Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 12:49:53
Strán: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 439893 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1410 kedy: 11. November , 2010, 13:42:34 »


Uplne ma to nechava chladnym.

Ja mam skromnejsie ciele http://www.dv247.com/guitars/fender-roadworn-72-telecaster-deluxe-electric-guitar-olympic-white--70620

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1411 kedy: 11. November , 2010, 13:54:03 »


to pojde jak chleba. aj nasi gitarari by si to mali urychlene nacvicit, aby vedeli doplnit dieru na trhu, ked sa sem ta vlna zaujmu dovali...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1412 kedy: 11. November , 2010, 13:55:38 »

...



to je telecaster jak svina. gitara s najobyc kobylou a 2x HB a lespolovskym ovladanim a umiestnenim knoflikov, s krkom z velkohlavoveho stratokastru  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1413 kedy: 11. November , 2010, 14:03:29 »

nemam rad tele co neni tele.. hento je hybrid.. vyzera to jak Sgcko so strat hlavou cele divne.. a este HB  ?§!.
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1414 kedy: 11. November , 2010, 14:06:13 »

keby aspon tie HB boli povodny dizajn, ale nie - normalne HB  a zvysny priestor doplneny latkou
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1415 kedy: 11. November , 2010, 14:34:36 »

to je telecaster jak svina. gitara s najobyc kobylou a 2x HB a lespolovskym ovladanim a umiestnenim knoflikov, s krkom z velkohlavoveho stratokastru  Nechajte ma vydýchať

Tak tak, obycajna rocknrolla bejbe... ta hlava ma tam trosku depta, ale na vsetko sa da zvyknut. Inak tie HB su od Seth Lovera a v 70. rokoch to bola odpoved Fenderu na klasicke Gibson Les Paul / SG. A ako vidis, je to este lepsie  Cmuk chlapci

Sice je aj Telecaster Custom s normalnou hlavou, ale pre mna ma naopak snimace, humbucker u krku a singel pri kobylke. Podla mna by to malo byt naopak. Pri kobylke riffovacka a pri krku twengy-bengy.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1416 kedy: 11. November , 2010, 14:38:43 »

... Inak tie HB su od Seth Lovera a v 70. rokoch to bola odpoved Fenderu na klasicke Gibson Les Paul / SG. ...

keby aspon tie HB boli povodny dizajn, ale nie - normalne HB  a zvysny priestor doplneny latkou

tak sa dohodnite  ?§!.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1417 kedy: 11. November , 2010, 14:55:51 »

Tak tak, obycajna rocknrolla bejbe... ta hlava ma tam trosku depta, ale na vsetko sa da zvyknut. Inak tie HB su od Seth Lovera a v 70. rokoch to bola odpoved Fenderu na klasicke Gibson Les Paul / SG. A ako vidis, je to este lepsie  Cmuk chlapci

Ano, uplne sa ludia o to trhali.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1418 kedy: 11. November , 2010, 14:56:54 »


Sice je aj Telecaster Custom s normalnou hlavou, ale pre mna ma naopak snimace, humbucker u krku a singel pri kobylke. Podla mna by to malo byt naopak. Pri kobylke riffovacka a pri krku twengy-bengy.


Vsak to, ze Ty vlastne Telecastre ani nemas rad, len vseliake ich uchylne zmutovane verzie, ktor su skor na posmech.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1419 kedy: 11. November , 2010, 15:10:35 »

Ano, uplne sa ludia o to trhali.  Bavím sa skvele

Presne tak a ani im zato neplatili ako dnes. Namatkou Keith Richards.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1420 kedy: 11. November , 2010, 15:18:36 »

ak mal niekedy fender extra velku slavu a specialne telecaster, tak to bolo rozhodne v 70tych rokoch  ha ha ha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1421 kedy: 11. November , 2010, 15:39:05 »

ak mal niekedy fender extra velku slavu a specialne telecaster, tak to bolo rozhodne v 70tych rokoch  ha ha ha

Telecaster? To si sa dost zabudol, ten mal najvacsiu slavu ked tak v 60tych, hlavne v prvej polke u bluesmanov. V 70tych ich bolo malo vidiet, to bola dekada Gibsonov.  :) Alebo som nepochopil Tvoju ironiu.  Žmurk Vlastne uz mi je uplne jasne, ze islo o ironiu.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 11. November , 2010, 15:53:16 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1422 kedy: 11. November , 2010, 15:40:21 »

Presne tak a ani im zato neplatili ako dnes. Namatkou Keith Richards.



No ten na nom moc teda pohral, tych par opileckych bluesoidnych smatlani. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1423 kedy: 11. November , 2010, 16:00:14 »

Ano ano, kto uz by dnes hral na Tele... pridavam par pics, nech tu nie su len tie dzipsonacko-dzibsisticke zvratky...













...na zaver tohto kolecka Steve Morse a jeho trosku upraveny Tele. Asi sa nevedel rozhodnut, ktory snimac je naj.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1424 kedy: 11. November , 2010, 16:01:38 »

Sami teplosi.  Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 23 otázok.