Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 09:51:54
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439876 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #420 kedy: 23. Február , 2010, 12:33:30 »

Vacsinou aj struny :), bez srandy :)

Ach jaj. To su dnes chlapi, nic nevedia opravit, ani ziarovky vymenit, struny si davaju odbornikom menit.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #421 kedy: 23. Február , 2010, 12:34:37 »

jasne ze som to myslel tak, ze by to zostelovanie gitary bolo nejak primerane jej cene. A vazne kazda 1000€ gitara v obchode je perfektne nastavena a prazce su ok? to sa im velmy nezda

nastavena by mohla byt (zalezi na znacke, aj predajni... )... prazce by mala mat uz 1000€ gitara OK.... zalezi, co za kategoriu to pre vyrobcu je - 1000€ Gibson bude low-end a podla toho asi bude aj vyzerat. 1000€ cojaviem Schecter by mal byt uplne bezchybny po vsetkych strankach si myslim...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #422 kedy: 23. Február , 2010, 12:41:11 »

Vacsinou aj struny :), bez srandy :)
Mna by tiež nebavilo menit struny na 20 Ibanezoch.  :) a  ešte 7-strunnych-bože to je strún  :)  a k tomu ešte  Lo-Pro a všelijaké zamykačky.. :)  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #423 kedy: 23. Február , 2010, 12:45:43 »

nastavena by mohla byt (zalezi na znacke, aj predajni... )... prazce by mala mat uz 1000€ gitara OK.... zalezi, co za kategoriu to pre vyrobcu je - 1000€ Gibson bude low-end a podla toho asi bude aj vyzerat. 1000€ cojaviem Schecter by mal byt uplne bezchybny po vsetkych strankach si myslim...

dobre, napriklad ja som si kupil Jacksonu "len" za 650€ nebola vobec nijak nastavena a prazce bolo potrebne zabrusit, napriek tomu je to po nastelovani gitara na ktoru nedam dopustit a toto by mohol byt presne priklad gitary, ktoru by bolo fajn si zobrat z predajne s tym, ze su uz zabrusene prazce, nastaveny krk - co si len tak hockto doma na kolene nespravy
« Posledná zmena: 23. Február , 2010, 12:47:04 od Krtko » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #424 kedy: 23. Február , 2010, 12:46:42 »

napriklad v made ked si kupis gitaru tak mas prve nastavenie nastroja zdarma  Som metlak

toto by mala byt samozrejmost, nie ? Predsa by sa nemal predavat rozhaseny nastroj; tak ako si kupis vyladene auto, bicykel, hocico ..
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #425 kedy: 23. Február , 2010, 12:47:18 »

poviem to takto.. mam gitaru co v shope stoji nova 2000e povedzme porovnatelne s ESP nech to je, kebyze si ju kupim z obchodu priamo tak som nasraty.. na tej mojej boli vyslovene ostre hrany - nezabrusene prazce a  bolo to citit pri pohybe ruky a to sa pri danej znacke stazovali viaceri, tak to proste robia, fretwork je u 99% vyrobcov gitar na druhoradom mieste a obcas mam pocit ze akukolvek gitaru ktoru clovek kupi tak z nej dostane to naj az tak po jednom az dvoch preprazcovaniach, bez srandy.. to ale nic nemeni na tom ze ak invesujem take prachy do gitary tak mi nie je luto dat co ja viem 30e za zostelovanie a zabrusenie, proste to tak je a ja sa nad tym uz ani nezamyslam.. ja som tu moju dal po mesiaci preprazcovat a bol klud..
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #426 kedy: 23. Február , 2010, 12:48:20 »

dobre, napriklad ja som si kupil Jacksonu "len" za 650€ nebola vobec nijak nastavena a prazce bolo potrebne zabrusit, napriek tomu je to po nastelovani gitara na ktoru nedam dopustit a toto by mohol byt presne priklad gitary, ktoru by bolo fajn si zobrat z predajne s tym, ze su uz zabrusene prazce, nastaveny krk - co si len tak hockto doma na kolene nespravy

nastroj za 650 a ma nezabrusene prazce ? Dakujem, neprosim ... za co plati clovek tych 650 E, ked ani totalne elementarnu vec nema dotiahnutu. Detto u Karola, v com je potom ta nalepka "hi end nastroj" ked nema zmaknutu alfa & omega vec, akou su prazce, nemyslim to zle, ale pride mi to na hlavu
« Posledná zmena: 23. Február , 2010, 12:50:18 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #427 kedy: 23. Február , 2010, 12:48:30 »

toto by mala byt samozrejmost, nie ? Predsa by sa nemal predavat rozhaseny nastroj; tak ako si kupis vyladene auto, bicykel, hocico ..

presne tak.. nezabudnem ako myslim Pitu pisal ze dosiel do Muzikeru ze ide testovat nejake gitary a ze si chce vybrat a myslim ze on to bol co si rovno ku gitaram vypytal srobovaky a imbusaky ze si to rovno aj zosteluje aby vedel ako to fkat hra :D:D:D
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #428 kedy: 23. Február , 2010, 12:50:38 »

poviem to takto.. mam gitaru co v shope stoji nova 2000e povedzme porovnatelne s ESP nech to je, kebyze si ju kupim z obchodu priamo tak som nasraty.. na tej mojej boli vyslovene ostre hrany - nezabrusene prazce a  bolo to citit pri pohybe ruky a to sa pri danej znacke stazovali viaceri, tak to proste robia, fretwork je u 99% vyrobcov gitar na druhoradom mieste a obcas mam pocit ze akukolvek gitaru ktoru clovek kupi tak z nej dostane to naj az tak po jednom az dvoch preprazcovaniach, bez srandy.. to ale nic nemeni na tom ze ak invesujem take prachy do gitary tak mi nie je luto dat co ja viem 30e za zostelovanie a zabrusenie, proste to tak je a ja sa nad tym uz ani nezamyslam.. ja som tu moju dal po mesiaci preprazcovat a bol klud..

okamzite dabl preprazcovanie Bavím sa skvele karol zas mas svoj den? Pomoooc! hral som na x gitarach a ani na jednej mi prazce nevadili, ani na tej tvojej aj ked som ju mal v ruke asi tak 5minut
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #429 kedy: 23. Február , 2010, 12:52:43 »

okamzite dabl preprazcovanie Bavím sa skvele karol zas mas svoj den? Pomoooc! hral som na x gitarach a ani na jednej mi prazce nevadili, ani na tej tvojej aj ked som ju mal v ruke asi tak 5minut

dvojita sila! nabit jedny prazce a na ne rovno dalsie nech to prerazi :D:D:D inak.. to uz bola po preprazcovani Žmurk myslim to fakt vazne.. 
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #430 kedy: 23. Február , 2010, 12:53:18 »

poviem to takto.. mam gitaru co v shope stoji nova 2000e povedzme porovnatelne s ESP nech to je, kebyze si ju kupim z obchodu priamo tak som nasraty.. na tej mojej boli vyslovene ostre hrany - nezabrusene prazce a  bolo to citit pri pohybe ruky a to sa pri danej znacke stazovali viaceri, tak to proste robia, fretwork je u 99% vyrobcov gitar na druhoradom mieste a obcas mam pocit ze akukolvek gitaru ktoru clovek kupi tak z nej dostane to naj az tak po jednom az dvoch preprazcovaniach, bez srandy.. to ale nic nemeni na tom ze ak invesujem take prachy do gitary tak mi nie je luto dat co ja viem 30e za zostelovanie a zabrusenie, proste to tak je a ja sa nad tym uz ani nezamyslam.. ja som tu moju dal po mesiaci preprazcovat a bol klud..
... teda dávat  mesiac po kupe prepražcovat ccr 2 tis. ečkovu gitaru to by bolo na mna silne kafe...   Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #431 kedy: 23. Február , 2010, 12:53:53 »

poviem to takto.. mam gitaru co v shope stoji nova 2000e povedzme porovnatelne s ESP nech to je, kebyze si ju kupim z obchodu priamo tak som nasraty.. ja som tu moju dal po mesiaci preprazcovat a bol klud..

A vymenil snimace... super gitka za 2000 EUR  Žmurk
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #432 kedy: 23. Február , 2010, 12:54:00 »

treba ale nahodit prazce k 5150 nie k 6505 :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #433 kedy: 23. Február , 2010, 12:54:07 »

karolov novy fenomen je prazcing  ha ha ha

inac je zaujimave ako sa pri takychto gitarach niekto stazuje na nachuja prazce...pri basach som sa s tym stretol pri tych echt lacnych, uz hocijake mexika co som drzal v ruke mali v pohode prazce co sa tyka zacistenia.
« Posledná zmena: 23. Február , 2010, 12:55:00 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #434 kedy: 23. Február , 2010, 12:56:08 »

A vymenil snimace... super gitka za 2000 EUR  Žmurk
  to ten slávny caparison ?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 23 otázok.