Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 09:16:36
Strán: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439872 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1320 kedy: 19. Október , 2010, 17:58:22 »

Niekto tu mal Jim Root telecaster. Aky je to nastroj? Oplati sa?

Tusim Zakky to tiez skusil. Ja ho stale mam a stale som spokojny. Momentalne na nom mam tvoje struny Elixir 12-68 v DropB ladeni.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #1321 kedy: 19. Október , 2010, 18:27:12 »

Tusim Zakky to tiez skusil. Ja ho stale mam a stale som spokojny. Momentalne na nom mam tvoje struny Elixir 12-68 v DropB ladeni.



tak prave som aj ja jeden kupil  Na zdravie!
cierny s javorovym hmatnikom. vy mate ake? Na zdravie!
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #1322 kedy: 19. Október , 2010, 18:31:36 »

tak prave som aj ja jeden kupil  Na zdravie!
cierny s javorovym hmatnikom. vy mate ake? Na zdravie!
Vitaj v klube, gartulujem.   Na zdravie! A ked bude mozne pofotit prosim.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #1323 kedy: 19. Október , 2010, 22:12:53 »

Sú aj iné?

cierny s ebenovym hmatnikom a biely s ebenovym hmatnikom.  Zdravíčko
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #1324 kedy: 19. Október , 2010, 23:19:45 »

jasne, ze aj trochu prehanam :)..mne islo o to, ci ma clovek nejaku garanciu u drahych gitar, ale zrejme nema, dajme tomu, keby som si ja kupil drahu lavacku gitaru a nebol by som spokojny, keby som ju chcel dalej predat, mal by som veelke problemy s predajom, takze ja osobne si drahu gitaru radsej nekupim  Bavím sa skvele
Prave ty ako lavak by si mal zainvestovat do drahsieho nastroja a neskusat lacne gitary ci nahodou nebudes spokojny pretoze prave pri profi nastrojoch ta necaka ziadne nemile prekvapenie, len spolahlivost, vyborne ladenie v kazdej polohe, zvuk ako víno a inspirujuci pocit z hry. A nebudes mat potrebu dalej hladat. Aspon u Fendera Telecastra to plati na 100 %.
« Posledná zmena: 19. Október , 2010, 23:21:49 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1325 kedy: 20. Október , 2010, 17:03:52 »

Mirko ma krkový singeľ proklatě blízko hmatníka.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
MMM
Hosť
« Odpoveď #1326 kedy: 20. Október , 2010, 17:06:38 »

No asi to ma 22 prazcov, to je potom normalne. Alebo to nie je normalne lebo to nie je fender  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #1327 kedy: 20. Október , 2010, 21:29:34 »

caues,ako odjakzivny stratista vidim telecaster tak ako Bill Carson ,,ta hubena hlavice telecasteru nebyla pekna a vypadala jako hezka holka v osklivych satech'' ale su aj pekne telkace Som metlak  a inac porovnavat drahe a lacne nastroje je fakt usmevne sak nehovorim ze nemoze aj lacnejsi nastroj hrat dobre ale pri porovnani v kapele sa nastroj prejavi naplno zvuk,ladenie,a plno picovin no a osobne radsej dobry nastroj a horsi aparat,lebo na dobry nastroj si zahras aj nasucho a je to zazitok Si píš!!!
« Posledná zmena: 20. Október , 2010, 21:36:06 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1328 kedy: 20. Október , 2010, 21:35:28 »

caues,ako odjakzivny stratista vidim telecaster tak ako Bill Carson ,,ta hubena hlavice telecasteru nebyla pekna a vypadala jako hezka holka v osklivych satech'' ale su aj pekne telkace Som metlak

Miro a na tej fotke si ty?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #1329 kedy: 20. Október , 2010, 21:37:07 »

ano s tym stratom,sak pisem ze som stratista bohuzial uz30 rokov Smútim   mal som aj lp robeny od lojza ale kua to je tak neohrabane nieco ze ta to otlka viac jak zivot :)
     http://hudebniforum.cz/recenze-vasi-vybavy-f55/fender-strat-40th-anniversary-t18211.html
« Posledná zmena: 20. Október , 2010, 21:43:27 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
zakky
Hosť
« Odpoveď #1330 kedy: 20. Október , 2010, 21:41:03 »

no tie nastroje triedy fender custom shop su proste inde ako bezne gitary clovek to pochopi az ked to ma doma a pohra sa stym  Som metlak
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #1331 kedy: 20. Október , 2010, 21:48:43 »

no ja hram najradsej na tu 40-ku je fakt super potom samick je to kopia hammer potom taky hybrid strat tokai a este scalloped ciz ale na tom cizovi mam dojebany ten tchori pruh povolilo lepidlo ale fakt rychly nastroj to bol ,musim to dat opravit a ten lp som dal do pc zvuk super ale tazke a fakt neohrabane nechapem jak na to moze nekto hrat
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #1332 kedy: 20. Október , 2010, 21:52:48 »

no neviem ci to patri sem ale co uz,raz som sa doma najebal ale poriadne,zena rano hovori ,,vies ze mas zlomenu gitaru'' ja ze ,,kua ktoru?'' no ze les paul ja ze fasa tak nic tragicke,no lespola jebla na hlavu klasika ale v prvom momente som sa zlakol ze strat Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #1333 kedy: 20. Október , 2010, 21:56:21 »

No a teraz spat k teme. Toto video som tu nikde nevidel, tak pridavam. Jeden najsamkrasny sunburst aky som kedy videl na tele.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1334 kedy: 21. Október , 2010, 00:22:24 »

no tie nastroje triedy fender custom shop su proste inde ako bezne gitary clovek to pochopi az ked to ma doma a pohra sa stym  Som metlak

Aky mas? Ja som na ne pocul rozne nazory, musim nejake tiez poriadne poskusat.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 23 otázok.