Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 10:59:48
Strán: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439880 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1095 kedy: 17. Jún , 2010, 12:53:24 »

ano pretoze cinsky vyrobca to spravi tak ze na javorovy spalek nalepi quiltovu tapetu Žmurk  kdezto napr PRS ti da naozaj kusisko urasteneho quiltoveho javora.. ako to viem? vyhulil som si to z brka dnes rano  Zdravíčko
« Posledná zmena: 17. Jún , 2010, 12:54:03 od kaolko » Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1096 kedy: 17. Jún , 2010, 12:53:53 »

zabuda sa este na jednu vec. chcem byt vai kupim si vaiovu gitaru ktora napohlad iba vyzera rovnako

toto som tiez chcel napisat, ze podla mna, ked si niekto kupuje tieto drahe gitary, dost vela tam zohrava aj to, ze clovek ma nejaky idol a ten hra na nejakej gitare, tak si kupim aj ja presne taku istu, nech som aspon trosku ako on :)

ale tiez to uz niekto spominal, ze tie gitary sice vyzeraju rovnako, ale tam to aj konci...ale inak mi je to uplne fuk  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1097 kedy: 17. Jún , 2010, 12:54:19 »

pritom ja viem o gitarach za cca $400, co vyzeraju (podla mna) ovela luxusnejsie, napr maju quilt maple top atd, akurat napis na hlave neni taky atraktivny a je to made in china  :)

Ano, maju ale len dyhu na efekt, nie top.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1098 kedy: 17. Jún , 2010, 12:54:56 »

ano pretoze cinsky vyrobca to spravi tak ze na javorovy spalek nalepi quiltovu tapetu Žmurk  kdezto napr PRS ti da naozaj kusisko urasteneho quiltoveho javora.. ako to viem? vyhulil som si to z brka dnes rano  Zdravíčko

si si tym isty? :)..mozno niektori to tak robia, to je celkom mozne
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1099 kedy: 17. Jún , 2010, 12:55:49 »

Ano, maju ale len dyhu na efekt, nie top.  Bavím sa skvele

kedy je to este dyha a kedy to je uz top ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1100 kedy: 17. Jún , 2010, 12:56:03 »

toto som tiez chcel napisat, ze podla mna, ked si niekto kupuje tieto drahe gitary, dost vela tam zohrava aj to, ze clovek ma nejaky idol a ten hra na nejakej gitare, tak si kupim aj ja presne taku istu, nech som aspon trosku ako on :)

ale tiez to uz niekto spominal, ze tie gitary sice vyzeraju rovnako, ale tam to aj konci...ale inak mi je to uplne fuk  Bavím sa skvele

Presne tak, mam rad zvuk kapiel zo 70tych rokov a kedze z tych co hrali na Gibsonoch velka cast hrala na LP Customoch tak co mam riesit? Dnesne lespooly zneju inak, takze ak chcem ten zvuk do bodky, tak musim mat aj zodpovedajuci aparat aj lespool stary. Predsa uplne logicke nie?
« Posledná zmena: 17. Jún , 2010, 12:56:50 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1101 kedy: 17. Jún , 2010, 12:56:41 »

kedy je to este dyha a kedy to je uz top ?  Bavím sa skvele

Ked je tam milimetrova parketa na nejakom laminate pripadne casto aj preglejke.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1102 kedy: 17. Jún , 2010, 12:56:58 »

si si tym isty? :)..mozno niektori to tak robia, to je celkom mozne

jasne.. od burny, greco cez to co sa da zohnat za par supov uz ani neviem jak sa to volalo.. mas od nich nieco.. hmm nespomeniem si.. vsetci davaju tenku dyhu, cize nesplna ucel topu ale presne jak progac vravel len esteticky ucel.. a tym padom teda ano je rozdiel ci dam 5e za 'tapetu' alebo 100e za taky top naviac
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1103 kedy: 17. Jún , 2010, 12:57:41 »

Presne tak, mam rad zvuk kapiel zo 70tych rokov a kedze z tych co hrali na Gibsonoch velka cast hrala na LP Customoch tak co mam riesit? Dnesne lespooly zneju inak, takze ak chcem ten zvuk do bodky, tak musim mat aj zodpovedajuci aparat aj lespool stary. Predsa uplne logicke nie?

presne tak.. a ono to nai nie je o LP celkovo ale plati to o vsetkom..
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1104 kedy: 17. Jún , 2010, 13:06:49 »

zabuda sa este na jednu vec. chcem byt vai kupim si vaiovu gitaru ktora napohlad iba vyzera rovnako
sak to je ten marketing, druhy bod tusim  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1105 kedy: 17. Jún , 2010, 13:09:30 »

Presne tak, mam rad zvuk kapiel zo 70tych rokov a kedze z tych co hrali na Gibsonoch velka cast hrala na LP Customoch tak co mam riesit? Dnesne lespooly zneju inak, takze ak chcem ten zvuk do bodky, tak musim mat aj zodpovedajuci aparat aj lespool stary. Predsa uplne logicke nie?

ved ale ja nikoho neodsudzujem alebo neprehovaram, aby si nekupoval drahe gitary, pozor !  Bavím sa skvele..kazdy nech si kupi co len chce, kludne aj tryskac, ja sa len zamyslam nad tym, aky je vlastne rozdiel, medzi 500 eckovou gitarou a cca 4x drahsou a ci pri drahej gitare mam nejake zaruky, ze bude po vsetkych strankach lepsia, ako ta lacna

jasne, ze ked sa ti paci hudba z tych rokov, tak treba mat presne ten isty gear,co mali chlapici vtedy, mne sa ta hudba vobec nepaci, preto mam aspon o problem menej  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1106 kedy: 17. Jún , 2010, 13:10:47 »

jasne.. od burny, greco cez to co sa da zohnat za par supov uz ani neviem jak sa to volalo.. mas od nich nieco.. hmm nespomeniem si.. vsetci davaju tenku dyhu, cize nesplna ucel topu ale presne jak progac vravel len esteticky ucel.. a tym padom teda ano je rozdiel ci dam 5e za 'tapetu' alebo 100e za taky top naviac

ja mam gitaru za $300 a mam tam 1cm hrubu spalted maple dosku, som to teraz meral, ma presne 1cm, to je este tapeta, ci uz top?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1107 kedy: 17. Jún , 2010, 13:13:27 »

jasne, ze ked sa ti paci hudba z tych rokov, tak treba mat presne ten isty gear,co mali chlapici vtedy

Tak uz chapes, preco treba napr. v tomto pripade 2000 a viac eurove gitary? Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 17. Jún , 2010, 13:13:59 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #1108 kedy: 17. Jún , 2010, 13:13:50 »

ja sa len zamyslam nad tym,  .....  ci pri drahej gitare mam nejake zaruky, ze bude po vsetkych strankach lepsia, ako ta lacna


to si jednoducho vypočítaš   http://www.mtfdca.szm.com/subory/statistika.pdf    Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 17. Jún , 2010, 13:15:59 od udry » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1109 kedy: 17. Jún , 2010, 13:14:03 »

aky je vlastne rozdiel, medzi 500 eckovou gitarou a cca 4x drahsou a ci pri drahej gitare mam nejake zaruky, ze bude po vsetkych strankach lepsia, ako ta lacna
pouzity HW, pri drahsich sa isto neobjavia licensed alebo noname HW, drevo kvalitnejsie spracovane, celkove spracovanie a vystupna kontrola bude tiez o inom, vsetko sa to len a len pozitivne prejavi na zvuku a vzhlade nastroja nastroja.

ze tie plesnive stariny od progaca maju taku cenu aku maju je zase o inom, tam je ta cena dana historickym faktorom
Zaznamenané
Strán: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.