Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 09:32:15
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439874 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #405 kedy: 23. Február , 2010, 12:06:00 »

Fairy tales najdes tutok http://www.specialized.com/cz/cs/bc/SBCGlobalPages.jsp?pageName=BGFIT&menuItemId=12334 . Tak ma napadla taka sialenost, ze to by mohli robit aj v hudobninach, ze prides so svojou gitarou a budu s tebou nastavovat 3 hodiny zvuk s nejakym ampom, efektami a kablikom na mieru.

Nastavit zadarmo bike poziadavkam majitela je samozrejmost, vobec nie vysada nejakej predajne / servisu alebo nebodaj znacky. Ja robim servisneho technika a u nas to aspon urcite tak je. A to, ci im to trva hodinu alebo 3 zavisi od sikovnosti technikov a od toho jak stihaju, netreba v tom vidiet nejaku umeru ze cim viac hodin tym lepsie zostelovany bicykel.. A podla mna by to malo byt presne tak aj s gitarami, na kazdej by sa hned za nova zabrusili prazce a nastavil krk, dohmat. Nie zobrat si novu ale nehratelnu gitaru a potom po mesiaci trapenia hladat telefonne cislo na forach nejakeho undergraundoveho gitarara
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #406 kedy: 23. Február , 2010, 12:09:57 »

a potom po mesiaci trapenia hladat telefonne cislo na forach nejakeho undergraundoveho gitarara

ktory ta skasne 100e a potom sa dozvies ze vlastne to on sam zobral inemu gitararovi a ten mu to dal dokopy za 50 a 50 slo jemu do vacku  Bavím sa skvele
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #407 kedy: 23. Február , 2010, 12:12:09 »

napriklad v made ked si kupis gitaru tak mas prve nastavenie nastroja zdarma  Som metlak
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #408 kedy: 23. Február , 2010, 12:15:01 »

napriklad v made ked si kupis gitaru tak mas prve nastavenie nastroja zdarma  Som metlak

ale aj brusenie prazcov? a este si zabudol dodat ze v ktorej made, lebo v tej Kosickej ta pri kupe nastroja vysmeju ze na co ti to bude, povedia: tebe staci toto a ukazu na SX stratocaster
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #409 kedy: 23. Február , 2010, 12:17:02 »

ale aj brusenie prazcov? a este si zabudol dodat ze v ktorej made, lebo v tej Kosickej ta pri kupe nastroja vysmeju ze na co ti to bude, povedia: tebe staci toto a ukazu na SX stratocaster

u nas doma v ulanbatare Bavím sa skvele v bratislave ked som si kupil gitaru tak mi david povedal ze nech ju potom donesiem a ze preve nastavenie je zdarma, neviem ci aj zbrusia prazce ale ja som ju tam ani nemusel nosit lebo ta gitara bola uplne ok a v ramci moznosti si to viem nastavit aj sam

v tej bratislavskej sa zatial spravali vzdy slusne ked som tam bol, aj predtym nez som sa poznal s davidom a ostanymi
« Posledná zmena: 23. Február , 2010, 12:19:00 od zakky » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #410 kedy: 23. Február , 2010, 12:22:37 »

ale aj brusenie prazcov? a este si zabudol dodat ze v ktorej made, lebo v tej Kosickej ta pri kupe nastroja vysmeju ze na co ti to bude, povedia: tebe staci toto a ukazu na SX stratocaster

pockaj... ale to uz je nejaky komunizmus, co ty davas... ked kupis gitaru za 1000€, davas peniaze aj za to, ze prazce budu OK. ked kupis gitaru za 100€, setris aj na dobre spravenych úrazcoch a ziadat to vykompenzovat od predajcu sa mi az take automaticke nezda...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #411 kedy: 23. Február , 2010, 12:23:03 »

ale aj brusenie prazcov? a este si zabudol dodat ze v ktorej made, lebo v tej Kosickej ta pri kupe nastroja vysmeju ze na co ti to bude, povedia: tebe staci toto a ukazu na SX stratocaster

V bratislavskej Made je servis absolutne spickovy  Zdravíčko
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #412 kedy: 23. Február , 2010, 12:26:04 »

napriklad v made ked si kupis gitaru tak mas prve nastavenie nastroja zdarma  Som metlak

A to si neviete nastavit sami? ?§!. Nechapem, naco by som si mal dat nastavovat gitaru komusi. Ved si ju nastavim tak, ako to mne vyhovuje (vyska strun, radius, snimace atd.)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #413 kedy: 23. Február , 2010, 12:26:59 »

jasne ze som to myslel tak, ze by to zostelovanie gitary bolo nejak primerane jej cene. A vazne kazda 1000€ gitara v obchode je perfektne nastavena a prazce su ok? to sa im velmy nezda
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #414 kedy: 23. Február , 2010, 12:28:29 »

A to si neviete nastavit sami? ?§!. ...

na tie lacne picoviny co sa teraz masivne predavaju by clovek obcas potreboval aj vysoku skolu, kym sa nejak kompromisne nastavia... u seriozneho nastroja je to samozrejme brnacka, ale tiez nie kazdy je technicky typ :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #415 kedy: 23. Február , 2010, 12:29:07 »

A to si neviete nastavit sami? ?§!. Nechapem, naco by som si mal dat nastavovat gitaru komusi. Ved si ju nastavim tak, ako to mne vyhovuje (vyska strun, radius, snimace atd.)

Nemam na co cas, trpezlivost a asi by som to aj doj*bal :), radsej si za to zaplatim a dam to spravit odbornikovi.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #416 kedy: 23. Február , 2010, 12:30:07 »

A to si neviete nastavit sami? ?§!. Nechapem, naco by som si mal dat nastavovat gitaru komusi. Ved si ju nastavim tak, ako to mne vyhovuje (vyska strun, radius, snimace atd.)

keby som mal 500 gitaru ako shejk al shemen tak by sa mi to tiez nechcelo nastavovat  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #417 kedy: 23. Február , 2010, 12:30:09 »

Nemam na co cas, trpezlivost

 ?§!. Nechapem, ved to je otazka polhodiny. Mna to dokonca aj bavi sa hrajkat. Bavím sa skvele To si aj struny davas menit odbornikom?  Žmurk
« Posledná zmena: 23. Február , 2010, 12:30:34 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #418 kedy: 23. Február , 2010, 12:30:21 »

V bratislavskej Made je servis absolutne spickovy  Zdravíčko

V kosickej made servis nemaju, pracuje tam cela kapela Brana Mojseja a ti v pohode predajcovia tam dlho nikdy neostali
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #419 kedy: 23. Február , 2010, 12:31:45 »

?§!. Nechapem, ved to je otazka polhodiny. Mna to dokonca aj bavi sa hrajkat. Bavím sa skvele To si aj struny davas menit odbornikom?  Žmurk

Vacsinou aj struny :), bez srandy :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 24 otázok.