Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 11:40:04
Strán: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439885 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
GHS
Hosť
« Odpoveď #1305 kedy: 18. Október , 2010, 21:56:03 »

Mensi chrobak v hlave. Na take tie par akordove britrockove omielacky to musi byt bozie :-D





http://www.guitarworld.com/article/fender_road_worn_%E2%80%9972_telecaster_custom_and_%E2%80%9972_telecaster_deluxe


  Bleee  fuj   Bleee
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1306 kedy: 18. Október , 2010, 22:00:43 »

GHS vrat sa do hrobu. Toto prevedenie v otrieskanej sexy bielej je uplna linia Roling Stones - Jam - Arctic Monkeys a spol, ktora vravi jedno: "Mlat do mna az do krvi nechtov, headbanguj o zivot, zabudni na bendy, hammeringy a neviem co este. Najprimitivnejsie akordy ohlodane na kost, cista energia."
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
GHS
Hosť
« Odpoveď #1307 kedy: 18. Október , 2010, 22:02:27 »

GHS vrat sa do hrobu. Toto prevedenie v otrieskanej sexy bielej je uplna linia Roling Stones - Jam - Arctic Monkeys a spol, ktora vravi jedno: "Mlat do mna az do krvi nechtov, headbanguj o zivot, zabudni na bendy, hammeringy a neviem co este. Najprimitivnejsie akordy ohlodane na kost, cista energia."

 Ja ale netvrdim ze sa tebe nemoze pacit ...  Na zdravie!
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #1308 kedy: 18. Október , 2010, 22:03:02 »

Tak ma napada, cim je tele toto tele??
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #1309 kedy: 18. Október , 2010, 22:05:16 »

Mensi chrobak v hlave. Na take tie par akordove britrockove omielacky to musi byt bozie :-D





http://www.guitarworld.com/article/fender_road_worn_%E2%80%9972_telecaster_custom_and_%E2%80%9972_telecaster_deluxe

Bravooo
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1310 kedy: 18. Október , 2010, 22:09:06 »

Tak ma napada, cim je tele toto tele??
To je Ibanez RG.

Inak viem, co si tym chcel povedat... Je to take rockove teliatko, skoro jak SG.
« Posledná zmena: 18. Október , 2010, 22:14:43 od Branko » Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #1311 kedy: 18. Október , 2010, 22:14:49 »

haha akurat vcera som si pozeral ze by som chcel volaku taku gitaru akurat "super" je ze to je mexiko tak som skoncil pri tom ze asi tu la cabronitu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #1312 kedy: 18. Október , 2010, 22:21:22 »

To je Ibanez RG.

Inak viem, co si tym chcel povedat... Je to take rockove teliatko, skoro jak SG.


Mne sa toto tele paci, nepovedal som, ze nie, ale fakt nemam pocit, ze by sa toto malo volat tele. Nic co robi tele telatom to nema.
« Posledná zmena: 18. Október , 2010, 22:21:45 od MMM » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1313 kedy: 18. Október , 2010, 22:32:41 »

haha akurat vcera som si pozeral ze by som chcel volaku taku gitaru akurat "super" je ze to je mexiko tak som skoncil pri tom ze asi tu la cabronitu  Bavím sa skvele

Dobre na to ides, ale Cabronita je uplne iny zivocisny druh. Na to by som sa vyprdol, ci je to USA alebo Mexico. To je rozdiel 2km medzi tymi tovarnami. Rozdiel je akurat Custom Shop.  

Si predstav, ze hras do tej bielociernej mrchy tieto slagre... na to CS netreba... iba by si sa zbytocne rozptyloval, ci Ti to niekto oleje pivom...



Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
zakky
Hosť
« Odpoveď #1314 kedy: 18. Október , 2010, 22:37:53 »

no rozdiel medzi mexiko a usa moze byt aj 500m ale co som ich skusal tak mi mexika prisli ako polena, zvukovo celkom vpohode, ale fakt to malo podla mna taky divny feel ... takze mexico nechcem urcite :)

No uvidime este musim par veci predtym kupit a potom snad aj hentu rarohu zoberiem  Bavím sa skvele len to je limitka pici, aby som to stihol  Pomoooc!
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #1315 kedy: 18. Október , 2010, 22:47:03 »




[/quote]

 Tak to ano ... na taku hudbu presne pasuje ... aj tak vyzera ... keby trieskal do jolanky bolo by  to fu(c)k.Prepac,to je len moj nazor.Nemam vztah k tomuto druhu hudby ... ale ty ako odbornik musis vediet co ano a co nie.  Je to frajer
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1316 kedy: 18. Október , 2010, 22:51:11 »

Tak to ano ... na taku hudbu presne pasuje ... aj tak vyzera ... keby trieskal do jolanky bolo by  to fu(c)k.Prepac,to je len moj nazor.Nemam vztah k tomuto druhu hudby ... ale ty ako odbornik musis vediet co ano a co nie.  Je to frajer

V pohode, ty si jazzman. Toto je original rock. To co pankaci hladali... Ako pise Zakky. Na toto treba polena, aby sa dalo: "REZ A RUBAJ DO KRVE." Niekedy sa chodi na koncerty na sedenie. Toto je na koncerty, kde sa ani nestoji, ale skace.  Som metlak
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1317 kedy: 19. Október , 2010, 02:01:06 »

V pohode, ty si jazzman. Toto je original rock. To co pankaci hladali... Ako pise Zakky. Na toto treba polena, aby sa dalo: "REZ A RUBAJ DO KRVE." Niekedy sa chodi na koncerty na sedenie. Toto je na koncerty, kde sa ani nestoji, ale skace.  Som metlak

Ved tam maju v kazdom klipe len jeden Tele ti Hives. Dokonca tam bol aj Gibson nejaky.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1318 kedy: 19. Október , 2010, 05:32:20 »

Ved tam maju v kazdom klipe len jeden Tele ti Hives. Dokonca tam bol aj Gibson nejaky.  Bavím sa skvele

To bol Epiphone  Žmurk
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #1319 kedy: 19. Október , 2010, 17:40:30 »

Niekto tu mal Jim Root telecaster. Aky je to nastroj? Oplati sa?

Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
Strán: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 23 otázok.