Dual  Ja som čert..



* P2220003.JPG (1118.76 KB, 3072x2304 - prehliadnuté 299 krát.)
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #398 kedy: 22. Február , 2010, 22:03:28 »

Specialized je najsamochvalnejsia firma na svete, im normalne pisu katalogy basnici. mam jeden z 2008 a to je radost citat, pri tom clovek normalne zacne levitovat. Kto ho precita a kupi bicygeľ špecik za 5000 eur tak bude mat pocit najlepsej investicie na svete, ako keby ste vymenili krabicu hradnej sviece za zbierku hendrixovych a claptonovych gitar
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #399 kedy: 22. Február , 2010, 23:12:24 »

Specialized je najsamochvalnejsia firma na svete, im normalne pisu katalogy basnici. mam jeden z 2008 a to je radost citat, pri tom clovek normalne zacne levitovat. Kto ho precita a kupi bicygeľ špecik za 5000 eur tak bude mat pocit najlepsej investicie na svete, ako keby ste vymenili krabicu hradnej sviece za zbierku hendrixovych a claptonovych gitar

A este Ti ho aj 3 hodiny nastavuju presne na mieru... hype musi byt, vid niektore ine temy... ale niektore veci neobkecas, tak ako poriadny Tele, tak tu Ti davaju basnik/nebasnik dozivotnu zaruku na ram napr.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #400 kedy: 22. Február , 2010, 23:21:37 »

dozivotna zaruka na ram je riadna fraska, to uz dava kazda druha firma. a pozrime na specialized demo ramy co sa lamu jedna radost..
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #401 kedy: 23. Február , 2010, 07:32:51 »

hm, nazvany podla klasickej jednodnovky pariz - roubaix, akurat si myslim ze to coskoro strelis lebo budes mat furt defekt, zo srdiecka sa chodi pri zubacke na fullsuspension  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #402 kedy: 23. Február , 2010, 09:07:47 »

hm, nazvany podla klasickej jednodnovky pariz - roubaix, akurat si myslim ze to coskoro strelis lebo budes mat furt defekt, zo srdiecka sa chodi pri zubacke na fullsuspension  Bavím sa skvele

....  ha ha ha ....ani neviem presne kedy to bolo či v r. 2000 alebo 2003 keď mi jedna reprezentačná cyklistka núkala bicykel k vyskúšaniu.....zdvorilo som odmietol, lebo som nechcel spraviť osmičku do jej 90.000,- SK kolesa.....to bolo podotýkam len predné koleso.....vyslovene som sa toho bál....čo Ti na tom nastavovali tri hodiny.....to majú takú zlú hodinovku Huh!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #403 kedy: 23. Február , 2010, 09:27:49 »

hm, nazvany podla klasickej jednodnovky pariz - roubaix, akurat si myslim ze to coskoro strelis lebo budes mat furt defekt, zo srdiecka sa chodi pri zubacke na fullsuspension  Bavím sa skvele

Zo Srdiecka nad Talami pri zubacke na Tatransku Strbu? A pritom mam pocit, ze pises o pozemnej lanovke na Hrebienok   Popiskujem si

čo Ti na tom nastavovali tri hodiny.....to majú takú zlú hodinovku Huh!  Bavím sa skvele

Fairy tales najdes tutok http://www.specialized.com/cz/cs/bc/SBCGlobalPages.jsp?pageName=BGFIT&menuItemId=12334 . Tak ma napadla taka sialenost, ze to by mohli robit aj v hudobninach, ze prides so svojou gitarou a budu s tebou nastavovat 3 hodiny zvuk s nejakym ampom, efektami a kablikom na mieru.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #404 kedy: 23. Február , 2010, 09:28:37 »

Zo Srdiecka nad Talami pri zubacke na Tatransku Strbu? A pritom mam pocit, ze pises o pozemnej lanovke na Hrebienok   Popiskujem si

Fairy tales najdes tutok http://www.specialized.com/cz/cs/bc/SBCGlobalPages.jsp?pageName=BGFIT&menuItemId=12334 . Tak ma napadla taka sialenost, ze to by mohli robit aj v hudobninach, ze prides so svojou gitarou a budu s tebou nastavovat 3 hodiny zvuk s nejakym ampom, efektami a kablikom na mieru.

jasne, ja tieto dve destinacie z nejakeho zahadneho dovodu vzdy vymenim  :)
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.