Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 13:56:41
Strán: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 440028 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1590 kedy: 18. Marec , 2011, 13:18:55 »

este toto je pekne http://www.youtube.com/user/rafport#p/u/49/1rgjV2Rb02M
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1591 kedy: 18. Marec , 2011, 13:44:39 »


je, chlapik ma v paprcach dobry zvuk a hra na tej gitare dobre tony
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1592 kedy: 18. Marec , 2011, 13:52:54 »

je, chlapik ma v paprcach dobry zvuk a hra na tej gitare dobre tony
ano  :) tento styl hry mi vadi pri ukazkach, preto je najlepsie ked do toho len parkrat obycajne udrie, vtedy ma ta gitara dobry ZVUK
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #1593 kedy: 09. Jún , 2011, 20:08:17 »

... trochu ma nasralo ked ked moja tele zacala mutovat. Nieco hrkalo pod kovovou platnou so srobami na zafixovanie krku k telu. Tak som to odsroboval a vypadla pekna skrutka (okrem pilin :) ). A to je novy tele US:



... rozumiem tomu tak, ze je to srobk ktory ma nadvyhovat krk v 'sedle'. Cely ten ich napad sa mi zda odveci, ale nevadilo by keby ten kratky srob aspon drzal na mieste a samovolne sa neuvolnoval a potom tam nebehal ako v hrkalke a nasledne uvolnil aj krk co sposobuje drncanie strun o hmatnik, a takisto aj zvuk ide dole ak sa takto krk uvolni a nieje pevne nacapeny na dreve. Neviem ci Fender zacal razit cestu s podobnou filozofiou ako Micro$oft ale mam bohuzial taky dojem ze to uz nieje to co to byvalo. Skratka som prekvapeny ze som sa s niecim takymto strtetol u takej znacky ako Fender ...
« Posledná zmena: 09. Jún , 2011, 20:11:38 od cembo » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1594 kedy: 09. Jún , 2011, 20:19:22 »

... trochu ma nasralo ked ked moja tele zacala mutovat. Nieco hrkalo pod kovovou platnou so srobami na zafixovanie krku k telu. Tak som to odsroboval a vypadla pekna skrutka (okrem pilin :) ). A to je novy tele US:

A to je co za nove Tele? Aky presne typ? Lebo mne pride modifikovany.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1595 kedy: 09. Jún , 2011, 20:39:22 »

.... Bavím sa skvele to je čo za mimózu....btw "spyros" chatovica sa nekoná Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1596 kedy: 09. Jún , 2011, 20:46:15 »

.... Bavím sa skvele to je čo za mimózu....btw "spyros" chatovica sa nekoná Huh! ....

Najskor na jesen.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #1597 kedy: 09. Jún , 2011, 21:07:09 »

A to je co za nove Tele? Aky presne typ? Lebo mne pride modifikovany.

... americky Tele Deluxe, kupil som ju pred vyse rokom, len som vymenil snimac pri krku ako vidno na fotke, a na kobylku som dal Tele BKP:


« Posledná zmena: 09. Jún , 2011, 21:25:58 od cembo » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1598 kedy: 09. Jún , 2011, 21:30:24 »

... americky Tele Deluxe, kupil som ju pred vyse rokom, len som vymenil snimac pri krku ako vidno na fotke, a na kobylku som dal Tele BKP:

Americky Deluxe Nashville? Ja som zil v tom ze to je Mexico a ani s bielym pickguardom som to teda nevidel.

Lebo americky Fender Telecaster Deluxe nema stredny snimac... alebo mi nieco uslo.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #1599 kedy: 09. Jún , 2011, 21:49:00 »

Americky Deluxe Nashville? Ja som zil v tom ze to je Mexico a ani s bielym pickguardom som to teda nevidel.

Lebo americky Fender Telecaster Deluxe nema stredny snimac... alebo mi nieco uslo.

... sory, nedostatocne som sa vyjadril. Je to normalny US Tele Deluxe s dvomi snimacmi, len som si z toho urobil StraTele :) ...
« Posledná zmena: 09. Jún , 2011, 21:50:00 od cembo » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1600 kedy: 09. Jún , 2011, 22:59:44 »

... trochu ma nasralo ked ked moja tele zacala mutovat. Nieco hrkalo pod kovovou plat...ale mam bohuzial taky dojem ze to uz nieje to co to byvalo. Skratka som prekvapeny ze som sa s niecim takymto strtetol u takej znacky ako Fender ...


toto maju vsetky americke fendre. prisli s tym v 70tych rokoch, ked zacali robit trojsrobaky. ked sa zase vratili k styrom srobom, uz tam ten srob na sklon krku nechali. je to samozrejme blbost, nema to jedinu vyhodu podla mna, ale montuju to skratka tak uz poslednych 25 rokov.
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #1601 kedy: 09. Jún , 2011, 23:11:58 »

toto maju vsetky americke fendre. prisli s tym v 70tych rokoch, ked zacali robit trojsrobaky. ked sa zase vratili k styrom srobom, uz tam ten srob na sklon krku nechali. je to samozrejme blbost, nema to jedinu vyhodu podla mna, ale montuju to skratka tak uz poslednych 25 rokov.

... myslis teda ze ten srob mozem ignorovat a vytiahnut von ? Vyzera to tak ze keby potom aj krk o nieco klesol, resp zmenil uhol, tak mozem znizit struny ak by bolo treba ...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1602 kedy: 09. Jún , 2011, 23:14:09 »

... myslis teda ze ten srob mozem ignorovat a vytiahnut von ? Vyzera to tak ze keby potom aj krk o nieco klesol, resp zmenil uhol, tak mozem znizit struny ak by bolo treba ...

ak to dokazes nastelovat tak, ze nepotreujes dvihat krk tym srobom, tak je tam uplne zbytocny. vyber ho alebo oblep zuvackou, nech nehrka :)
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #1603 kedy: 09. Jún , 2011, 23:28:32 »

ak to dokazes nastelovat tak, ze nepotreujes dvihat krk tym srobom, tak je tam uplne zbytocny. vyber ho alebo oblep zuvackou, nech nehrka :)

... no pekne :) hodim na to oko ...
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1604 kedy: 09. Jún , 2011, 23:31:15 »

ak to dokazes nastelovat tak, ze nepotreujes dvihat krk tym srobom, tak je tam uplne zbytocny. vyber ho alebo oblep zuvackou, nech nehrka :)

...alebo zaliat veskom a bude bezbrumovy  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 23 otázok.