Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 17:31:17
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439918 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #540 kedy: 28. Marec , 2010, 14:51:41 »

hral si na tomto bielom alebo aj na custome
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #541 kedy: 28. Marec , 2010, 15:04:27 »

Na akom custome myslis? Bavime sa o classic vibe.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #542 kedy: 28. Marec , 2010, 15:08:43 »

Tak dufam nasporis coskoro, kedze je to Squier. Inak v ukazke nebol American Standard ale ´52 Reissue, co je taky vcelku rozdiel.




52 re nema 22 prazcov..  Popiskujem si
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #543 kedy: 28. Marec , 2010, 16:29:10 »

52 re nema 22 prazcov..  Popiskujem si

No jo.. ale tipek v tom videu hovori o Standarde, pritom v popiske ma ´52. Vyzera, ze to nie je ani jedna. Standard ma zase inu kobylku...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
MMM
Hosť
« Odpoveď #544 kedy: 28. Marec , 2010, 16:33:48 »

V takej ferbe sa robi myslim deluxe, ale ten ma tiez inu kobylu, tak neviem. Ale je to jedno, asi je to hruska  Beeee
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #545 kedy: 28. Marec , 2010, 18:03:27 »

..zoberieš pekný telecaster z východnej produkcie...odtrániš logá...dás SD snímač...kúpiš logo Fender...povieš že nevieš ťo to presne je, ale na 99,9% japonec....daj si na to bacha  Na zdravie!
Bacha na vec kamo! Ja som čert.. :uff:mne sa tak zda ze sa bavite onicom.znalosti mate o fenderoch este velmi slabe a tie rady ze musi mat cislo a made in japan dole ako sa spaja telo s krkom su onicom moze to byt na hlave kde to aj bolo a na tej gitare bola upravena hlava z dovodu prasknutia po pade na dlazbu a nasledne musela byt zrezana a znovu lakovana taktiez nove logo a bolo to este upravovane kutilom. ale kto sa vyzna tak podla zvuku a ladenia hned usudi o co ide.ja si myslim ze  vela ludi tu tara 2na3 a vysedavaju pravidelne u netu. namiesto toho by mali cvicit na svojich balalajkach lebo hra na gitare nie je to iste ako vedomosti o fendroch ktore ma len malo ludi na slovensku.dufam ze som tymto nikoho z vas neurazil.caute.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #546 kedy: 28. Marec , 2010, 18:15:34 »

Stavím sa o čokoľvek, že nerozoznáš USA Tele od prerobeného FOCUSA, tobôž Japonca od Mexičana, a tobôž Japonca od Harley Benton zo snímačom SD.... keď nebudeš vidieť na logo......nič v zlom...  Na zdravie!

Navyše sme sa tu snažili chalanovi iba radiť, aby nekúpil pič..vinu....Ty si zrejme zainteresovaný na tom predaji, keď máš také hlboké znalosti o tých úpravách....
« Posledná zmena: 28. Marec , 2010, 18:21:01 od RobG » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #547 kedy: 28. Marec , 2010, 18:16:09 »

vedomosti o fendroch ktore ma len malo ludi na slovensku.

Kto napr.?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #548 kedy: 28. Marec , 2010, 18:30:48 »

Na akom custome myslis? Bavime sa o classic vibe.

Ano a z tejto serie je este classic vibe custom 3 color sunburst
http://www.musiccenter.cz/Squier-Classic-Vibe-Telecaster-Custom-3-Color-Sunburst-Rosewood/Elektrick%C3%A9-kytary-Telecaster---Classic-Vibe-serie/:3:39334
je o nieco drahsia

pekne hra Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #549 kedy: 28. Marec , 2010, 19:38:33 »



Na tuto som nehral, ale myslim, ze u takychto gitar skor zalezi od kusu, niektore su polena a niektore mozu kludne hrat dobre, mal som squier ktory hral dobre (v ramci ceny).  No hlavne je onicom sa tu takto dohadovat, cez pismenka to nevyriesime, ...treba poskusat a urobit si nazor.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 28. Marec , 2010, 19:40:16 od MMM » Zaznamenané
jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #550 kedy: 28. Marec , 2010, 19:54:59 »

to je moja rec ved preto hovorim ze pojdem vyskusat a potom poviem vlastny nazor
nikto tu nevlastni asi z tejto serie telecstra?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #551 kedy: 28. Marec , 2010, 20:15:04 »

nikto tu nevlastni asi z tejto serie telecstra?

Javanne. Hral som na nom dost dlho a fakt sa mi dost pozdaval. Za tu cenu fakt vyborna gitara. Este ak vymenis snimace, tak z toho moze byt fajn Tele.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #552 kedy: 28. Marec , 2010, 20:35:09 »

Stavím sa o čokoľvek, že nerozoznáš USA Tele od prerobeného FOCUSA, tobôž Japonca od Mexičana, a tobôž Japonca od Harley Benton zo snímačom SD.... keď nebudeš vidieť na logo......nič v zlom...  Na zdravie!


... a okrem toho šikovný slovensky gitarar dokáže spravit taký Fender,že to ani amíci s lupou od NASA nerozoznaju... Na zdravie! 
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #553 kedy: 28. Marec , 2010, 20:37:53 »

To hej, polena ako Tele sa vyrabaju ozaj pomerne lahko.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #554 kedy: 28. Marec , 2010, 20:41:11 »

To hej, polena ako Tele sa vyrabaju ozaj pomerne lahko.
.... a si myslíš,že Gibsny tažko ?...    /šak čo to budeme rozoberat,každy vieme svoje,že ?  Žmurk/
Zaznamenané
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 23 otázok.