Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 16:40:29
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 440051 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #945 kedy: 14. Jún , 2010, 14:21:48 »

ktorého ?  :)

Cabronita ci ako sa to vola. :) S tym gretsch snimacom, co som vycapil fotku.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #946 kedy: 14. Jún , 2010, 14:22:29 »

progy, akakolvek cena akejkolvek gitary, ktora stoji viac ako 500 eur

Ja tvrdim, ze 717 je bod zlomu. Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #947 kedy: 14. Jún , 2010, 14:29:24 »

Cabronita ci ako sa to vola. :) S tym gretsch snimacom, co som vycapil fotku.
3ak prijatelné ceny.   http://wpc.077d.edgecastcdn.net/00077D/fender/support/pricelists/2010//fender_customshop_09_colorpricelist.pdf
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #948 kedy: 14. Jún , 2010, 14:32:48 »

Cabronita ci ako sa to vola. :) S tym gretsch snimacom, co som vycapil fotku.

ja ti nerozumiem. co sa ti nezda ? akoze keby mala binding a o snimac viac by uz bola cena okay, alebo co?
O com vlastne hovoris, ze nie je hodna 5K ? A Gibson, Suhr, Prs, Tyler, Anderson, Pensa su ?
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #949 kedy: 14. Jún , 2010, 14:38:34 »

ja ti nerozumiem. co sa ti nezda ? akoze keby mala binding a o snimac viac by uz bola cena okay, alebo co?
O com vlastne hovoris, ze nie je hodna 5K ? A Gibson, Suhr, Prs, Tyler, Anderson, Pensa su ?

Nejde len o binding...

Nepochopim, ako moze stat novy model s jednym country snimacom nevhodnym na nic ine ako cisty a minimalne skresleny zvuk tolko penazi... Uvidime, ako dlho bude na trhu. Podla mna aj keby na nom teraz modne zacali hrat vsetky pazvukove indie kapely, tak ho moc ludia nebudu kupovat.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #950 kedy: 14. Jún , 2010, 14:40:48 »

Nejde len o binding...

Nepochopim, ako moze stat novy model s jednym country snimacom nevhodnym na nic ine ako cisty a minimalne skresleny zvuk tolko penazi... Uvidime, ako dlho bude na trhu. Podla mna aj keby na nom teraz modne zacali hrat vsetky pazvukove indie kapely, tak ho moc ludia nebudu kupovat.
nebudu zato tv jones snimace su v kurze  Bavím sa skvele aj ja si zadovazim, sak oni ti ludia nejsu az tak blbi aby si mysleli ze vynimocnost zvuku toho nastroja je 5000dolarovej dusi, ktoru do tej skladacky vdychol fender Pan
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #951 kedy: 14. Jún , 2010, 14:41:43 »

Nejde len o binding...

Nepochopim, ako moze stat novy model s jednym country snimacom nevhodnym na nic ine ako cisty a minimalne skresleny zvuk tolko penazi... Uvidime, ako dlho bude na trhu. Podla mna aj keby na nom teraz modne zacali hrat vsetky pazvukove indie kapely, tak ho moc ludia nebudu kupovat.
To je limitovaná seria, nie? Tak myslím,že ked vyrobia 1000-2000 ks,tak problem s predajom nebude.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #952 kedy: 14. Jún , 2010, 14:43:22 »

Nejde len o binding...

Nepochopim, ako moze stat novy model s jednym country snimacom nevhodnym na nic ine ako cisty a minimalne skresleny zvuk tolko penazi... Uvidime, ako dlho bude na trhu. Podla mna aj keby na nom teraz modne zacali hrat vsetky pazvukove indie kapely, tak ho moc ludia nebudu kupovat.

toto je fakt sranda hlavne z tvojej strany .... to je presne ako keby sa nejaky ibanezista cudoval ze preco stoji LP taky majland sak to ma malo prazcov zle sa na to hra nema to paku je to skarede Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 14. Jún , 2010, 14:44:10 od zakky » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #953 kedy: 14. Jún , 2010, 14:46:11 »

toto je fakt sranda hlavne z tvojej strany ... .to je presne ako keby sa nejaky ibanezista cudoval ze preco stoji LP taky majland sak to ma malo prazcov zle sa na to hra nema to paku je to skarede Bavím sa skvele

Pozor, treba rozlisovat modely. Gibson robi tiez kvazi podobne gitary ako toto Tele ala reedicia LP Juniorov Custom Shop a stoja ani nie polovicu toho Tele. Treba porovnavat porovnatelne... Ak by ten Tele stal tolko, tak neceknem ani slovo a tiez by mohli ibanezisti pindat, ze ako je to mozne taka cena (povedzme okolo 2000-2200 dolcov). Ale on stoji 5 tisic dolcov. Bavím sa skvele

« Posledná zmena: 14. Jún , 2010, 14:46:40 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #954 kedy: 14. Jún , 2010, 14:48:05 »

Nepochopim, ako moze stat novy model s jednym country snimacom nevhodnym na nic ine ako cisty a minimalne skresleny zvuk tolko penazi... 

Nechapem ako moze niekto kupovat stare Hiwatty, ktore su vhodne tak na hlukove testy alebo suboje s vuvuzelou.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #955 kedy: 14. Jún , 2010, 14:49:12 »

progy ty len nemozes zniest ze nieco stoji viac ako tie tvoje kokotiny  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #956 kedy: 14. Jún , 2010, 14:51:52 »

Nechapem ako moze niekto kupovat stare Hiwatty, ktore su vhodne tak na hlukove testy alebo suboje s vuvuzelou.



Ano, ked dojdu slova, tak treba vytiahnut nestastny hajvot. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #957 kedy: 14. Jún , 2010, 14:52:52 »

progy ty len nemozes zniest ze nieco stoji viac ako tie tvoje kokotiny  Bavím sa skvele

Jasne, ze hej. Take skarede ruzove placky... - niekto to kupi aj tu a potom ja musim zhanat dalsiu plesnivinu, aby som ostal v kurze. Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #958 kedy: 14. Jún , 2010, 14:53:55 »

Pozor, treba rozlisovat modely. Gibson robi tiez kvazi podobne gitary ako toto Tele ala reedicia LP Juniorov Custom Shop a stoja ani nie polovicu toho Tele. Treba porovnavat porovnatelne... Ak by ten Tele stal tolko, tak neceknem ani slovo a tiez by mohli ibanezisti pindat, ze ako je to mozne taka cena (povedzme okolo 2000-2200 dolcov). Ale on stoji 5 tisic dolcov. Bavím sa skvele



ked spravi opel technicky a vykonovo podobne auto ako ferrari, bude stat priblizne rovnako? fender ma proste lepsie meno a je to prestiznejsia znacka, sak aj malmsteen hra na fender, tak sa s tym uz zmier  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
zakky
Hosť
« Odpoveď #959 kedy: 14. Jún , 2010, 14:56:00 »

proste akonahle niekto predrazuje viac ako gibson uz je hajzeu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 23 otázok.