Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 08:41:43
Strán: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439999 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #765 kedy: 29. Apríl , 2010, 13:39:30 »

tak naspat k telatam. nedavno som si kupil ten cierny squier nalavo a musim povedat (bez akehokolvek sebaklamu) ze je to zatial "mechanicky" najlepsia gitara aku som mal. ma deviatky struny, uplne nizky dohmat a napriek tomu nedrnci nepliesta, to som nevidel zatial na ziadnom gibone Žmurk tak sa mi to paci ze nebudem davat vobec hrubsie.

 snimace uz ma samozrejme vymenene za SD phat cats. totalny tele zvuk ide zo strednej pozicie, len ma sere to gibsonacke ovladanie.. tu strednu polohu sa neda dobre ovladat hlasitostne. pekna zbytocnost tie 4 potaky ale aspon to vyzera cool.

hovori mi to asi len tolko... ze to ako sa bude nakoniec gitara robena v tovarni mechanicky chovat neovplyvni ziadny konkretny faktor, je to dost o nahode (urcite nie o cene :))


* IMG_1389.JPG (784.82 KB, 1600x1200 - prehliadnuté 290 krát.)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #766 kedy: 29. Apríl , 2010, 13:41:25 »

ma deviatky struny, uplne nizky dohmat a napriek tomu nedrnci nepliesta, to som nevidel zatial na ziadnom gibone Žmurk

Vsetko zalezi na zostelovani.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #767 kedy: 29. Apríl , 2010, 13:43:05 »

Vsetko zalezi na zostelovani.
praveze nie, niektore sa proste zostelovat nedaju... alebo daju do nejakej maximalne moznej urovne. americana mi nedal dokopy ani lojzo krajicek
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #768 kedy: 29. Apríl , 2010, 13:49:49 »

A maximalna mozna uroven je pre Teba malo ? Teda aby si ma rozumel, co je pre Teba viac, v tom nastaveni ?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #769 kedy: 29. Apríl , 2010, 13:50:49 »

tele je gitara na mlatenie, 9-ky su tenke nitky
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #770 kedy: 29. Apríl , 2010, 13:58:07 »

A maximalna mozna uroven je pre Teba malo ? Teda aby si ma rozumel, co je pre Teba viac, v tom nastaveni ?
jasne ze nastavenie gitary je individualne ale nie az tak. ludia vacsinov preferuju nizky dohmat, nedrncanie a super ladenie. to nie su ziadne velke poziadavky. to ma mat kazda gitara ak sa chce nazyvat gitarou. ak zvlada toto, urcite zvladne aj vysoky dohmat pre natahovacov prip. slidistov alebo co.  80% ludi to chce mat ale takto, ja medzi nich patrim.

tele je gitara na mlatenie, 9-ky su tenke nitky

su to nitky a je to v pohode. mlatim asi vacsinov aj ja ale funguju pri nej aj deviny.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #771 kedy: 29. Apríl , 2010, 14:13:28 »

ludia vacsinov preferuju nizky dohmat, nedrncanie a super ladenie

Co ja viem, fendroviny mi vzdy lepsie zneli, ked nemali struny prilis nizko. Ked su struny vyssie, gitara viac rezonuje a zvuk je plnsi.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #772 kedy: 29. Apríl , 2010, 14:18:07 »

jasne ze nastavenie gitary je individualne ale nie az tak. ludia vacsinov preferuju nizky dohmat, nedrncanie a super ladenie. to nie su ziadne velke poziadavky. to ma mat kazda gitara ak sa chce nazyvat gitarou. ak zvlada toto, urcite zvladne aj vysoky dohmat pre natahovacov prip. slidistov alebo co.  80% ludi to chce mat ale takto, ja medzi nich patrim.

su to nitky a je to v pohode. mlatim asi vacsinov aj ja ale funguju pri nej aj deviny.

Ved jasne, tak to vo vacsine pripadov je, ale nie vzdy to je optimalne a nie na kazdej gitare to najlepsie riesenie. Tak ako pisal Progy vyssie...
Mne sa len zdalo z Tvojho prispevku, ze to maximalne mozne nastavenie je este nieco viac a tak ma zaujimalo co viac... Som frajer Lebo to co si vlastne napisal, su uplne normalne elementarne poziadavky na nastavenie gitary.
« Posledná zmena: 29. Apríl , 2010, 14:18:36 od Dejvo » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #773 kedy: 29. Apríl , 2010, 14:23:41 »

snimace uz ma samozrejme vymenene za SD phat cats.

Porovnaval si tie snimace s Fender Wide Range? V nejakej buducnosti by som rad vyskusal takuto Deluxe ´72 s tremolom...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #774 kedy: 29. Apríl , 2010, 14:33:46 »

V nejakej buducnosti by som rad vyskusal takuto Deluxe ´72 s tremolom...
to si potom budes stelovat sam  Beeee
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #775 kedy: 29. Apríl , 2010, 14:37:20 »

to si potom budes stelovat sam  Beeee

Sak Ty mu to nastelujes, ne ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #776 kedy: 29. Apríl , 2010, 14:43:05 »

Sak Ty mu to nastelujes, ne ?  Bavím sa skvele
vsak prave, nech si tremolo steluje sam, ked vymysla hovadiny
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #777 kedy: 29. Apríl , 2010, 14:45:34 »

vsak prave, nech si tremolo steluje sam, ked vymysla hovadiny


Hovadiny su kolac bez maku a tlacenka bez masa.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #778 kedy: 29. Apríl , 2010, 14:46:56 »

Porovnaval si tie snimace s Fender Wide Range? V nejakej buducnosti by som rad vyskusal takuto Deluxe ´72 s tremolom...


O 72 som uz aj ja niekedy premyslal, raz urcite. Hral som na jednej a velmi sa mi to pozdavalo, medzipoloha bola popici.
Zaznamenané
Black More
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 76


« Odpoveď #779 kedy: 29. Apríl , 2010, 14:50:30 »


O 72 som uz aj ja niekedy premyslal, raz urcite. Hral som na jednej a velmi sa mi to pozdavalo, medzipoloha bola popici.
cela 72 je popici
Zaznamenané
Strán: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.