Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 16:14:32
Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439912 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #615 kedy: 29. Marec , 2010, 11:59:22 »

8)ano trochu sa vyznam ale poznam este lepsich ktory sa vyznaju vo fendroch a gibsnoch tak ze fakt poznaju tieto veci dokonale a hlavne co sa tyka tech.veci a param.tychto gitar.jeden z nich sa tym zaobera 40 rokov a ma taku literaturu ze sa niekomu ani nesniva.ale ty ludia sem nepisu lebo taketo rozhovory a prispevky ich nezaujimaju oni vydia podstatu gitar a vsetko okolo nich trochu inak a niektore tieto prispevky by sa im zdali aj prihriate. Som frajer

nechcem chytat za slovicka, ale pisal si tam v prispevku o vahe, materialoch a detailoch na stotinu milimetra, ako to odlisuje original od kopie... a ja som nedavno videl 2 Gibsony z jedneho roku, a jeden vazil 4kila nieco a druhy vazil hojne cez 5 kil. a videl som este taky sty Gibson, ale o 2 roky mladsi a ten mal uz od pohladu trochu iny tvar tela... tak potom ako to teda je ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #616 kedy: 29. Marec , 2010, 12:11:55 »

8)ano trochu sa vyznam ale poznam este lepsich ktory sa vyznaju vo fendroch a gibsnoch tak ze fakt poznaju tieto veci dokonale a hlavne co sa tyka tech.veci a param.tychto gitar.jeden z nich sa tym zaobera 40 rokov a ma taku literaturu ze sa niekomu ani nesniva.ale ty ludia sem nepisu lebo taketo rozhovory a prispevky ich nezaujimaju oni vydia podstatu gitar a vsetko okolo nich trochu inak a niektore tieto prispevky by sa im zdali aj prihriate. Som frajer

Amen.

A ti ludia ziju v klastoroch Meteora alebo v malokarpatskych jaskyniach? Daj mena, ci nepozname. My tiez par tipkov pozname a nejake tie Telecastre mame a amli sme. Literatura v dnesnej dobe nie je ziadny problem. Pri vsetkej ucte, ty si okrem sofistikovanych urazok, ze my sme looseri a ti a "tvoji" lidia su uber, si zatial nic svetoborne nepredviedol, co by podporilo tvoj prejav. Nic v zlom.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #617 kedy: 29. Marec , 2010, 12:24:05 »

som rad ze my ibanezisti a inoznackari neriesime ci je nas ibanez viac ibanez nez ten ibanez z 1993 alebo ci je to menej ibanez ako ten vas ibanez.. a hraju dva ibanezy rovnako? ako je mozne ze nehraju?  sak to je to iste drevo, tvar, menzura, snimace, struny, prsty, varlata..
Zaznamenané

Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #618 kedy: 29. Marec , 2010, 12:24:57 »

nechcem chytat za slovicka, ale pisal si tam v prispevku o vahe, materialoch a detailoch na stotinu milimetra, ako to odlisuje original od kopie... a ja som nedavno videl 2 Gibsony z jedneho roku, a jeden vazil 4kila nieco a druhy vazil hojne cez 5 kil. a videl som este taky sty Gibson, ale o 2 roky mladsi a ten mal uz od pohladu trochu iny tvar tela... tak potom ako to teda je ?
uz som to pisal tie kopie co som sa ja stretol napr.les paul custom ani jedna nemala tvar tela taky isty ani klenutie a uz vobec nemali rovnaky krk ani profil ani radius.nedavno mi jeden gitarista ukazal ze kupil custom a hned ako otvoril kufor som vedel ze to nieje custom ani zdaleka lebo krivky toho tela boli smiesne a krk katastrofa.profil iny a radius no coment.ale mal tam logo gibson aj s custom.kupa bola z ameriky tak nech sa paci.a ked som to zapol do lampy tak to hralo este horsie ako epiphone.a co sa tyka vahy zalezi to od typu lebio robyli sa customi z javor.krkom aj mahag.a dalej je to aj prirodou kde ta gitara je uskladnena ako a kolko krat je vytiahnuta.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #619 kedy: 29. Marec , 2010, 12:29:52 »

vsetky originalne Gibsony su totozne?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #620 kedy: 29. Marec , 2010, 12:31:18 »

Amen.

A ti ludia ziju v klastoroch Meteora alebo v malokarpatskych jaskyniach? Daj mena, ci nepozname. My tiez par tipkov pozname a nejake tie Telecastre mame a amli sme. Literatura v dnesnej dobe nie je ziadny problem. Pri vsetkej ucte, ty si okrem sofistikovanych urazok, ze my sme looseri a ti a "tvoji" lidia su uber, si zatial nic svetoborne nepredviedol, co by podporilo tvoj prejav. Nic v zlom.
ked nieje problem literatura tak citaj a nepytaj sa.a predvadzat sa nebudem nie som opicka okrem toho sa tiez stale ucim neviem vsetko.
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #621 kedy: 29. Marec , 2010, 12:34:03 »

vsetky originalne Gibsony su totozne?  Bavím sa skvele
nie su to je jasne ze napr. standart ma ine parametre ako custom.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #622 kedy: 29. Marec , 2010, 12:41:35 »

ja sa opytam len jednu velmi jednoduchu ale podstatnu otazku: ty a tvoji kamarati co mate tu literatur ste tie gitary videli a drzali niekedy aj nazivo? nejake stare fendery alebo LPcka?  ak ano, ktore, ak nie, ktore  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #623 kedy: 29. Marec , 2010, 12:57:57 »

nie su to je jasne ze napr. standart ma ine parametre ako custom.

ako fakt sa nechcem hadat, a ani chvalit, kedze zdaleka nie som taky odbornik na Gibson / Fender, ako mnhohi ini tu na fore... ale myslis, ze tie Gibsony, co o nich pisem, ze boli jeden rocnik a uplne rozdielne vahy, tak to boli nejake kopie ? rozdielny tvar tela, co som spominal bol medzi dvoma Gibson Custom, s rozdielom 2 roky vo vyrobe... klenutie ani spominat nebudem... cize to vsetko boli asi ojeby a nie Gibsony ? tak si to myslel ?
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #624 kedy: 29. Marec , 2010, 13:12:48 »

ja sa opytam len jednu velmi jednoduchu ale podstatnu otazku: ty a tvoji kamarati co mate tu literatur ste tie gitary videli a drzali niekedy aj nazivo? nejake stare fendery alebo LPcka?  ak ano, ktore, ak nie, ktore  Bavím sa skvele
urcite sme mali a mame telecastre usa aj japan a straty to iste a kamosi maju gibsony 78custom a straty usa70tky ale to nieje podstatne.myslis ze len teoretizujeme a nemame prakticke vedomosti.ale to je jedno.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #625 kedy: 29. Marec , 2010, 13:14:05 »

velmi neodborne unifikujes, to je cely problem.
Zaznamenané

o-yep sro
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #626 kedy: 29. Marec , 2010, 13:19:59 »

ako fakt sa nechcem hadat, a ani chvalit, kedze zdaleka nie som taky odbornik na Gibson / Fender, ako mnhohi ini tu na fore... ale myslis, ze tie Gibsony, co o nich pisem, ze boli jeden rocnik a uplne rozdielne vahy, tak to boli nejake kopie ? rozdielny tvar tela, co som spominal bol medzi dvoma Gibson Custom, s rozdielom 2 roky vo vyrobe... klenutie ani spominat nebudem... cize to vsetko boli asi ojeby a nie Gibsony ? tak si to myslel ?
vedel si aj to ze napr. dvaja moji kamosi maju rovnake customi 78 a kazdy bol vyrobeny v inej fabrike.tak uz.toto kolko ludi vie.tak uz neries.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #627 kedy: 29. Marec , 2010, 13:22:36 »

toto je cisty predator style  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #628 kedy: 29. Marec , 2010, 13:23:32 »

toto je cisty predator style  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
to je skor 12-15 rocny pubertak style
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #629 kedy: 29. Marec , 2010, 13:24:38 »

velmi neodborne unifikujes, to je cely problem.
to je tvoj nazor a to je zase tvoj problem vydim ze sa zapajas ale onicom ja tu ani nemienim vypisovat stale dookola.to nema zmysel. Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.