Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 06:07:02
Strán: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 440289 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #870 kedy: 05. Jún , 2010, 11:27:56 »

jj som mu pomahal kupit vcera ten rack cez ebay a ma mi prachy doniest :) musim sa ist vyfesakovat mam taky novy sprchovy gel tak som zvedavy co na to povie
Ho pozrav  Bavím sa skvele som vcera isiel z akcie ponosit veci do skusobne a cestou domov som videl jak sa mu svieti uz po polnoci, tak reku ci nejde na kus reci a ze ne, lebo vstava o piatej  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #871 kedy: 05. Jún , 2010, 12:13:14 »

Branko je momentalne v nasom hlavnom meste (aspon pokial som s nim kecal o pol jednej rano mi hovoril) takze ked budete mat stastie sa ho opytate osobne  Bavím sa skvele
Branko je dnes strážený celym policajnym zborom.  Bavím sa skvele  A ešte by dnes mal byt aj v Pieštanoch. Škoda,že neviem o kolkej. Išiel by som kuknut. Smútim
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #872 kedy: 06. Jún , 2010, 02:09:48 »

Dnes to bolo dost zaujimave...  Bavím sa skvele Cely den bobrik hladu Smútim

Inak Karolovi patri velmi velka vdaka za ochotu Si píš!!! :)  Na zdravie!

Edit: Takeho skurveneho podioveho zvukara som este nezazil... Vobec nevedel, ako ma poprepajane cesty, hral som UPLNE bez odposluchu, nepocul som nic.. esteze som mal box vytoceny na seba... Totalny amater a toho jeho "pomocnika" by som nakopal do guli.  Bleee
« Posledná zmena: 06. Jún , 2010, 02:14:06 od Branko » Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #873 kedy: 06. Jún , 2010, 05:12:59 »

Takeho skurveneho podioveho zvukara som este nezazil... a toho jeho "pomocnika" by som nakopal do guli. 
[img width= height= alt=pat&mat]http://vceliplastev.txt.cz/obrazky/pat-a-mat-vecernicek-1.jpg[/img]
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #874 kedy: 06. Jún , 2010, 08:18:39 »

Edit: Takeho skurveneho podioveho zvukara som este nezazil... Vobec nevedel, ako ma poprepajane cesty, hral som UPLNE bez odposluchu, nepocul som nic.. esteze som mal box vytoceny na seba... Totalny amater a toho jeho "pomocnika" by som nakopal do guli.  Bleee

sak a nemate teda tie sluchatka? ci este ste nebrali? ci to s inou kapelou?
Zaznamenané

o-yep sro
zakky
Hosť
« Odpoveď #875 kedy: 06. Jún , 2010, 08:26:56 »

Dnes to bolo dost zaujimave...  Bavím sa skvele Cely den bobrik hladu Smútim

Inak Karolovi patri velmi velka vdaka za ochotu Si píš!!! :)  Na zdravie!

Edit: Takeho skurveneho podioveho zvukara som este nezazil... Vobec nevedel, ako ma poprepajane cesty, hral som UPLNE bez odposluchu, nepocul som nic.. esteze som mal box vytoceny na seba... Totalny amater a toho jeho "pomocnika" by som nakopal do guli.  Bleee

uplne bezna vec, bohuzial
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #876 kedy: 06. Jún , 2010, 10:08:17 »

sak a nemate teda tie sluchatka? ci este ste nebrali? ci to s inou kapelou?
Mame, ale to bolo uplne nepouzitelne, kedze zvukar bol neschopny. Tie sluchadla su samozrejme nepriepustne, takze nepocul by som uz vobec nic s nimi..

Zasa nas technik vravel, ze vonku bol vyborny zvuk, co ma tesi. :) (bodaj by nie, ked len mix stal cca 6 mela..)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #877 kedy: 06. Jún , 2010, 10:24:45 »

Mame, ale to bolo uplne nepouzitelne, kedze zvukar bol neschopny. ...

pockaj - co ma zvukar s Vasim in-ear systemom ? to on Vam to ma nastavit a rozdistribuovat do jednotlivych sluchatok ? ci ako ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #878 kedy: 06. Jún , 2010, 10:28:19 »

pockaj - co ma zvukar s Vasim in-ear systemom ? to on Vam to ma nastavit a rozdistribuovat do jednotlivych sluchatok ? ci ako ?
S nasim systemom nema nic, len nam neposlal signal. Ale to nic, bol to ten najhorsi podiovy zvukar, akeho som zazil.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #879 kedy: 06. Jún , 2010, 10:34:54 »

S nasim systemom nema nic, len nam neposlal signal. Ale to nic, bol to ten najhorsi podiovy zvukar, akeho som zazil.

no vsak to sa ta pytam uz odpredvcera, ze jak to funguje a co to obnasa taky system. zvukar Vam ma poslat co ? aky signal ? kolko kanalov ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #880 kedy: 06. Jún , 2010, 10:35:43 »

no vsak to sa ta pytam uz odpredvcera, ze jak to funguje a co to obnasa taky system. zvukar Vam ma poslat co ? aky signal ? kolko kanalov ?
ha ha ha Neries to...  Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #881 kedy: 06. Jún , 2010, 10:41:09 »

zaujima ma to a nacal si to, vychvaloval si to, tak sa zvedavo pytam... OK, vieso o tom tiez hovno, skusim pozistovat inde...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #882 kedy: 06. Jún , 2010, 10:45:48 »

zaujima ma to a nacal si to, vychvaloval si to, tak sa zvedavo pytam... OK, vieso o tom tiez hovno, skusim pozistovat inde...
Z nasej strany bolo vsetko OK, boli sme 100%tni, pretoze sme to riesili uz na skuske, kvoli setreniu casu na stagei. Technicke problemy amaterskych zvukarov uz nie su nase problemy. Ked clovek musi zvukarovi 20 krat povedat, co chce mat v Inearoch a on pridava niekomu inemu, lebo ma poplete cesty, tak je koko*t a je to JEHO problem. My si vieme nastavit sampel, klaves atd... ale zvysok kapely ide od zvukara. CO JE NA TOM NEPOCHOPITELNE ? :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #883 kedy: 06. Jún , 2010, 10:50:23 »

uz nemlz, mna nezaujima skusenost so zvukarom, zazil som kopec pruserov, ale koho zaujima, ak to mam nasledne dalej rozmazavat... pytal som sa na ten system, uz predvcerom, povodne som tu debatu nezacal, navyse teraz zvysujeme rating nepriatelskej teme, takze pekne poludnie a zeber frajerku von na slniecko a spravte si peknu nedelu  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #884 kedy: 06. Jún , 2010, 10:52:35 »

...takze pekne poludnie a zeber frajerku von na slniecko a spravte si peknu nedelu  Na zdravie!
Žmurk Asi tak spravim. :) Peknu nedelu prajem.  Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 23 otázok.