Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 22:52:16
Strán: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 440365 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #1215 kedy: 06. September , 2010, 12:26:11 »

neodladeny nastroj
toto by som poprosil vysvetlit  :)
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1216 kedy: 06. September , 2010, 12:33:07 »

toto by som poprosil vysvetlit  :)
ak sa fender tele nema rovnat squier tele s dobrou elektrinou, musi mat nieco naviac. trosku mojo magie, t.j. mali by byt vsetky jeho primitivne sucasti vymyslene od vyroby tak, aby robili dobre ako celok. vymysliet to tak znamena nejakym sposobom to odladit. ak to narusis, straca to pridanu hodnotu aj ked to znie dobre, lebo dobre mozu zniet aj vytunovane najlacnejsie gitary. dobre aj vyborne, aale nie ultimatne  Žmurk
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1217 kedy: 06. September , 2010, 12:56:03 »

ty si ubervtipálek,vždy taku pičovinu spletieš Nechajte ma vydýchať
ale ja v to sucasne skutocne verim  Fuuha zíram jedine ze by si mi to vyvratil a zboril mi moj maly svet  Popiskujem si
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1218 kedy: 06. September , 2010, 16:13:33 »

ale ja v to sucasne skutocne verim  Fuuha zíram jedine ze by si mi to vyvratil a zboril mi moj maly svet  Popiskujem si

Ja som dal schvalne ten inzerat bez komentara.

Inak s tebou suhlasim. Na gitare za 1500 EUR uz netreba nic menit. A ak menit, tak originalne veci mat odlozene, aby sa dala dat do povodneho stavu.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1219 kedy: 06. September , 2010, 16:21:51 »

Na gitare za 1500 EUR uz netreba nic menit.

Na gitare za 1500 EUR by uz nemalo byt treba nic menit.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MMM
Hosť
« Odpoveď #1220 kedy: 06. September , 2010, 16:36:52 »

tiez si myslim. v podstate je to telo z telecastra z osemdesiatych rokov ktore nemaju vobec velku hodnotu. 90s stadardy su s nimi tusm uplne na rovnakej cenovej urovni na ebay-i. potom ten krk "MODEL 52" co akoze znamena? ze to ma krk z mexica classic 50s alebo je to robene plus logo namalovane? snimace to tiez nema povodne, este k tomu dimarzia.

akoze ok, ale ja by som tu cenu posunul tak na 500e bez srandy. totalna skladacka, neodladeny nastroj s pochybnou minulostou, s jedinym "pozitivom" ze telo je z AMERIKY  Nechajte ma vydýchať


Krk je 52 reedicia US, ziaden mexican. Neodladeny nastroj s pochybnou minulostou?? Ale prosim ta. Ten krk bol objednany z USA, len ten stal v roku 2002 26tis.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #1221 kedy: 06. September , 2010, 16:38:16 »

tomu dimarzia.

akoze ok, ale ja by som tu cenu posunul tak na 500e bez srandy. totalna skladacka, neodladeny nastroj


Za 500 mozes ist na Balaton s frajerkou na tyzden.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1222 kedy: 06. September , 2010, 17:25:10 »

Ten krk bol objednany z USA, len ten stal v roku 2002 26tis.

Nuz hej, aj ja som kedysi zaplatil za USA Standard Strat 40 tisic SK. Teraz sa daju zohnat za 600 dolarov, s komplet nakladmi za 900. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 06. September , 2010, 17:28:39 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1223 kedy: 06. September , 2010, 17:26:22 »

na to jaka je to skladacka, tak ta cena je dost ujebana, nie ?

To hej, uplne absurdna cena za gitaru takto poskladanu...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MMM
Hosť
« Odpoveď #1224 kedy: 06. September , 2010, 17:44:19 »

Cenu nekomentujem, nech si da aku chce, ale gitara je to vyborna, jeden z naj telecastrov, co som mal v rukach.
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #1225 kedy: 08. September , 2010, 14:45:55 »

... tak som osadil moju Tele BekaPeckami cim som ju trochu zabil, ale ten medium output Piledriver pri ubrani volume stale trochu drzi typicky stredovy Tele zvuk co je velmi dobre. Teraz je ta gitarka taky bastardo :) Problem je ale v tom ze ked som vybral 250k tone potak a vymenil povodny 250k volume pot za 500k hra velmi "ostro" cize asi tam ten tone-pot dam naspat a uvidim co to urobi ...

Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1226 kedy: 08. September , 2010, 14:54:42 »

co tam este je v tom od BKP?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #1227 kedy: 08. September , 2010, 15:01:52 »

medium output Piledriver
lool snimacu s odporok 16k hovoris medium output? co je potom pre teba silny snimac? :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1228 kedy: 08. September , 2010, 15:23:19 »

podla mna ak ma rad niekto zvuk telecastra.. urcite by som tam nedaval piledriver.. robia velmi dobre sety co sa hodia na tele.. aj ked.. mozno si to tak prave chcel
kebyze mam tele skusim skor toto http://www.bareknucklepickups.co.uk/ZT-teleseries.html

resp fakt odporucam ked sa ti nahodou nepacia posli ich cim skor nazad ak neubehlo este 10dni.. tie co sa ti nepacia ti vymenia za ine.. a napis Timovi Millsovi nech ti poradi nieco od nich.. ak si ale spoko, tka potom pohodkaaa gratulieren
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1229 kedy: 08. September , 2010, 15:24:22 »

podla mna ak ma rad niekto zvuk telecastra.. urcite by som tam nedaval piledriver.. robia velmi dobre sety co sa hodia na tele.. aj ked.. mozno si to tak prave chcel
kebyze mam tele skusim skor toto http://www.bareknucklepickups.co.uk/ZT-teleseries.html

resp fakt odporucam ked sa ti nahodou nepacia posli ich cim skor nazad ak neubehlo este 10dni.. tie co sa ti nepacia ti vymenia za ine.. a napis Timovi Millsovi nech ti poradi nieco od nich.. ak si ale spoko, tka potom pohodkaaa gratulieren

rsp tie brown sugar..
Zaznamenané

Strán: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 23 otázok.