Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 13:12:48
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 440021 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #435 kedy: 23. Február , 2010, 12:56:55 »

snimace som menil a stale aj menim.. proste rad experimentujem..a preprazcovat som dal lebo som zvyknuty na inu vysku a sirku, na 6 strunovom superstrate mi superjumbo fakt trocha uz prekazali takze opodstatnenie to malo, na 7strunnom hellraiseri mi to bolo fuk lebo to bolo koncepcne uplne ine... kebyze ide len o nezabrusene prazce a ostre hrany tak to len prebrusim..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #436 kedy: 23. Február , 2010, 12:57:17 »

dobre, napriklad ja som si kupil Jacksonu "len" za 650€ nebola vobec nijak nastavena a prazce bolo potrebne zabrusit, napriek tomu je to po nastelovani gitara na ktoru nedam dopustit a toto by mohol byt presne priklad gitary, ktoru by bolo fajn si zobrat z predajne s tym, ze su uz zabrusene prazce, nastaveny krk - co si len tak hockto doma na kolene nespravy

lenze to je vizitka tej znacky, nie predajne. ak Jackson za 650€ gitary flaka, tak jebal by som taku znacku. alebo by som si kupil model, kde uz prazce maju OK. alebo ak na taky nemam, kupil by som aky je a nejak by som si ho dosolichal. vo sne by ma nenapadlo hadzat zrovna taketo nieco na predajnu...

ina vec je, ked sa raz za 100 rokov prejdem po nejakej predajni a tie gitary tam su v zalostnych stavoch co sa tya nastelovania. to je vizitka predajne. mimochodom aj v Made som uz videl vystavene vselijak rozhasene gitary, aj ked priznavam, ze som v tom obchode posledny rok a pol nebol...
« Posledná zmena: 23. Február , 2010, 12:57:51 od rastis » Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #437 kedy: 23. Február , 2010, 12:58:01 »

ja osobne by som v zivote nekupil drahu gitaru, keby mala take zakladne nedostatky, ako tu pisete, nech by bola vyrobena trebars aj z kakaovnika z ugandy, posledneho svojho druhu na svete  Popiskujem si
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
zakky
Hosť
« Odpoveď #438 kedy: 23. Február , 2010, 12:58:15 »

karolov novy fenomen je prazcing  ha ha ha

inac je zaujimave ako sa pri takychto gitarach niekto stazuje na nachuja prazce...pri basach som sa s tym stretol pri tych echt lacnych, uz hocijake mexika co som drzal v ruke mali v pohode prazce co sa tyka zacistenia.

ono je rozdiel nemat zabrusene prazce na bokoch hmatnika ze ta to skrabe a rozdiel ze niesu dobre zabrusene pri ultranizkom dohmate....co pri base asi az tak nikto neriesi
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #439 kedy: 23. Február , 2010, 13:01:49 »

  to ten slávny caparison ?

jasne.. ono je to samozrejme gitara ako kazda ina.. myslis ze o ESP, Gibsony Mayones a pod sa netreba starat pripadne doupravovat to ak clovek chce z toho dostat este viac? ja som ten caparison inak uz vcelku dost modifikoval ked nad tym uvazujem bavi ma to
momentalne je tam uplne novy mosadzny sustain block asi dvojita hrubka oproti povodnemu (odporucam fakt perfektna vec), ESP arming adjuster takze mam paku jednozvratnu a chova sa to skoro ako pevna kobyla, snimace mam dalsie na ceste, skusam, experimentujem a som v klude :) ..  vobec sa nad tym netreba zamyslat..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #440 kedy: 23. Február , 2010, 13:03:09 »

zakky jasne, to beriem, ale mi to pride dost lol jak si bazerantici pilnikuju prazce lebo im to namiesto fssss robi aj po kreknuti vzzzz. je jasne ze od urcitej hranice je to pre hocijakeho hraca nachuja, ale netreba to zase prehanat. aj na base je treba aby to vselikde nedrncalo a aj pri nizkych dohmatoch, ale taketo zalostne pocity som teda nikdy nemal, asi to bude ozaj iba domenou gitar alebo lepsich hracov, alebo som mal stastie na nastroje  :)
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #441 kedy: 23. Február , 2010, 13:03:29 »

... Gibsony ...

stare nie  Som frajer
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #442 kedy: 23. Február , 2010, 13:04:41 »

stare nie  Som frajer

To je fakt, stare gitary maju v tomto vyhodu, celkovo nejako lepsie intonuju, menej sa rozladuju, hraju vyrovnane, krky su prirodzene zaoblene dlhorocnym hranim. Su vacsinou lepsie hratelne (samozrejme pokial sa o ne majitel staral).
« Posledná zmena: 23. Február , 2010, 13:05:04 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #443 kedy: 23. Február , 2010, 13:05:53 »

jasne.. ono je to samozrejme gitara ako kazda ina.. myslis ze o ESP, Gibsony Mayones a pod sa netreba starat pripadne doupravovat to ak clovek chce z toho dostat este viac? ja som ten caparison inak uz vcelku dost modifikoval ked nad tym uvazujem bavi ma to
momentalne je tam uplne novy mosadzny sustain block asi dvojita hrubka oproti povodnemu (odporucam fakt perfektna vec), ESP arming adjuster takze mam paku jednozvratnu a chova sa to skoro ako pevna kobyla, snimace mam dalsie na ceste, skusam, experimentujem a som v klude :) ..  vobec sa nad tym netreba zamyslat..

inak onehda som si vydriapal inlay a miesto tej debilnej poddekovej perlete som tam dal pravy abalon. a takmer som padol na rit, jak to cele prekuklo, uplne ina gitara. fakt odporucam kazdemu  Som frajer Som frajer Som frajer
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #444 kedy: 23. Február , 2010, 13:06:54 »

To je fakt, stare gitary maju v tomto vyhodu, celkovo nejako lepsie intonuju, menej sa rozladuju, hraju vyrovnane, krky su prirodzene zaoblene dlhorocnym hranim. Su vacsinou lepsie hratelne (samozrejme pokial sa o ne majitel staral).

hej.. preto tam ludia pchaju ine snimace a stare ruske kondiky a pod veci hej?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #445 kedy: 23. Február , 2010, 13:07:17 »

hej.. preto tam ludia pchaju ine snimace a stare ruske kondiky a pod veci hej?  Bavím sa skvele

Bavime sa o hratelnosti, nie o elektronike.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #446 kedy: 23. Február , 2010, 13:07:40 »

inak onehda som si vydriapal inlay a miesto tej debilnej poddekovej perlete som tam dal pravy abalon. a takmer som padol na rit, jak to cele prekuklo, uplne ina gitara. fakt odporucam kazdemu  Som frajer Som frajer Som frajer

ja mam abalone, viem o com hovoris, tiez odporucam ostatnym  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele (neboj pochopil som)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #447 kedy: 23. Február , 2010, 13:08:11 »

hej.. preto tam ludia pchaju ine snimace a stare ruske kondiky a pod veci hej?  Bavím sa skvele

pozor - to je Roberto  Ja som čert..
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #448 kedy: 23. Február , 2010, 13:09:18 »

jasne.. ono je to samozrejme gitara ako kazda ina.. myslis ze o ESP, Gibsony Mayones a pod sa netreba starat pripadne doupravovat to ak clovek chce z toho dostat este viac? ja som ten caparison inak uz vcelku dost modifikoval ked nad tym uvazujem bavi ma to
momentalne je tam uplne novy mosadzny sustain block asi dvojita hrubka oproti povodnemu (odporucam fakt perfektna vec), ESP arming adjuster takze mam paku jednozvratnu a chova sa to skoro ako pevna kobyla, snimace mam dalsie na ceste, skusam, experimentujem a som v klude :) ..  vobec sa nad tym netreba zamyslat..
to si si mal radšej dat spravit gitaru "na mieru"   Na zdravie!   a ak sa nemylim,tak sa ti dáka robí.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #449 kedy: 23. Február , 2010, 13:15:02 »

to si si mal radšej dat spravit gitaru "na mieru"   Na zdravie!   a ak sa nemylim,tak sa ti dáka robí.

Ta gitara je urcite uplne koser, to, ze si dal do nej sparat je uz druha vec. Ze rad experimentuje so snimacmi, atd nie je o gitare. To ako na tom boli prazce je uz druha vec,
Pamatam si, co som mal v ruke svojho casu MM JP. Na cenovke 130 000,- (nase ceny, to je kapitola sama o sebe) a pri nultaku ta gitara vyzerala ako poskladana na linke s ariami. Rovnako som raz hral na Universe, ktory mal na hmatniku v oblasti 15 prazca take drevo, ze som neveril vlastnym ociam (inak jeden z najkrajsie vypracovanych nastrojov vo vseobecnosti v danej $$ kategorii)
« Posledná zmena: 23. Február , 2010, 13:17:34 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 23 otázok.