Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 01:16:32
Strán: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 440189 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #705 kedy: 30. Marec , 2010, 22:12:53 »

Na jednej strane ma tesi, ze sme prekonali v pocte prispevkov "Teoretizovanie o Gibsonoch", co bol jav skor ci neskor nevyhnutny rovnako ako balzamikovy olej v ocnych dutinach V.I.L. Menej ma tesi, ze sa tak stalo jalovymi recami na poslednych 10 stranach. Tak by sme sa mali vratit k podstate a to je FENDER TELECASTER ÜBER ALLES, a ostatne srandicky a diskusie riesili v prislusnych temach. Lebo FENDER TELECASTER ÜBER ALLES. Preto.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
udry
Hosť
« Odpoveď #706 kedy: 30. Marec , 2010, 22:17:58 »

Lebo FENDER TELECASTER ÜBER ALLES. Preto.
To je v preklade  :"Lebo pre Fender Telecaster  zrúbali celý les ?"  :)
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #707 kedy: 30. Marec , 2010, 22:18:29 »

Len tak na okraj- hranie v baroch nie je žiadna "prechadzka ružovym sadom".  To nie je ako "odohrám si hodinovy koncertík a šmitec".  Na zdravie!
mas pravdu je za tym vela hodin driny.to su vydrete piatky soboty od vecera do rana a roky.este ze tam sa to neriesi ze ci je lepsi fender alebo gibson.a preto vsetci  Na zdravie!
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #708 kedy: 30. Marec , 2010, 22:20:34 »

To je v preklade  :"Lebo pre Fender Telecaster  zrúbali celý les ?"  :)
a moze to byt v preklade aj ze na tele uz nemaju v lese ziadne drevo
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #709 kedy: 30. Marec , 2010, 22:21:55 »

Na jednej strane ma tesi, ze sme prekonali v pocte prispevkov "Teoretizovanie o Gibsonoch", co bol jav skor ci neskor nevyhnutny rovnako ako balzamikovy olej v ocnych dutinach V.I.L. Menej ma tesi, ze sa tak stalo jalovymi recami na poslednych 10 stranach. Tak by sme sa mali vratit k podstate a to je FENDER TELECASTER ÜBER ALLES, a ostatne srandicky a diskusie riesili v prislusnych temach. Lebo FENDER TELECASTER ÜBER ALLES. Preto.
ja by som navrhol aby kazdy user do svojho prispevku v tejto teme pridal slovo telecaster na koniec kazdeho prispevku, potom to uz take jalove nebude a vdaka tomu slovku naberu prispevky 5x na hodnote. co ty na to?

telecaster
« Posledná zmena: 30. Marec , 2010, 22:26:09 od styrioci » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #710 kedy: 30. Marec , 2010, 22:24:34 »

Aaaaaaach...ale dal by som daco.. no radsej nedam nic. :)  Na zdravie!

Inak RobG, krasne tele... Mozem si zahrat na nom niekedy ? :)
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #711 kedy: 30. Marec , 2010, 23:02:27 »

Ja si dovolim predsa jeden nechutny off topic, snad mi bude odpustene  No hanbím sa..

Moj nazor: najvacsia tragedia a zaroven komedia tohto fora je, ze niektori prepadli predstave, ze toto forum je o profesionalite (alebo skor ze by malo byt), resp. ze ma mat nejaku "zaruku kvality". Nema ani jedno ani druhe a ani nikdy nebude mat, tak uz sa PROSIM VAS vyjebte na tie boje muzikant vs. teoretik Si píš!!! Apelujem najma tych ktori sami seba teda radia k tej prvej odnozi, lebo pre tychto je to prehraty boj a zbytocne sa tym zadrbava jak forum, tak hlavy. Ludia spolocnost potrebujem aby sa vase mozgy sustredili na produkciu hodnot, nie picovin na fore, to je az druhorade  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #712 kedy: 30. Marec , 2010, 23:22:48 »

Ja si dovolim predsa jeden nechutny off topic, snad mi bude odpustene  No hanbím sa..

Moj nazor: najvacsia tragedia a zaroven komedia tohto fora je, ze niektori prepadli predstave, ze toto forum je o profesionalite (alebo skor ze by malo byt), resp. ze ma mat nejaku "zaruku kvality". Nema ani jedno ani druhe a ani nikdy nebude mat, tak uz sa PROSIM VAS vyjebte na tie boje muzikant vs. teoretik Si píš!!! Apelujem najma tych ktori sami seba teda radia k tej prvej odnozi, lebo pre tychto je to prehraty boj a zbytocne sa tym zadrbava jak forum, tak hlavy. Ludia spolocnost potrebujem aby sa vase mozgy sustredili na produkciu hodnot, nie picovin na fore, to je az druhorade  Bavím sa skvele
toto bolo napisane max.spravne a suhlasim s tebou od a po z.a tie hlavy uz zadrbane su a len tazko sa vycistia.muselo by sem chodit viacej intel.ludi a nie takych picusov aky podaktori su a robia sa ze vsetko uz vedia a pritom hovno hovno zlata rybka.takze zakopme valecnu sekeru a drzme sa pri zemi a daj me si  :drink:cau.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #713 kedy: 31. Marec , 2010, 00:24:08 »

ja ked som hral na american standardrd tak ty si este tahal za sebou gumeneho kacera ale mas pravdu tele sa hodi vyborne aj na este tvrdsie style ako je rock.ale standard je nic a este 2001 to uz vyrabali hracky a nie prof. nastroje.

A co vravis na Custom Shop reedicie?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #714 kedy: 31. Marec , 2010, 06:47:43 »

muselo by sem chodit viacej intel.ludi a nie takych picusov aky podaktori su a robia sa ze vsetko uz vedia a pritom hovno hovno zlata rybka

a to vies posudit na zaklade coho?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #715 kedy: 31. Marec , 2010, 09:29:44 »

inak uplne nadupana vec z este lepsieho albumu  Na zdravie!
.. aj ked som musel svojho casu velmi vahat pri prvom tracku, ci sa vobec dostanem po druhu Bavím sa skvele

vidis - a ja ze sem fuknem ukazku a budeme miesto kokotin mudrovat, aka bola nahovno, ale ne...  Je mi do plaču
Zaznamenané
Aurora
nováčik
*
Príspevkov: 37



« Odpoveď #716 kedy: 31. Marec , 2010, 10:09:25 »

Ako take male soplave deti tu ste. Prepacte mi uprimnost...
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #717 kedy: 31. Marec , 2010, 13:17:03 »

Ako take male soplave deti tu ste. Prepacte mi uprimnost...
na uprimnost kazdy serie alebo uz v dnesnej dobe malokto vie co to je.
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #718 kedy: 31. Marec , 2010, 13:19:42 »

A co vravis na Custom Shop reedicie?
urcite sa stoho cuctomu da nieco vybrat ale musime vycestovat do usa a pochodit nejake zalozne mozno tam niekde zalozil aj albert colins tu jeho. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #719 kedy: 01. Apríl , 2010, 16:20:00 »



1:30 sledujte aký má Stern hrubý telecaster  Nechajte ma vydýchať
ano celkom fajn tele myslim ze je to jasen a hra to slusne mal som ten model v ruke este davnejsie na veltrhu v prahe a aj som si nan zahral a super zvuk hlavne cisty az na to ze to vyraba yamaha.niekto raz povedal ze yamaha vyraba dobre akurat motorky.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.