Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 16:13:49
Strán: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439911 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #570 kedy: 28. Marec , 2010, 22:20:58 »

ale nikdy to nebude fender

Ide o to ze aky Fender. Fender a Fender je velmi siroky pojem.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MMM
Hosť
« Odpoveď #571 kedy: 28. Marec , 2010, 22:24:38 »

Ide o to ze aky Fender. Fender a Fender je velmi siroky pojem.  :)


Pre mna je fender to, co splna moje poziadavky na zvuk strata ci tele.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #572 kedy: 28. Marec , 2010, 22:27:09 »


Pre mna je fender to, co splna moje poziadavky na zvuk strata ci tele.

to si co povedal   Bavím sa skvele
ked si das na Vecko single s twangom, bude to tiez fender ?


 Je to frajer
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
udry
Hosť
« Odpoveď #573 kedy: 28. Marec , 2010, 22:27:50 »

ja som si istý, že to rozoznám. A nie som z NASA.  Bavím sa skvele
...  sebadoveru človek potrebuje...   ale "všeho s mírou"... Bavím sa skvele
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #574 kedy: 28. Marec , 2010, 22:28:32 »

to si co povedal   Bavím sa skvele
ked si das na Vecko single s twangom, bude to tiez fender ?


 Je to frajer


Tak si daj na vecko single a ukaz mi jaky fender zvuk z toho pojde. ?§!.    Lebo vsetko je v snimacoch, nie? To si chcel povedat? Ach jaj..



A single s twangom... tak to si dobre zadelil  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 28. Marec , 2010, 22:29:15 od MMM » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #575 kedy: 28. Marec , 2010, 22:29:38 »

Ide o to ze aky Fender. Fender a Fender je velmi siroky pojem.  :)
Vy uz ste ako z tej rozpravky kde mala prist princezna aj oblecena aj vyzlecena, aj na somarikovi aj peso, aj s darom aj bez daru  Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram
Zaznamenané
pejso
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 139



« Odpoveď #576 kedy: 28. Marec , 2010, 22:30:26 »

...  sebadoveru človek potrebuje...   ale "všeho s mírou"... Bavím sa skvele

toto myslím vážne, lebo bežne sem nepíšem.
Zaznamenané

Gibson Les Paul 1995, Fender Stratocaster z r. 79, Fender Jazz bass z r 72, Precision z r. 78 ... , Marshall 1987 Plexi, VOX AC-30 orig. r.v. 1964, Fender Blues Junior, VOX AC-15 handwired Herritage, 1936 Marshall box s Greenback, Marshall Class 5 ...
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #577 kedy: 28. Marec , 2010, 22:37:12 »


Tak si daj na vecko single a ukaz mi jaky fender zvuk z toho pojde. ?§!.    Lebo vsetko je v snimacoch, nie? To si chcel povedat? Ach jaj..



A single s twangom... tak to si dobre zadelil  Bavím sa skvele

to som sice nechcel povedat, to si povedal ty, ale vycerpal si vsetko, coho si sa mohol chytit; blazhozelam 
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #578 kedy: 28. Marec , 2010, 22:38:06 »

ja predpokladam ze to povedal pepik ked to tele predaval.. oni zvyknu take kokotiny natrepat ze ti predaju aj deravu kanvicu ze to bolo raz sucastou vesmirnej stanice MIR a ze to ma nalietanych 280 000 000 hviezdnych kilometrov.. pre teba ze si to ty tak za 12 000 eur
tak za tento prispevok by som ti udelil nobelovu cenu lebo este stale sa na tom chichunam.tak som sa zacal smiat ze sa zobudila manzelka aj z detmi a smeju sa so mnou.za to fakt dik vtipnejsi vyhrava by si vyhral na sto pro.ale to maju ty svedi pravdu telatka sou kouzelny. Na zdravie!
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #579 kedy: 28. Marec , 2010, 22:42:17 »

to som sice nechcel povedat, to si povedal ty, ale vycerpal si vsetko, coho si sa mohol chytit; blazhozelam 

Ja som povedal nieco ine, nepochopil si. A asi si neuvedomujes co robi z telecastra alebo strata to co je. Snimace to asi budu az v poslednom rade.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #580 kedy: 28. Marec , 2010, 22:49:19 »

Ja som povedal nieco ine, nepochopil si. A asi si neuvedomujes co robi z telecastra alebo strata to co je. Snimace to asi budu az v poslednom rade.

nechaj to tak; ja som vobec nerozvadzal, co robi fender fendrom a je mi to uprimne uplne jedno; ja som sa len bavil na zneni tvojho prispevku. Vobec to nemusis rozpitvavat, neslo ani o single, ani o twang, ani o nic. Moj prispevok bol len vyjadrenie pobavenia, nie uvod do debaty o veckach
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
MMM
Hosť
« Odpoveď #581 kedy: 28. Marec , 2010, 22:52:42 »

nechaj to tak; ja som vobec nerozvadzal, co robi fender fendrom a je mi to uprimne uplne jedno; ja som sa len bavil na zneni tvojho prispevku. Vobec to nemusis rozpitvavat, neslo ani o single, ani o twang, ani o nic. Moj prispevok bol len vyjadrenie pobavenia, nie uvod do debaty o veckach

Ved ok, ja mam v kozach, viem, co ma pre mna nastroj splnat a preco to aj splna a to je vsio.  Zdravíčko
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #582 kedy: 28. Marec , 2010, 22:57:24 »

ja predpokladam ze to povedal pepik ked to tele predaval.. oni zvyknu take kokotiny natrepat ze ti predaju aj deravu kanvicu ze to bolo raz sucastou vesmirnej stanice MIR a ze to ma nalietanych 280 000 000 hviezdnych kilometrov.. pre teba ze si to ty tak za 12 000 eur


Najhorsie na tom je, ze nasi zapadni bratia su ozaj velmi zabavni v tomto  ha ha ha  Predaju aj pouzite struny ako relic.
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #583 kedy: 28. Marec , 2010, 23:01:39 »

Myslim, ze si zvolil absolutne nevhodneho usera na taketo "vystatovanie". Ja by som si vo Vasom suboji vsadil skor na Roba  Na zdravie!

PS: Cize ta Fender gitara v tom videu Fender vs Squier je co presne za model podla teba?
ziadne video fender vs squier som nevidel a ani po obhliadke squiera netuzim.to uz co je aby som porovnaval trabant s mercedesom.a vsad si trebars aj na roba grigorova ked ta to potesi ja nesuperim ale pisem poznatky.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #584 kedy: 28. Marec , 2010, 23:03:48 »

Ja vsadzam na Adelu Banasovu  Bravooo
Zaznamenané
Strán: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.