Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
17. Apríl , 2024, 00:27:50
Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 440155 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #690 kedy: 30. Marec , 2010, 21:14:37 »

nic sa ty len neboj, aj tebe najdeme niekoho z praxe...
...
Dakujem, nepotrebujem.  :) Na zdravie!
Zaznamenané

Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #691 kedy: 30. Marec , 2010, 21:18:44 »

nic sa ty len neboj, aj tebe najdeme niekoho z praxe...
black more: nemas este nejakeho kamarata? takeho co ma kopu knizkiek a zaoberal sa hrou na axe fx, ked bol este branko v plienkach?
pocuj styri oci s tymi knizkami si uz trapny.zapni si tu axe do zomu alebo neviem do akeho multaku daj si sluchatka na usi a vpohodicke si v deckej izbe hraj kocka leze dirou alebe nieco podobne a neser sa do zalezitosti ktore sa ta este zopar rokov tykat nebudu.inak su hraci ktory zahraju aj na taky drek a dostanu s toho zvuk.ale to je zasa o inom.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #692 kedy: 30. Marec , 2010, 21:24:36 »

pocuj styri oci s tymi knizkami si uz trapny.zapni si tu axe do zomu alebo neviem do akeho multaku daj si sluchatka na usi a vpohodicke si v deckej izbe hraj kocka leze dirou alebe nieco podobne a neser sa do zalezitosti ktore sa ta este zopar rokov tykat nebudu.inak su hraci ktory zahraju aj na taky drek a dostanu s toho zvuk.ale to je zasa o inom.
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Ale si mu dal... jak drevo do pece.  Bavím sa skvele
 Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #693 kedy: 30. Marec , 2010, 21:25:21 »

pocuj styri oci s tymi knizkami si uz trapny.zapni si tu axe do zomu alebo neviem do akeho multaku daj si sluchatka na usi a vpohodicke si v deckej izbe hraj kocka leze dirou alebe nieco podobne a neser sa do zalezitosti ktore sa ta este zopar rokov tykat nebudu.inak su hraci ktory zahraju aj na taky drek a dostanu s toho zvuk.ale to je zasa o inom.
pocuvaj ujo, mat tvoje sebavedomie, tak hram koncerty na mesiaci ha ha ha
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #694 kedy: 30. Marec , 2010, 21:26:40 »

pocuvaj ujo, mat tvoje sebavedomie, tak hram koncerty na mesiaci ha ha ha
Sak nebol daleko od pravdy... ohladnuc od jeho ostatnych prispevkov...  Popiskujem si Bavím sa skvele
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #695 kedy: 30. Marec , 2010, 21:27:45 »

Počuj Black more..myslíš že je minimálne slušné keď prídeš niekam, medzi ľudí...ktorí tu už debatujú..povedzme o "milých nezmysloch", ktorí sa viac menej poznajú aj osobne nejakú chvíľu a začneš kaziť atmosféru, používajúc pritom dosť nevyberaný tón ?  
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #696 kedy: 30. Marec , 2010, 21:28:29 »

Sak nebol daleko od pravdy... ohladnuc od jeho ostatnych prispevkov...  Popiskujem si Bavím sa skvele
zaujimalo by ma, ze ktore to zalezitosti, co sa tu preberaju, sa ma este zopar rokov tykat nebudu.. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #697 kedy: 30. Marec , 2010, 21:36:42 »

Počuj Black more..myslíš že je minimálne slušné keď prídeš niekam, medzi ľudí...ktorí tu už debatujú..povedzme o "milých nezmysloch", ktorí sa viac menej poznajú aj osobne nejakú chvíľu a začneš kaziť atmosféru, používajúc pritom dosť nevyberaný tón ?  
prepac ale myslim ze teba som sa nedotkol ked ano tak sa ospravedlnujem ale su tu taky ktory vyslovene podjeb.....a fakt este na to nemaju.dik za pochop.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #698 kedy: 30. Marec , 2010, 21:39:37 »

ja to vidim tak ze niekto tu dostane ban len sa tak zaprasi Bavím sa skvele
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #699 kedy: 30. Marec , 2010, 21:44:00 »

pocuvaj ujo, mat tvoje sebavedomie, tak hram koncerty na mesiaci ha ha ha
na mesiaci nehravam a momentalne ani koncerty ale po baroch a pod.hravam a spievam aktivne uz vela rokov a mam odohranych 500 akcii mozno viac tak hranie sem neberme a snaz sa aby si aj ty hral a zabaval ludi.lebo to je to co je na muzike pekne.
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #700 kedy: 30. Marec , 2010, 21:48:18 »

ja to vidim tak ze niekto tu dostane ban len sa tak zaprasi Bavím sa skvele
mne to je jedno pre mna za mna nech dostanem aj plnu zachodovu misu ked uz to musi byt.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #701 kedy: 30. Marec , 2010, 21:54:02 »

snaz sa aby si aj ty hral a zabaval ludi.lebo to je to co je na muzike pekne.
to moze byt pravda, ale v zivote som taku ambiciu nemal, ani by ma to nebavilo..ja predsa len dam prednost tej svojej detskej izbe, resp ak mi das jeden relevantny dovod preco by som mal, tak mozno sa aj budem snazit..aby som raz o 30 rokov hraval v nejakych lunarnych baroch Žmurk
« Posledná zmena: 30. Marec , 2010, 21:56:04 od styrioci » Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #702 kedy: 30. Marec , 2010, 22:04:19 »

to moze byt pravda, ale v zivote som taku ambiciu nemal, ani by ma to nebavilo..ja predsa len dam prednost tej svojej detskej izbe, resp ak mi das jeden relevantny dovod preco by som mal, tak mozno sa aj budem snazit..aby som raz o 30 rokov hraval v nejakych lunarnych baroch Žmurk
dovod ti nedam ja mam taky ze ma to aj zivy okrem ineho.ano urcite rob co ta bavi.bolo by nanic keby si robil opak.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #703 kedy: 30. Marec , 2010, 22:09:12 »

 Len tak na okraj- hranie v baroch nie je žiadna "prechadzka ružovym sadom".  To nie je ako "odohrám si hodinovy koncertík a šmitec".  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #704 kedy: 30. Marec , 2010, 22:09:56 »

Len tak na okraj- hranie v baroch nie je žiadna "prechadzka ružovym sadom".  To nie je ako "odohrám si hodinovy koncertík a šmitec".  Na zdravie!
Tak tak. Ozaj suhlasim.  Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.