Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 13:01:31
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 440020 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #630 kedy: 29. Marec , 2010, 13:26:18 »

Predator bol aspon konkretny a vedel na Behringeri a Tesle natocit vsetko o com sa ani tvorcom Axe FX nesnivalo.

2StyriOci: To je skor puberta druheho veku mam pocit  Som frajer
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
zakky
Hosť
« Odpoveď #631 kedy: 29. Marec , 2010, 13:27:20 »

hlavne sa nauc gramatiku ked sa prezentujes ako odbornik co precital vela literatury lebo ked napises robyt a vydim tak ma clovek pocit ze to pise 14rocne decko, nic v zlom
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #632 kedy: 29. Marec , 2010, 13:29:08 »

to je skor 12-15 rocny pubertak style
co sa ti zda pubertalne
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #633 kedy: 29. Marec , 2010, 13:30:36 »

co sa ti zda pubertalne
tvoj prejav, ale nechaj to tak, nechce sa mi o tom pisat dookola. ja a moji kamarati vieme svoje
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #634 kedy: 29. Marec , 2010, 13:31:34 »

takže ako je to s predajom toho "super "Tele  ? Vlastníš ho ty alebo nejaký ten kamoš s tými knihami ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #635 kedy: 29. Marec , 2010, 13:34:24 »

co sa ti zda pubertalne

no ze tu X ludi vlastni vazne ci Fendre, ci Gibsony, casto aj zaujimave rocniky...

X ludi tu vie o historii tychto firiem take veci a take detaily, ze by z toho mohli napisat serial na niekolko pokracovani...

... a ty sem vtrhnes poucovat stylom, ktory svedci skorej o Tvojej neodbornosti, ako odbornosti na danu temu. to je vsetko - nemysli to v zlom, len to tak naozaj je :)
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #636 kedy: 29. Marec , 2010, 13:36:28 »

hlavne sa nauc gramatiku ked sa prezentujes ako odbornik co precital vela literatury lebo ked napises robyt a vydim tak ma clovek pocit ze to pise 14rocne decko, nic v zlom
prepac za pravopisne chyby myslel som ze na to sa tu  nekladie doraz a s pc som zacal pred tyzdnom.dik za pochop.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #637 kedy: 29. Marec , 2010, 13:39:01 »

prepac za pravopisne chyby myslel som ze na to sa tu  nekladie doraz a s pc som zacal pred tyzdnom.dik za pochop.

vsak vpohode mne to nevadi ja som ti chcel len poradit, lebo to casto pomaha dotvorit mienku o cloveku, ja tiez casto napisem kravinu
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #638 kedy: 29. Marec , 2010, 13:57:03 »

Back to biznis:
 



Toto sa mi strasne paci - je to snimace z MM axis a strat middle, series/para switching a wilkinson trem + locking machineheads a custom neck

PS Blackmore - ja mam horsiu gramatiku ale mam get out of jail free card :-)
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #639 kedy: 29. Marec , 2010, 14:02:43 »

inak vcelku zvlastny ukaz sa tu deje pomerne casto, ze tu maju novacikovia pomerne tazky start, vyslovene krv a pot, ale nemam pocit ze by to bola vina tohto fora alebo jeho staleho osadenstva.. skor je problem ze aj ked niekto nieco vie nevie to podat a ked je novy tak samozrejme podlieha pravu prvej noci so Semishom  a kto to prezije obvykle nesie nasledky..
no a aby sme to zhrnuli tak odborny nazor moze jeho autor specatit tym, ze sa vyhne okatym subjektivizmom, je konkretny a ak chce aby ho brali vazne aj ked je novy, tak nemystifikuje a negeneralizuje..
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #640 kedy: 29. Marec , 2010, 15:06:12 »

inak vcelku zvlastny ukaz sa tu deje pomerne casto, ze tu maju novacikovia pomerne tazky start, vyslovene krv a pot, ale nemam pocit ze by to bola vina tohto fora alebo jeho staleho osadenstva.. skor je problem ze aj ked niekto nieco vie nevie to podat a ked je novy tak samozrejme podlieha pravu prvej noci so Semishom  a kto to prezije obvykle nesie nasledky..
no a aby sme to zhrnuli tak odborny nazor moze jeho autor specatit tym, ze sa vyhne okatym subjektivizmom, je konkretny a ak chce aby ho brali vazne aj ked je novy, tak nemystifikuje a negeneralizuje..
tazko sa vyhnut okatym subjektivizmom, ale nech to aspon trosku zdovodni.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #641 kedy: 29. Marec , 2010, 15:07:08 »

Neviem, co na to neserete aj tak som vcielka Maja JA Si píš!!!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #642 kedy: 29. Marec , 2010, 15:17:45 »

Neviem, co na to neserete aj tak som vcielka Maja JA Si píš!!!

Ty mozes byt maximalne koktajuca vcielka M-M-Majaaaaa.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #643 kedy: 29. Marec , 2010, 15:49:17 »

urcite sme mali a mame telecastre usa aj japan a straty to iste a kamosi maju gibsony 78custom a straty usa70tky ale to nieje podstatne.myslis ze len teoretizujeme a nemame prakticke vedomosti.ale to je jedno.

Tak co je potom podla Teba ten original, ked sa mozu z jedneho roku vyrazne lisit? A najma v 70tych rokoch sa uz len model LP Custom velmi vyrazne menil konstrukcne? Cize dobra kopia ma vychadzat z akeho LP Custom? Z rocniku 1958? Alebo 1972? Alebo 75, 79, 83, 90? Kazdy z tych rokov co som napisal sa vyrazne odlisoval konstrukciou, elektronikou atd.
« Posledná zmena: 29. Marec , 2010, 15:50:40 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MMM
Hosť
« Odpoveď #644 kedy: 29. Marec , 2010, 15:54:33 »

Ty mozes byt maximalne koktajuca vcielka M-M-Majaaaaa.


 Ja som čert..  Tak, tak..  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 23 otázok.